Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus FRP Reset Dosyaları

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus FRP Reset Dosyaları

symbazz symbazz - #1
Samsung S8 ve S8 Plus FRP Reset dosyaları

galaxy-s8-s8-plus-farklari-son.jpg

Bu dosyalar google hesabını kırmak için adb bağlantıyı etkinleştirmeye yararlar.
Odin ile yüklenmesi gerekiyor.
silivriserdar silivriserdar - #2
Z3x ve octuplus box'lara s8 ve s8 plus için güncelleme gelmedi. Geldiği zaman bu dosyalar çok işe yarayacaktır. Emeğine sağlık.
symbazz symbazz - #3
;) Rica ederim.
Paradox Paradox - #4
Güzel ve faydalı konular.
Paylaşımlarınızı heyecanla takip ediyorum.
Rica etsem, konu içerikleriniz biraz daha düzenli ve zarif olabilir mi?
symbazz symbazz - #5
Peki. ;)
Paradox Paradox - #6
E eyupbiradli - #7
abi s8 telefon var şuan gmail hesap unutulmuş fakat bu odinle yüklenebiliyor mu ilkkez denicem kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizleri
silivriserdar silivriserdar - #8
abi s8 telefon var şuan gmail hesap unutulmuş fakat bu odinle yüklenebiliyor mu ilkkez denicem kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizleri
Bu dosyalar sizin işinize yaramaz. Elinizde box olması lazım. Box olmadan farklı yollar ve metotlar var.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz symbazz - #9
Note 7 yapmışsın kendine.:ibret:
Paradox Paradox - #10
Note 7 yapmışsın kendine.:ibret:

Onların hepsi yanmamış veya patlamamış mıydı yahu?
:polis:
symbazz symbazz - #11
:D:D:D Samsung, Note 7 kullanıcılarına hediye olarak 2 şer kiloluk 2 adet yangın söndürücü hediye ediyormuş. Aman Serdar hocam, Allah muhafaza.
silivriserdar silivriserdar - #12
:D:D:D Samsung, Note 7 kullanıcılarına hediye olarak 2 şer kiloluk 2 adet yangın söndürücü hediye ediyormuş. Aman Serdar hocam, Allah muhafaza.

Kullandığım cihaz samsung galaxy sm-n910s ama sahte rom ile note 7 oldu. [emoji23]
symbazz symbazz - #13
:buyucu:
Paradox Paradox - #14
Kullandığım cihaz samsung galaxy sm-n910s ama sahte rom ile note 7 oldu.

:sunglasses:​
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s8-ve-s8-plus-frp-reset-dosyalari.2124/