Samsung Galaxy Tab 10.1" GT-P7500 Rom

Samsung Galaxy Tab 10.1" GT-P7500 Rom

I itikat - #1
Selamunaleykum hayırlı ramazanlar baslikta da belirttigim gibi elimde samsung tablet var fakat android sürümü 4.0.4 youtube ye girmiyor büyük ihtimalle android sürümü düşük oldugundan dolayı diye düşündüm belki bilen arkadaşlar çıkabilir.Tabletteki hatalar aşağıda ki gibidir.

7a934L.jpg

Gm6M83.jpg

OvY4QA.jpg
Paradox Paradox - #2
Yaşadığınız sorunun Android sürümü ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Bu cihaz için resmi olarak yayınlanmış daha yüksek bir Android sürümü yok sanırım.
Cihazınızın Android sürümünü ancak cihazınıza Custom Rom yükleyerek yapabilirsiniz ki, bunu da pek tavsiye etmem.

YouTube uygulaması cihazınızı satın aldığınızda üzerinde yüklü gelen bir sistem uygulaması ise,
Cihazınıza Root yetkileri verdikten sonra uygulamayı kaldırınız ve Google Play üzerinden uygulamayı tekrar yükleyiniz.
Büyük olasılıkla sorununuz çözülecektir.
I itikat - #3
Yaşadığınız sorunun Android sürümü ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Bu cihaz için resmi olarak yayınlanmış daha yüksek bir Android sürümü yok sanırım.
Cihazınızın Android sürümünü ancak cihazınıza Custom Rom yükleyerek yapabilirsiniz ki, bunu da pek tavsiye etmem.

YouTube uygulaması cihazınızı satın aldığınızda üzerinde yüklü gelen bir sistem uygulaması ise,
Cihazınıza Root yetkileri verdikten sonra uygulamayı kaldırınız ve Google Play üzerinden uygulamayı tekrar yükleyiniz.
Büyük olasılıkla sorununuz çözülecektir.
TARIF EDER MISINIZ NASIL YAPACAĞİM YOUTUBE VE GOOGLE PLAY CALISSIN SORUN DEGIL COCUK OYNAYACAK ZATEN
Paradox Paradox - #4
TARIF EDER MISINIZ NASIL YAPACAĞİM YOUTUBE VE GOOGLE PLAY CALISSIN SORUN DEGIL COCUK OYNAYACAK ZATEN

Size önerim cihazınıza Root yetkisi vermenizdir.
Önce bulunan konuya bir bakınız.
Konuda her şey anlatılmış.
Lakin konudaki indirme bağlantısı çalışmıyor.
Bu nedenle sürücüleri (indirme bağlantısı sayfanın en altında), da ihtiyacınız olan konuda belirtilen diğer dosyaları indiriniz.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra Google üzerinden Root Uninstaller isimli uygulamanın APK dosyasını bulup indiriniz.
İndirdiğiniz uygulamayı cihazınıza yükleyiniz ve YouTube uygulamasını kaldırınız.
Daha sonra Google Play üzerinden YouTube uygulamasını tekrar indiriniz.
I itikat - #5
Size önerim cihazınıza Root yetkisi vermenizdir.
Önce bulunan konuya bir bakınız.
Konuda her şey anlatılmış.
Lakin konudaki indirme bağlantısı çalışmıyor.
Bu nedenle sürücüleri (indirme bağlantısı sayfanın en altında), da ihtiyacınız olan konuda belirtilen diğer dosyaları indiriniz.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra Google üzerinden Root Uninstaller isimli uygulamanın APK dosyasını bulup indiriniz.
İndirdiğiniz uygulamayı cihazınıza yükleyiniz ve YouTube uygulamasını kaldırınız.
Daha sonra Google Play üzerinden YouTube uygulamasını tekrar indiriniz.
YAPAMADIM HOCAM YA TEAMWIWERDAN BAGLANIP YAPABILIR MISIN
Paradox Paradox - #6
YAPAMADIM HOCAM YA TEAMWIWERDAN BAGLANIP YAPABILIR MISIN

Şu an bağlı olduğum ağ uzak bağlantı programlarına izin vermiyor.
Size nasipse en erken yarın gece 00:00'dan sonra yardımcı olabilirim.
I itikat - #7
pekı hocam bende o zamana kadar ugrasayım eger olursa konuya cevap yazarım tesekkur ederım
I itikat - #8
USTA OLMUYO YA GECE İŞE GIDECEGIM GÜN IÇINDE YAPABILIR MIYIZ RICA ETSEM
Paradox Paradox - #9
USTA OLMUYO YA GECE İŞE GIDECEGIM GÜN IÇINDE YAPABILIR MIYIZ RICA ETSEM

Bende ne yazık ki bu saatlerde müsait olabiliyorum.
Umarım hafta sonu bir şeyler yapabiliriz.
I itikat - #10
merhaba hocam bugun yapabilir miyiz
I itikat - #11
musait misiniz hocam
Paradox Paradox - #12
musait misiniz hocam

Nasipse gün içerisinde haberleşelim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-tab-10-1-gt-p7500-rom.7750/