Samung Galaxy S7 Edge SM-G935F Şebeke Sorunu

Samung Galaxy S7 Edge SM-G935F Şebeke Sorunu

minittinim - #1
kolay gelsin
elimde s7 edge var imei repair ok
Patch Certificate da ok
cihaz açıliyor pin giriyurom şebeke geliyor 1 daka geçiyor aşadaki foto hata sı veryor
hardrest yapiyurom şebeke geliyor ama yanlızca acil aramalar patch yapiyurom yine hata veriyor
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

printThread_attachments

• 5b22284b-e9ef-494f-b4e2-eb6e781d6664.jpg
    5b22284b-e9ef-494f-b4e2-eb6e781d6664.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 154
  • 34c02034-7d34-4d94-872f-a360fe94be56.jpg
    34c02034-7d34-4d94-872f-a360fe94be56.jpg
    92.2 KB · Görüntüleme: 150
braveturks braveturks - #2
kolay gelsin
Patch Certificate da ok[
cihaz açıliyor pin giriyurom şebeke geliyor 1 daka geçiyor aşadaki foto hata sı veryor[/INDENT]
hardrest yapiyurom şebeke geliyor ama yanlızca acil aramalar patch yapiyurom yine hata veriyor
Elinde z3x varsa sim count diye bir seçenek olacak onu uygula.
minittinim - #3
Elinde z3x varsa sim count diye bir seçenek olacak onu uygula.
var doğro sim 1 diyor bide sim iki diyor ikisinide denedim olmadı?
silivriserdar silivriserdar - #4
kolay gelsin
Patch Certificate da ok[
cihaz açıliyor pin giriyurom şebeke geliyor 1 daka geçiyor aşadaki foto hata sı veryor[/INDENT]
Daha öncede yazdım gene yazayım. Bu s7, s7 edge cihazlarında bu işlemler yapılınca hep sorunlar çıkıyor. Mutlaka twrp yükleyip sağlam yedeklerini alın. Efs vesaire yedeklerini de alın. Diğer konu hangi sürümde imei repair işlemi yaptınız?
leonidasss leonidasss - #5
Daha öncede yazdım gene yazayım. Bu s7, s7 edge cihazlarında bu işlemler yapılınca hep sorunlar çıkıyor. Mutlaka twrp yükleyip sağlam yedeklerini alın. Efs vesaire yedeklerini de alın. Diğer konu hangi sürümde imei repair işlemi yaptınız?

Evet serdar hocam dile getirmiştiniz. Bence bunu ayrı bir başlıkta yeni konu olarak foruma eklemek mantıklı olur. Yanılıyor muyum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
minittinim - #6
@silivriserdar abi @leonidasss abi :teşekkürler cihaz giti yardımınız için teşekkürler
AhmetSuat AhmetSuat - #7
Patch Cert yada Network repair işlemlerinde çift hatlı modelinin yamasını atıyor. Bu yüzden sorun yok. Yeniden başlatırsan 3-4 dk. bekle şebeke sonradan stabil çalışıyor. Elinde Octoplus varsa kullanmanı tavsiye ederim.
minittinim - #8
Patch Cert yada Network repair işlemlerinde çift hatlı modelinin yamasını atıyor. Bu yüzden sorun yok. Yeniden başlatırsan 3-4 dk. bekle şebeke sonradan stabil çalışıyor. Elinde Octoplus varsa kullanmanı tavsiye ederim.
octopuls yaptım şebeke sıkntısı çıkariyor tşk cihaz giti:grinning:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samung-galaxy-s7-edge-sm-g935f-sebeke-sorunu.3026/