Sunny SN7013M Rom İhtiyacı

Sunny SN7013M Rom İhtiyacı

C cr@zyboy - #1
sunny sn7013m rom lazım hiç biyerde bulamadım.

Edit=
silivriserdar silivriserdar - #2
sunny sn7013m rom lazım hiç biyerde bulamadım.

bulunan konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirseniz. Resimleri konuya atarsanız bizde yardımcı oluruz.
C cr@zyboy - #3
garantili ürün açamıyoruz malesef
silivriserdar silivriserdar - #4
garantili ürün açamıyoruz malesef

Anladım, o zaman servise göndermek zorunda kalabilirsiniz. Zira Sunny Firması yazılımları dışarı vermiyor. Ancak ana kart numarası ile uygun yazılım bulmaya çalışıyoruz. Şahsen benim elimde bu cihazın yazılımı yok. Olan arkadaş varsa paylaşırsa iyi olur.
S salemcounter - #5
Arkadaşlar benden size hediye olsun buyrun ulaşabilirsiniz
leonidasss leonidasss - #6
Teşekkürler hocam paylaşımınız için.
Paradox Paradox - #7
Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
S salemcounter - #8
Yazılımı atarken 4GB boyutunda SD kart bulacağım diye uğraşmayın 8GB kapasiteli bir SD kart da işinizi görür fakat işlemleri sırasıyla yaptığınız halde hata veriyor ise SD kartınızı değiştirin. Micro SD kartı aparat ile kullanıyorsanız aparatı değiştirin. Windows 10 ve diğer tüm işletim sistemlerinde sorunsuz yükleme yapılmaktadır hepsi denenmiştir. Yazılım cihaza yüklenirken android sistemi güncelleniyor uyarılarından sonra ekranda çıkan hata uyarılarına aldırış etmeyin bu uyarıların sizinle alakası yok. Tablet tamamen açılana kadar asla müdahale etmeyin. Son olarak bu cihazlardaki sistem çökmeleri bazı bug'lar yüzünden olmaktadır 4.4.2 sürümü olarak cihaz açılır bunun üstünde de yazılım şu an için yoktur Cyanogen Mod denemesi yapıyorum eğer dokunmatik ve diğer bileşenler sorunsuz çalışır ise sizinle paylaşacağım saygılarımla.
leonidasss leonidasss - #9
Yazılımı atarken 4GB boyutunda SD kart bulacağım diye uğraşmayın 8GB kapasiteli bir SD kart da işinizi görür fakat işlemleri sırasıyla yaptığınız halde hata veriyor ise SD kartınızı değiştirin. Micro SD kartı aparat ile kullanıyorsanız aparatı değiştirin. Windows 10 ve diğer tüm işletim sistemlerinde sorunsuz yükleme yapılmaktadır hepsi denenmiştir. Yazılım cihaza yüklenirken android sistemi güncelleniyor uyarılarından sonra ekranda çıkan hata uyarılarına aldırış etmeyin bu uyarıların sizinle alakası yok. Tablet tamamen açılana kadar asla müdahale etmeyin. Son olarak bu cihazlardaki sistem çökmeleri bazı bug'lar yüzünden olmaktadır 4.4.2 sürümü olarak cihaz açılır bunun üstünde de yazılım şu an için yoktur Cyanogen Mod denemesi yapıyorum eğer dokunmatik ve diğer bileşenler sorunsuz çalışır ise sizinle paylaşacağım saygılarımla.
Sonuç bekliyoruz teşekkürler şimdiden.
M Meybon - #10
usta hafıza kartına yazılım yukledim tablete nasıl yuklenıyor?
Paradox Paradox - #11
usta hafıza kartına yazılım yukledim tablete nasıl yuklenıyor?

İndirdiğiniz dosyaların arasında bir açıklama yok mu?
M Meybon - #12
yok malesef
Paradox Paradox - #13

Sanırım ekteki dosya işinizi görecektir.

printThread_attachments

• Sunny SN7013M.docx
    426.3 KB · Görüntüleme: 67
M manyax2007 - #14
rar arşivi hata veriyor
Paradox Paradox - #15
rar arşivi hata veriyor

'ı güncelleyiniz.
D denis - #16
dosya kaldırılmış rar dosyası ekte görünmüyor.
Paradox Paradox - #17
dosya kaldırılmış rar dosyası ekte görünmüyor.

Arşivime bir bakayım.
Bu cihazın yazılımı bende mevcutsa nasipse paylaşırım.
C cemalkaratas007 - #18
HERKESE MERHABA SUNNY SN7013M ROM ELİNDE OLAN VAR MI ACABA DOSYA SİLİNMİŞ DİO
Paradox Paradox - #19
HERKESE MERHABA SUNNY SN7013M ROM ELİNDE OLAN VAR MI ACABA DOSYA SİLİNMİŞ DİO

İhtiyacınız olan yazılımı indirebilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/sunny-sn7013m-rom-ihtiyaci.2480/