Tabletime Uygun Firmware İsteği

Tabletime Uygun Firmware İsteği

oZZo oZZo - #1
Merhaba Siteye Bugün Üye Oldum Benim
Piranha Rano 5 Tab 10.1 White marka tabletim var tablet android 5.1 di kasıordu bende dedim belki 4.4 rom yüklersem hızlanır diye 2 gündür rom arıorum en az 10 tane indirdim çoğu oldu ama dokunmatik çalışmadı düğerleride ekran hiç gelmedi lütfen yardım edin en azından 4.4 olmuyorsa stock rom nerden bulabilirim lütfen yardım edin şimdiden çok teşşekür ediorum ..
symbazz symbazz - #2
dene bakalım.
symbazz symbazz - #3
Yazılım istiyorsunuz, bulup yayınlıyoruz. Sonra denedinizmi denemediniz mi. Sonuç nedir. ? Bir de dönüş yapıp sonuç bildirseniz. İşini bitiren gidiyor. Bu yüzden paylaşım yapmamak istiyorum artık.
Paradox Paradox - #4
Yazılım istiyorsunuz, bulup yayınlıyoruz. Sonra denedinizmi denemediniz mi. Sonuç nedir. ? Bir de dönüş yapıp sonuç bildirseniz. İşini bitiren gidiyor. Bu yüzden paylaşım yapmamak istiyorum artık.

Arkasına bakmayanlara küsme huyumuz yoktur çok şükür.
Aksi olsaydı, şimdiye kadar dükkanı en az elli kere kapatıp gitmemiz icap ederdi.
oZZo oZZo - #5
ben yeni gördümde olmadı
oZZo oZZo - #6
ekran gelmiyor bunda nekadar pislik bir tablettir yahu
silivriserdar silivriserdar - #7
ekran gelmiyor bunda nekadar pislik bir tablettir yahu

Sizin tabletinize uygun diğer konuda yazılım paylaştım. Original sitesinden muhtemelen uyar. Eğer uymuyorsa tablette farklı bir sorun vardır.
oZZo oZZo - #8
Sizin tabletinize uygun diğer konuda yazılım paylaştım. Original sitesinden muhtemelen uyar. Eğer uymuyorsa tablette farklı bir sorun vardır.
sizin attığınız yere baktım orda rom yok sadece phoenixsuit i koymuslar
Paradox Paradox - #9
sizin attığınız yere baktım orda rom yok sadece phoenixsuit i koymuslar

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/tabletime-uygun-firmware-istegi.2319/