Teknika TK-77 Rom İsteği

Teknika TK-77 Rom İsteği

yusuf68 yusuf68 - #1
sa kolay gelsin teknika tk-77 tabletin yazılımına ihtiyacım var ekran desen kilidi unutulmuş yardımcı olurmusunuz
cevdetguney cevdetguney - #2
sa kolay gelsin teknika tk-77 tabletin yazılımına ihtiyacım var ekran desen kilidi unutulmuş yardımcı olurmusunuz

android multi tools aracini kullanarak desen kilidini kaldirmayi deneyebilirsin
symbazz symbazz - #3
Mantıklı bir çözüm. Her desen kilidine rom atsak, evin yolunu bulamayız.
yusuf68 yusuf68 - #4
program işime yaramadı roma ihtiyacım var
Paradox Paradox - #5
program işime yaramadı roma ihtiyacım var

İşin doğrusunu söylemek gerekirse, açıkcası neden forumumuzun acemisi gibi davrandığınızı anlayabilmiş değilim.
Oysa ki siz, deneyimli bir üyesiniz.

Cihazınıza yazılım arıyorsanız:
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
"Ben aramalarıma rağmen yazılım bulamadım" diyorsanız da,
Cihazınızın bilgileri ile birlikte, cihazın ana kartının fotoğrafını paylaşırsanız, size yardımcı olmaya çalışırız.

Sizinde bildiğiniz gibi:
Yalnızca cihazın marka ve modelini belirttiğiniz durumlarda, kat edilen mesafe, her zaman için oldukça sınırlıdır.
yusuf68 yusuf68 - #6
BUYRUN ANKARTIN MODELİ BU

258
cevdetguney cevdetguney - #7

indirip denermisin
Paradox Paradox - #8
indirip denermisin

İndirme bağlantısını paylaştığınız yazılım, büyük olasılıkla bu cihaza uyacaktır.
yusuf68 yusuf68 - #9
alllah razı olsun saolsun . Teknika tablet concord diye açılıyorda :) müşteriye bi şekil derim
cevdetguney cevdetguney - #10
alllah razı olsun saolsun . Teknika tablet concord diye açılıyorda :) müşteriye bi şekil derim
Olur okadar sen saol :)

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #11

Boot Animasyon'u değiştirirsiniz olur biter.
symbazz symbazz - #12
Eşeyli üremeyle cinsi concord oldu dersiniz. :D:D:D Hadi geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #13
Eşeyli üremeyle cinsi concord oldu dersiniz. :D:D:D Hadi geçmiş olsun.

:tearsofjoy:​
U user1111 - #14
""""" ET_D70_v3.0 181115 """"" tarihli bord (üstteki bordun tarihi 170406)... oluyor fakat dokunmatik çalışmıyor... dokunmatik sürücüsü farklı herhalde....... Bu bordun yazılımını bulamadım....benim bord 181115 tarihli..... yardımcı olacak varmıdır... selamlar...
Paradox Paradox - #15
""""" ET_D70_v3.0 181115 """"" tarihli bord (üstteki bordun tarihi 170406)... oluyor fakat dokunmatik çalışmıyor... dokunmatik sürücüsü farklı herhalde....... Bu bordun yazılımını bulamadım....benim bord 181115 tarihli..... yardımcı olacak varmıdır... selamlar...

Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
U user1111 - #16
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
ustam burada........ tarih farklı..ve dokunmatik entegre farklı.. bendeki daha yeni.... 20181115 tarihli....

2182
Paradox Paradox - #17
Fotoğraftan dokunma paneli ile ilgili bilgi edinemedim.
Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen?
G gecekartalı - #18
bende de ET_D70_v3.0 181115 tarihli bord var 170406 denedim dokunmatik çalışmıyor. Teknika tk-77 modeline uyan rom bulamadım. Bu tablete uyan başka rom varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.
C codemax63 - #19
Selamun aleykum. Yusuf kardeş rom yüklemek için hangi aracı kullanacağız. ve download moda nasıl girecez. sıs kısma veya açma tuşlarıyla denedim malesef yükleme moduna girmiyor tablet.
Paradox Paradox - #20
Selamun aleykum. Yusuf kardeş rom yüklemek için hangi aracı kullanacağız. ve download moda nasıl girecez. sıs kısma veya açma tuşlarıyla denedim malesef yükleme moduna girmiyor tablet.

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/teknika-tk-77-rom-istegi.2533/