Ttec MagicTab 7E v2 Stock Rom

Ttec MagicTab 7E v2 Stock Rom

tbltprgrm tbltprgrm - #1
Selamun aleyküm,
Kendi cihazım için herpa destek ten yazılım istedim gönderdiler.
Sizlerle de paylaşıyorum ihtiyacı olan varsa diye..
@Paradox hocam indirip arşivlersen sevinirim..

Cihaz Yazılımı

Usb Driver

Program

Görsellerden sonra ki işlem de Volume + Tuşuna basarak tableti usb kablo ile bilgisayara bağlayınız, Windows sürücüleri yüklemezse manuel olarak tanıtınız . Program Device yazan yerde cihazınızı gördükten sonra Start tuşuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

NOT : İŞLEM SIRASINDA TABLETİ KAPATMAYINIZ , USB KABLO BAĞLANTISINI KOPARMAYINIZ. BİLGİSAYARINIZ DA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMAYINIZ. BUNLARDAN HERHANGİ BİRİ YAPILDIĞINDA TABLETİ TEKRAR KULLANAMAZSINIZ.

İyi günler dileriz.
symbazz symbazz - #2
Düşünceniz için teşekkürler. Mutlaka birisinin işine yarayacaktır.
Paradox Paradox - #3
Paylaşım için teşekkürler.
Yazılım arşivdeki yerini aldı.
astek055 astek055 - #4
Selamun aleyküm,
Kendi cihazım için herpa destek ten yazılım istedim gönderdiler.
Sizlerle de paylaşıyorum ihtiyacı olan varsa diye..
@Paradox hocam indirip arşivlersen sevinirim..

Cihaz Yazılımı

Usb Driver

Program

Görsellerden sonra ki işlem de Volume + Tuşuna basarak tableti usb kablo ile bilgisayara bağlayınız, Windows sürücüleri yüklemezse manuel olarak tanıtınız . Program Device yazan yerde cihazınızı gördükten sonra Start tuşuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

NOT : İŞLEM SIRASINDA TABLETİ KAPATMAYINIZ , USB KABLO BAĞLANTISINI KOPARMAYINIZ. BİLGİSAYARINIZ DA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMAYINIZ. BUNLARDAN HERHANGİ BİRİ YAPILDIĞINDA TABLETİ TEKRAR KULLANAMAZSINIZ.

İyi günler dileriz.

Bu magictap 7e v2 olarak geçiyor. Yani işlemcisi allwinner olan tabletler için. Birde aynı bu model magictap 7e diye gecen tablet var. İşlemcisi rockchip rk3126 yükleme yapmadan önce buna dikkat edelim.
engin_1616 engin_1616 - #5
Bu magictap 7e v2 olarak geçiyor. Yani işlemcisi allwinner olan tabletler için. Birde aynı bu model magictap 7e diye gecen tablet var. İşlemcisi rockchip rk3126 yükleme yapmadan önce buna dikkat edelim.
merhabalar romu indirmeye calıstıgımda erisim izni iztiyor tekrar yulermisiniz
engin_1616 engin_1616 - #6
Paylaşım için teşekkürler.
Yazılım arşivdeki yerini aldı.
rom da erisim izni istiyor tekrar yüklermisiniz yada kontrol edermisiniz
Paradox Paradox - #7
rom da erisim izni istiyor tekrar yüklermisiniz yada kontrol edermisiniz

Bir süre konu sahibini bekleyelim, bir cevap çıkmazsa, nasipse size yardımcı olmaya çalışacağım.
engin_1616 engin_1616 - #8
Bir süre konu sahibini bekleyelim, bir cevap çıkmazsa, nasipse size yardımcı olmaya çalışacağım.
hala konu sahibinden bi cvp yok
Paradox Paradox - #9
hala konu sahibinden bi cvp yok

İhtiyacınız olan yazılımı buradan indirebilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/ttec-magictab-7e-v2-stock-rom.2856/