TTec Magictab 7YS Yazılım

TTec Magictab 7YS Yazılım

symbazz symbazz - #1
Ttec Magictab 7ys yazılım varmı ?
Paradox Paradox - #2
Ttec Magictab 7ys yazılım varmı ?

Benim elimde bu cihazın yazılımı ne yazık ki yok.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
symbazz symbazz - #3
Eg1oYg.jpg

KSD7050 V1 Board modeli.
braveturks braveturks - #4
08502228832, bu numara ttec iletişim numarası önce burayı aradım. Onlar beni 02124546070 bu numaraya yönlendirdi. Bu numarada beni 08502227659 bu numaraya yönlendirdi. Bu numaradan da bir sonuç alamadım. Ttec magictab servisine Herpa Polypad servisi bakıyor.
symbazz symbazz - #5
On numara beş yıldızsınız örtmenim. Ama bizim firmalarımız beş para etmez. Ya hiç bilgileri yok yada bencilliklerinden yardımcı olmuyorlar.
braveturks braveturks - #6
On numara beş yıldızsınız örtmenim. Ama bizim firmalarımız beş para etmez. Ya hiç bilgileri yok yada bencilliklerinden yardımcı olmuyorlar.
Estğ. Yardımcı olmak istedim. Internette rom bulamadım. Mecburen firma ile görüşmeyi denedim. Bir sonuç alamadım. Ama "tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır" tatlı dilli birisi ararsa istediğini koparabilir.
symbazz symbazz - #7
Sağolun.
Paradox Paradox - #8
Estğ. Yardımcı olmak istedim. Internette rom bulamadım. Mecburen firma ile görüşmeyi denedim. Bir sonuç alamadım. Ama "tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır" tatlı dilli birisi ararsa istediğini koparabilir.

O zaman ben hiç aramayayım.
Bende o kadar aradım ama ne yazık ki, hiç bir şey bulamadım.
braveturks braveturks - #9
Konunun peşini bırakmadım. Bugün sabah herpa servisi aradım. Benden ürünün modeli ve seri numarasını istediler. Hocam sana zahmet tabletin gerekli bilgilerini bana özel mesaj ile atabilir misin? Eğer GSM whatsapp grubundaysan ordan da gönderebilirsin. Eğer bu sorunu çözersek birçok kimsenin de derdine çare oluruz inşallah.
Şimdiden teşekkürler.
symbazz symbazz - #10
Mail gönderdik bakalım.
braveturks braveturks - #11
Mail gönderdik bakalım.
Bana gönderdikleri kısa mesajda 1 gün içinde cevap verilir yazıyordu. Bekleyelim görelim.
symbazz symbazz - #12
Yazılımı göndermişler. Vallahi şaşırdım. Hemde bir Türk firması müşterisine yazılım gönderdi. Akşama yayınlarım yazılımı. Örtmenimin sayesinde. Sağolsun.
Paradox Paradox - #13
Yazılımı göndermişler. Vallahi şaşırdım. Hemde bir Türk firması müşterisine yazılım gönderdi. Akşama yayınlarım yazılımı. Örtmenimin sayesinde. Sağolsun.

;)
C casus14 - #14
dosya yı eklermisiniz
symbazz symbazz - #15
dosya yı eklermisiniz
Ekleyemeyiz çünkü başka yerde verdik. Özel üyeler ve yöneticiler görebilir.
F fizikci98 - #16
pad product ta fw zarar görmüş mesajı veriyor
Paradox Paradox - #17
pad product ta fw zarar görmüş mesajı veriyor

Siz cihazınıza hangi yazılımı yüklemeye çalışıyorsunuz?
Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu denemeniz faydalı olabilir.
zeusdemirci zeusdemirci - #18
yazılım eline olan var mı rom ve program ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/ttec-magictab-7ys-yazilim.2147/