Türk Telekom TT175 FRP Kaldırma

Türk Telekom TT175 FRP Kaldırma

symbazz symbazz - #1
TT175 Türktelekom Frp Kaldırma

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
T teknocep - #2
ELLERİNE SAĞLIKKKKKKKKKKKKKKK
symbazz symbazz - #3
ELLERİNE SAĞLIKKKKKKKKKKKKKKK

Afiyet olsunnn.
W westmetin - #4
bu nasıl yapılıyor
W westmetin - #5
1.) Telefonun sim kartını takın ve telefonu açın mail doğrulama ekranı geldiğinde takılı olan numarayı arayıp cevaplayın

2.) Sağ üst köşede çağrı ekleye tıklayın tuş takımı açılacak.Tuş takımı açılınca diğer telefondan aramayı sonlandırın

3.) Aramam ekranına *#*#4636#*#* yazın açılan ekranda kullanım istatistiklerine tıklayın kullanım istatistikleri yazan yerin yanında geri tuşu çıkacak ona basın ayarlar menüsü açılacak

4.) Ayarlarda telefon hakkında kısmına gelin derleme numarasının üstüne sürekli basıp geliştirici seçeneğini aktif edin

5.) Geri gelip geliştirici seçeneklerine girin OEM kilidini ve Usb Hata Ayıklama modunu açın

6.) Geri çıkın Yedekle Ve Sıfırla bölümüne gelin cihazı sıfırlayın

7.) İşlem tamam...
Paradox Paradox - #6
1.) Telefonun sim kartını takın ve telefonu açın mail doğrulama ekranı geldiğinde takılı olan numarayı arayıp cevaplayın

2.) Sağ üst köşede çağrı ekleye tıklayın tuş takımı açılacak.Tuş takımı açılınca diğer telefondan aramayı sonlandırın

3.) Aramam ekranına *#*#4636#*#* yazın açılan ekranda kullanım istatistiklerine tıklayın kullanım istatistikleri yazan yerin yanında geri tuşu çıkacak ona basın ayarlar menüsü açılacak

4.) Ayarlarda telefon hakkında kısmına gelin derleme numarasının üstüne sürekli basıp geliştirici seçeneğini aktif edin

5.) Geri gelip geliştirici seçeneklerine girin OEM kilidini ve Usb Hata Ayıklama modunu açın

6.) Geri çıkın Yedekle Ve Sıfırla bölümüne gelin cihazı sıfırlayın

7.) İşlem tamam...

:tsk:
ycebi ycebi - #7
arkadaslar aynısını yapıyorum fakat derleme numarasının üstüne tıklıyorum ama geliştirici seçenekleri açmıyor
Paradox Paradox - #8
arkadaslar aynısını yapıyorum fakat derleme numarasının üstüne tıklıyorum ama geliştirici seçenekleri açmıyor

Bir defa değil, peş peşe 9-10 defa tıklamanız gerekli.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
S sedo - #9
teşekkür ederim
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turk-telekom-tt175-frp-kaldirma.4616/