Turkcell T50 QFIL Rom İsteği

Turkcell T50 QFIL Rom İsteği

K korkmaz_44 - #1
Arkadaşlar telefonum brick oldu. Rom atayım derken telefonu kullanılmaz hale getirdim.Hiçbir tepki vermiyor.Bir tek pc bağlayınca qualcomm driver ı tanıyor.Bunun için T50 Qfil dosyası arıyorum.
sedat sedat - #2
yazılımı bulmak oldukca zor tek bir cözum var buda bıraz masraflı emmc dongle alacaksınız calısan bır t50 bulup rotluyup Qfıl yedek alıp atacaksınız ve buyuk olasılıkla telefon tekrar calısacak yada bu baxsa sahip birine calısan t50 ıle gideceksiniz ve o yedek alıp bax uzerinden sızın telefona yazılımı atacak ve sorununuz hallolacak ıkıncı secenek daha uygun olur ılk secenek 380 tl ıkıncı secenek en fazla 50 tl taktır sızın kolay gelsin
TuranReis TuranReis - #3
Yardım edebilecek yokmu ?
symbazz symbazz - #4
Malesef qfil yazılımı yok. Bende sadece twrp üzerinden atılan yazılımı var.
leonidasss leonidasss - #5
Cihazınızı en yakın teknik servise götürmenizi öneririm. Kalıcı hasar vermiş olabilirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
E ercü - #6
T50 hard brick oldu dfu modda nasıl yükleme yapabilirim romu rawprogram XML ve patch0 XML qfuil destekli yabacaj biri yokmu acil yardım lütfen
Paradox Paradox - #7
T50 hard brick oldu dfu modda nasıl yükleme yapabilirim romu rawprogram XML ve patch0 XML qfuil destekli yabacaj biri yokmu acil yardım lütfen

bulunan konuya ve konuya yazılan yorumlara bir bakınız.
E ercü - #8
bulunan konuya ve konuya yazılan yorumlara bir bakınız.
Hocam araltırmadım yer kalmadı bana sadece qfik destekli ROM lazım biride çıkıp yapmıyoki
Paradox Paradox - #9
Hocam araltırmadım yer kalmadı bana sadece qfik destekli ROM lazım biride çıkıp yapmıyoki

:zuhaha:
E ercü - #10
Evet hocam yapabilirmisin
Paradox Paradox - #11
Evet hocam yapabilirmisin

Yapamam.
Elimde bu cihazdan yok.
bkrsy33 bkrsy33 - #12

Dene bir istersen bunu
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turkcell-t50-qfil-rom-istegi.4312/