Turkcell T70 Android Yazısında Takılı Kalıyor

Turkcell T70 Android Yazısında Takılı Kalıyor

S sinner - #1
Merhabalar. Telefonum'a dün sabah şifre yedeklenmiyor vs. tarzı bi uyarı geldi telefon'u sadece fabrika ayarlarına çevirme seçeneği vardı. Hard reset attım fakat açmaya çalıştığım'da android yazısında kaldı. Şarj'ı bitiyor, doluyor o konuları görebiliyorum fakat yeniden açmaya çalıştığım'da android yazısında kalıyor. Bi kaç yerde araştırdım rom vesaire atılıyor. Odin ile atabilirim diye düşündüm fakat T70'e atılanlar telefon üzerinden yani açılanabilir halindekiler ile atılıyor. Maalesef bende bu seçenek yok. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Yaşım muhtemelen sizlere göre küçük. Babam son yaptırdığın'da bi daha yaptırmam diye söz verdi servis'e götürecek halim'de yok. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi rom bulmakta sıkıntı yaşıyorum.
Paradox Paradox - #2
cihazınızın yazılımı mevcut.
Aşağıdaki videolarda da yazılım yükleme işlemi anlatılmış.
Biraz kendinizi verirseniz, sorununuzu çözebilirsiniz.

B badcool7 - #3
bu nasıl iş ya yazılım var ama şifresi yok rar ifresi var dosyada lütfen yardımcı olurmusun rar şifresini yazarmısınız
M Machine - #4
bu nasıl iş ya yazılım var ama şifresi yok rar ifresi var dosyada lütfen yardımcı olurmusun rar şifresini yazarmısınız

Şifre: NurGsm.com
wwwxl1 wwwxl1 - #5
Merhaba . Link kopmuş. yeni link paylaşmanız mümkün mü.
wwwxl1 wwwxl1 - #6
rar şifresi değişmiş galiba.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turkcell-t70-android-yazisinda-takili-kaliyor.11257/