Turkcell T80 Android 7.1.1 FRP Kaldırma

Turkcell T80 Android 7.1.1 FRP Kaldırma

symbazz symbazz - #1
Turkcell T80 7.1.1 Frp Kaldırma

turkcell-t80_11_600x450.png

bykaya27 bykaya27 - #2
Emeğine sağlık üstadım
symbazz symbazz - #3
Emeğine sağlık üstadım
Link ve şifreyi gönderdim özel mesajla.
bykaya27 bykaya27 - #4
Link ve şifreyi gönderdim özel mesajla.
Teşekkür ederim üstadım
symbazz symbazz - #5
Teşekkür ederim üstadım
Rica ederim.
symbazz symbazz - #6
Link ve şifreyi buradan şartları sağlayan üyelere gönderilecektir. Ama buraya yorum atın ilk önce.
Paradox Paradox - #7
Link ve şifreyi buradan şartları sağlayan üyelere gönderilecektir. Ama buraya yorum atın ilk önce.

Tamam.
leonidasss leonidasss - #8

Özel uygulama olduğu için link paylaşılmamıştır.

Link ve özel şifresini, özel üyelerimiz, yöneticilerimiz , minimum 30 mesaj atmış ve başarı yada ödülüne bakılarak hak kazanmış kişilere verilecektir. Özel mesaj olarak gönderilecektir.

Link ve şifreyi paylaşanlar forumdan uzaklaştırılacaktır.
Hocam şimdiden teşekkür ederim. Mesajı detayında.
[emoji849]

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #9
symbazz symbazz - #10
Hocam şimdiden teşekkür ederim. Mesajı detayında.
[emoji849]

Mesaj gönderildi.
leonidasss leonidasss - #11
Teşekkür ederim üstadım. Sayenizde bugünde arşivime bir dosya , bilgi hanemede bir tik daha attım. Sağolun.

symbazz symbazz - #12
Teşekkür ederim üstadım. Sayenizde bugünde arşivime bir dosya , bilgi hanemede bir tik daha attım. Sağolun.

Rica ederim. Faydalı oluyorsam ne mutlu bana.
Paradox Paradox - #13

Bana da gönderilmiş.
İndireyim de arşivime ekleyeyim.
Teşekkürler.
symbazz symbazz - #14
Bana da gönderilmiş.
İndireyim de arşivime ekleyeyim.
Teşekkürler.
Rica ederim efendim.

braveturks braveturks - #15
Bir gün kapıma bir T80 gelirse boş göndermek istemem. Bana da link atabilir misiniz?
Paradox Paradox - #16
Bir gün kapıma bir T80 gelirse boş göndermek istemem. Bana da link atabilir misiniz?

astek055 astek055 - #17

Link ve özel şifresini, özel üyelerimiz, yöneticilerimiz , minimum 30 mesaj atmış ve başarı yada ödülüne bakılarak hak kazanmış kişilere verilecektir. Özel mesaj olarak gönderilecektir.

Emeğine sağlık hocam.
Paradox Paradox - #18
Böyle durumlarda ilgili bağlantıları Mobil Kulüp WhatsApp Özel Üyeler grubunda paylaşırsanız,
En azından bize tek tek bağlantı göndermek için uğraşmamış olursunuz.
braveturks braveturks - #19

Oooo Yavuz Hocam, Sinan Özen filan dinlediğinize göre yaş 48 civarında olmalı. Erken yaşta emekli olmuşsunuz. :)
symbazz symbazz - #20
Böyle durumlarda ilgili bağlantıları Mobil Kulüp WhatsApp Özel Üyeler grubunda paylaşırsanız,
En azından bize tek tek bağlantı göndermek için uğraşmamış olursunuz.
Haklısınız.

A akhan42 - #21

teşekkürler ellerine sağlık
Paradox Paradox - #22
Oooo Yavuz Hocam, Sinan Özen filan dinlediğinize göre yaş 48 civarında olmalı. Erken yaşta emekli olmuşsunuz. :)

48 mi?
İltifat ediyorsunuz.
Geceleri, hafta sonlarını, resmi tatilleri ve bulutlu geçen günleri de saymazsak,
48'i yakalayabilirim sanırım.
:zuhaha:

Şişe dibi gibi gözlüklerim var evladım benim.
:cenaze:
symbazz symbazz - #23
48 mi?
İltifat ediyorsunuz.
Geceleri, hafta sonlarını, resmi tatilleri ve bulutlu geçen günleri de saymazsak,
48'i yakalayabilirim sanırım.

Şişe dibi gibi gözlüklerim var evladım benim.
Sizi emekli edelim Yavuz bey.

braveturks braveturks - #24
Ben gerekli tespitlerde bulundum bundan sonrası sizin takdiriniz. Yaşınızı 48.
Paradox Paradox - #25
Sizi emekli edelim Yavuz bey.

Kaç defa söyledim.
Size de söyledim.
Emekliyim efendim ben.
Emekli.
symbazz symbazz - #26
Kaç defa söyledim.
Size de söyledim.
Emekliyim efendim ben.
Emekli.
ilhan5858 ilhan5858 - #27
emeğinize sağlık
ilhan5858 ilhan5858 - #28
iyi ki varsınız sağolun
Paradox Paradox - #29
iyi ki varsınız sağolun

:alkis:
B burhan8444 - #30
teşekkürler emeğinize sağlık
astek055 astek055 - #31
teşekkürler emeğinize sağlık
[emoji106]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
B burhan8444 - #32
hocam dosyayı ne zaman göndereceksiniz
leonidasss leonidasss - #33
hocam dosyayı ne zaman göndereceksiniz

Kısacası sizden ricamız biraz emek vermeniz, verilen emek karşılığı sonrası dosya paylaşılır sizinle.
B burhan8444 - #34
HOCAM GEREK YOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRAZ DAHA UĞRAŞIP KENDİM YAPARIM HER ZAMAN YAPTIĞIM GİBİ BENİM FORUMDA TAKILMA PAYLAŞMA ZAMANIM YOK OLSA YAPARIM KALIN SAĞLICAKLA
symbazz symbazz - #35
HOCAM GEREK YOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRAZ DAHA UĞRAŞIP KENDİM YAPARIM HER ZAMAN YAPTIĞIM GİBİ BENİM FORUMDA TAKILMA PAYLAŞMA ZAMANIM YOK OLSA YAPARIM KALIN SAĞLICAKLA
Yap o zaman arkadaşım. Seni tutan yok. Büyük harflerle de bir daha yazma. Neden geldin o zaman buraya yapabiliyorsan. Herkes başımıza uzman kesildi yahu. Zamanı yokmuş, duyanda Ali Ağaoğlu zannedecek sizi. Arkadaş güzelce durumu anlatmış size, neden atarlanıyorsunuz.

astek055 astek055 - #36
Yap o zaman arkadaşım. Seni tutan yok. Büyük harflerle de bir daha yazma. Neden geldin o zaman buraya yapabiliyorsan. Herkes başımıza uzman kesildi yahu. Zamanı yokmuş, duyanda Ali Ağaoğlu zannedecek sizi. Arkadaş güzelce durumu anlatmış size, neden atarlanıyorsunuz.

:zuhaha::zuhaha:
leonidasss leonidasss - #37

Üstad böylelerini kaale alma lütfen madem çok biliyor uğraşsın dursun. Emek vermeden almaya alışmış insanlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
symbazz symbazz - #38
Üstad böylelerini kaale alma lütfen madem çok biliyor uğraşsın dursun. Emek vermeden almaya alışmış insanlar.

Sen kibarca durumu anlatmışsın. Sanki biz maaşlı elemanlarıyız, vermek zorundayız. Adam birde sana atarlanıyor gidiyor.

leonidasss leonidasss - #39
Sen kibarca durumu anlatmışsın. Sanki biz maaşlı elemanlarıyız, vermek zorundayız. Adam birde sana atarlanıyor gidiyor.

Üstad bence bu adam yine buraya muhtaç olacak. Forumda bir sürü kullanıcının işine yarayacak nice paylaşım mevcut ve çoğuda erişim kısıtlı. Bunlardan bir kaç tanesine yine ihtiyaç duyacak o zaman görürüm ben onu.

silivriserdar silivriserdar - #40
Çoğu boş laf yapıp çekip gidiyor. Sıkıntı yok bizim için. Bizim paylaşımlarımız allahın izni ile devam edecek. Ve dediğiniz gibi eninde sonunda buraya tekrar yolu düşecek. Belki o zaman daha çok pişman olacak.
islammusluman05 islammusluman05 - #41
paylaşım için tşk ler bir çok konudan faydalanıyorum
B burhan8444 - #42
dostlar ben telefoncuyum sizde olmasa başkasından bulurum niye size muhtaç kalayım Allah rızası için vermiş olsaydınız bu konuşmalara gerek kalmayacaktı, yok özel üyelere yok bilmem 30 tane mesaj yazacaksın, yaptığınız da çok güzel bir şey değil kendi aranızda gizlice paylaşın o zaman kimse duymasın daha iyi olur dosyayı almak için 1 gününü sizin sitede harcamak zorunda değiliz her halde bizim arkadaşta uni tool vardı yaptı verdi Allah size muhtaç etmesin
astek055 astek055 - #43
dostlar ben telefoncuyum sizde olmasa başkasından bulurum niye size muhtaç kalayım Allah rızası için vermiş olsaydınız bu konuşmalara gerek kalmayacaktı, yok özel üyelere yok bilmem 30 tane mesaj yazacaksın, yaptığınız da çok güzel bir şey değil kendi aranızda gizlice paylaşın o zaman kimse duymasın daha iyi olur dosyayı almak için 1 gününü sizin sitede harcamak zorunda değiliz her halde bizim arkadaşta uni tool vardı yaptı verdi Allah size muhtaç etmesin

Arkadaş buradaki herkez de telefoncu. Biz burada zaten kendi aramızda yardımlaşıyoruz sen onu merak etme. Bizler eve gittiğimizde vaktimizden kısıp foruma vakit ayırıyoruz. Niçin mi ? Sizin gibi bilgisi eksik yada dosyaları eksik olan kişilere yardımcı olmak için. Ha siz bunu kişiselleştirirseniz siz bilirsiniz. Telefoncusun müşteri sana telefonu getirdiği zaman karşılık beklemeden tamir et ver o zaman sende. Bizim burada sizden istediğimiz tek şey biraz özverili olup forum ayakta durması için konu açmanız.Forumun ayakta durması için oda. Sonuçta burada bu bilgileri yazan kişiler bi emek veriyor. Kendinize saygınız yoksa bile sizi EMEĞE SAYGI'ya davet ediyorum... :kurallar:
B burhan8444 - #44
Arkadaş buradaki herkez de telefoncu. Biz burada zaten kendi aramızda yardımlaşıyoruz sen onu merak etme. Bizler eve gittiğimizde vaktimizden kısıp foruma vakit ayırıyoruz. Niçin mi ? Sizin gibi bilgisi eksik yada dosyaları eksik olan kişilere yardımcı olmak için. Ha siz bunu kişiselleştirirseniz siz bilirsiniz. Telefoncusun müşteri sana telefonu getirdiği zaman karşılık beklemeden tamir et ver o zaman sende. Bizim burada sizden istediğimiz tek şey biraz özverili olup forum ayakta durması için konu açmanız.Forumun ayakta durması için oda. Sonuçta burada bu bilgileri yazan kişiler bi emek veriyor. Kendinize saygınız yoksa bile sizi EMEĞE SAYGI'ya davet ediyorum... :kurallar:
bu seferki konuşmanız güzel ve tatmin ediciydi teşekkür ederim ama inan ki zamanım yok kardeşim olsa vallahi paylaşım yaparım sitede emeğinize saygı gösteriyorum siz uğraşıyorsunuz Allah zihin açıklığı versin elimizden gelirse konu da açarız inşallah
silivriserdar silivriserdar - #45
bu seferki konuşmanız güzel ve tatmin ediciydi teşekkür ederim ama inan ki zamanım yok kardeşim olsa vallahi paylaşım yaparım sitede emeğinize saygı gösteriyorum siz uğraşıyorsunuz Allah zihin açıklığı versin elimizden gelirse konu da açarız inşallah
Kardeşim bizde telefon işi yazılım işi yapıyoruz. Ayrıca kendi aramızda yardımlaşma yapıyoruz. Bu siteyi tam olarak tanımıyorsunuz sıcak samimi saygılı bir arkadaşlık ve ortam var. Biz burada paylaşım yapıp herkese faydalı olmaya çalışıyoruz. Ama sizde biliyorsunuz yada belki bilmiyorsunuz ama bu forum ayakta durması için yıllık bir bedel ödenmek zorundadır. O ödeme içinde forumun biraz para kazanması lazım. Yoksa biz burada kimseden para pul istemiyoruz. Sadede 1 saat ayırıp bir kaç güzel ve değerli paylaşım yapsanız yeter. Herkesin zamanı değerli ama yardımlaşma da önemli birşey. WhatsApp üzerinden forum üzerinden arkadaşlar arasında devamlı iletişim halindeyiz. Bazen insanın kafası duruyor. Böyle durumlarda bir birimize yardımcı oluyoruz. Forumu android yada iphone ile Tapatalk uygulaması ile yakından takip edebilirsiniz. Bende öyle yapıyorum,hem pratik hemde aradığınızı hemen bulursunuz. İyi forumlar.
Paradox Paradox - #46

Allah (c.c.) rızası için kaç iş yapıyorsunuz?
Her müşteriden yaptığınız işin parasını alıyorsunuz.
Akıl veremeye gelince sizden akıllısı yok.
Gereksiz gereksiz konuşmayınız.
Defolup gidiniz ve bir daha da gelmeyiniz.
G GLORY - #47
Teşekkür ederim üstadım
C casperrrrr31 - #48
emeğinize sağlık usta link alabilirmiyim
Paradox Paradox - #49
emeğinize sağlık usta link alabilirmiyim

C cyber33 - #50
teşekkürler
D DfFd - #51
nas
symbazz symbazz - #52
?

C cepcenter - #53
tesekkurler ustam
E emre4240 - #54
Teşekkürler Ellerinize Sağlık takılmaya gerekyok Biz İşimizi Yapalım.
S samet777 - #55
TEŞEKKÜRLER USTA LİNKİ ATABİLİRMİSİNİZ
leonidasss leonidasss - #56
TEŞEKKÜRLER USTA LİNKİ ATABİLİRMİSİNİZ
Link alabilmeniz için gerekli şartları sağlamanız gerekiyor.
A apooooo - #57
üstad teşekkür ederim
symbazz symbazz - #58
üstad teşekkür ederim
Afiyet olsun.
Y yaqqo - #59
tskurler ustad
symbazz symbazz - #60
E size de afiyet olsun.
M mustafa213455 - #61
teşekkürler
Y yakuq - #62
üstadım ben daha yeniyim aranızda sürekli aktif olmaya calısıyorum ama benim göndermiş olduğum 30 adet mesajım yok.. Bu seferlik maruz görseniz?
symbazz symbazz - #63
Kurallar, herkese eşit davranabilmek için vardır.
Paradox Paradox - #64
üstadım ben daha yeniyim aranızda sürekli aktif olmaya calısıyorum ama benim göndermiş olduğum 30 adet mesajım yok.. Bu seferlik maruz görseniz?

Haklısınız, bayağı aktif olmaya çalışıyorsunuz, bunu hepimiz görüyoruz.
Açtığınız konular, paylaşımlarınız ve daha fazlası hep ortada.
symbazz symbazz - #65
Mazur olmasın o.
asilzade68 asilzade68 - #66
ustam yollarmısın sana zahmet
silivriserdar silivriserdar - #67
ustam tollarmısın sana zahmet
Konuyu okudunuz mu? Okudunuz ama okuduğunuz anlamadınız mı? Konuda 30 mesaj şartı var siz 1 mesaj atmışsınız onu da buraya şimdi atmışsınız.
asilzade68 asilzade68 - #68
sımdı lazım usta
asilzade68 asilzade68 - #69
neyse tsekkurler bakıcaz bı caresıne
silivriserdar silivriserdar - #70
sımdı lazım usta
Yapacak başka birşey yok. Başka sitelere bakabilirsiniz.
asilzade68 asilzade68 - #71
bu sıteden uyelıgımı sılermısın lutfen
silivriserdar silivriserdar - #72
bu sıteden uyelıgımı sılermısın lutfen
Senin isteğine bağlı birşey değil bu istediğin. Üye olurken orada sözleşme vardır orayı aç tekrar oku ondan sonra gel konuşalım.
symbazz symbazz - #73
Bedava bilgi alanın adresine de bedava künefe gönderiyoruz. Nasıl bir zihniyet bu ya. Aradığın varsa üye ol. Vermiyorsan üyeliğimi sil. Oldu. Herhalde sizler, marketlerden de bedava alışveriş yapıyorsunuz.
silivriserdar silivriserdar - #74
Adama 30 mesaj atıp bilgiyi almak öyle zor geldiki üyeliğimi silin diyor. Öyle beleşçi olmuş ki millet insan hayret ediyor.
asilzade68 asilzade68 - #75
30 mesaj ne ya ben 15 yıldır bu ısı yapıyorum sanada 15 yılda bı ısım dusmus salak salak seyler yazmızsın marketten bedavamı alısverıs yapıyomus bılgı hazınedır eyvallah ama bızde anlatıyoruz veya paylasıyoruz senın yaptıgın sacma nasıl o onda otuz meeasaj yollarım sılın benı sızı fıkır cımrılerı
asilzade68 asilzade68 - #76
uyelıgımıde sı sılessen serefsızsın
silivriserdar silivriserdar - #77
uyelıgımıde sı sılessen serefsızsın
Şerefsiz sensin sen. Senin üyeliğini silmiyorum sadece sitede seni yasaklıyorum. 15 yıldır bu işi yapıyormuş. Bu iş senin gibi cahillerin eline düşmüş ise vay o müşterilerin haline.
symbazz symbazz - #78
15 yıldır demek ki, asalaklıkla iş yapmışsın. Veriyorsan ver, vermiyorsan üyeliğimi sil, şerefsiz. Senin demenle insanlar şeref kazanacaksa, gelmiş bu dünyanın sonu. Anladım ki, bu asalaklıkla geçinen ne sen ilksin ne de son olacaksın. Biz bu görevi tamamlayana kadar senin gibi asalaklarla uğraşacağız belli. Verilen örnek, şıp diye sana oturunca salak salak laf oluyor. Ama her nedense senin yaptıkların salaklık olmuyor. Biz bu forumu sen gel işini hallet git diye sürdürmüyoruz. O mesaj sayısını doldur bilgiyi al. Sen para kazanacaksın diye ben emeğimi sana kolay veremem. Veren varsa, ara bul. İşine gelmeyince, ağzını köpürterek bizlere hakaret edemezsin. Allah bilir sen müşterilerine nasıl davranıyorsun. Bıkmak usanmak yok. Bu foruma senin gibi tek hücreliler geldimi, gözünün yaşına bakmam, ağzınızın kokusunuda çekemem. Direk Mematiye bağlayacağım.
leonidasss leonidasss - #79
Arkadaş bu memlekette ne densiz ne asalak ne dengesiz ne ahlaksız ne kendini bilmez haysiyet ve karakter yoksunu adamlar türemeye başladı. Sizin gibi asalaklar varoldukça yaşasın özel üyelik yaşasın emek karşılığı hizmet.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #80
30 mesaj ne ya ben 15 yıldır bu ısı yapıyorum sanada 15 yılda bı ısım dusmus salak salak seyler yazmızsın marketten bedavamı alısverıs yapıyomus bılgı hazınedır eyvallah ama bızde anlatıyoruz veya paylasıyoruz senın yaptıgın sacma nasıl o onda otuz meeasaj yollarım sılın benı sızı fıkır cımrılerı

Siz 15 yıldır bu işi yapmıyorsunuz, yaptığınızı sanıyorsunuz.
Forumlar olmasa, sağdan soldan sömürdükleriniz olmasa, ancak burnunuzu karıştırırsınız.
Bu işleri bizim gibiler yapıyor, siz de baka baka kendi kendinize oyalanıyorsunuz, hepsi bu kadar.
B bireciq - #81
banada şifre gönderirmisiniz
symbazz symbazz - #82
banada şifre gönderirmisiniz
Yolda.
Y yeşil0202 - #83
link var mı programın bende şuan bi tane var rica etsem link
S seval telekom - #84
teşekkürler
M miskin - #85
teşekkürler
W westmetin - #86

Emeğine sağlık üstadım
T teknocep - #87
EMEĞİNE SAĞLIK
B bilaly059 - #88
usta bende alim
Paradox Paradox - #89
Konu içeriğini yeniledim ve şifre ile gönderilen videoları, konunun ilk mesajında paylaştım.
Y yeşil0202 - #90
bende
Master Master - #91
Paradox Paradox - #92
Herkes otomatiğe bağlamış.
Konuya bakan yok sanırım.
Konuda alınacak bir şey bulunmamaktadır.
İzlemeniz gereken iki adet video vardır.
Y yalim3 - #93
tamamdır
teşekkurler
M Murat. 21 - #94

Frp nasl kaldryoduk hocam bide link sifreyi nasil kullaniyoruz
Paradox Paradox - #95
Frp nasl kaldryoduk hocam bide link sifreyi nasil kullaniyoruz

Sorununuzu çözmek için paylaşılan videoları izlemeniz yeterli olacaktır.
Daha fazlasına ihtiyaç duymayacağınızdan emin olabilirsiniz.
A aviendha16 - #96
supermis
E emre_izmirli_1986 - #97
başkan rica etsem bana da atarmısınız ama bana full atabilirseniz sevinirim imei vs de olursa şimdiden teşekkürler
Paradox Paradox - #98
başkan rica etsem bana da atarmısınız ama bana full atabilirseniz sevinirim imei vs de olursa şimdiden teşekkürler

Nasıl yani?
Anlayamadım.
M mehemme11 - #99
Link ve şifre
Paradox Paradox - #100

Ortada bir link ve şifre yok.
İşlemleri paylaşılan videolara bakarak yapmanız gerekli.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turkcell-t80-android-7-1-1-frp-kaldirma.3873/