UltraPad UP1018 Rom Yükleyememe

UltraPad UP1018 Rom Yükleyememe

astek055 astek055 - #1
Model.:Ultra pad UP1018
İşlemci.:ALLWİNNER A33 QUAD-CORE
Anakart.: D102-a33-v1.0
2015-03-12
Tapletin Rom dosyasını Firmadan istedim Gönderimini yaptılar. Hafıza kart üzerinden yüklemeyi denedim %35 de takılı kaldı. Bilgisardan da yükleme işlemini geçekleştiremiyorum.
silivriserdar silivriserdar - #2
Model.:Ultra pad UP1018
İşlemci.:ALLWİNNER A33 QUAD-CORE
Anakart.:D102-a33-v1.0
2015-03-12
Tapletin Rom dosyasını Firmadan istedim Gönderimini yaptılar. Hafıza kart üzerinden yüklemeyi denedim %35 de takılı kaldı. Bilgisardan da yükleme işlemini geçekleştiremiyorum.
Tahmin ediyorum ki firmanın gönderdiği firmware sıkıntılıdır. Bazen böyle şeyler yapıyor firmalar. Ana kart üzerinden başka bir yazılım bulup denemekte fayda var. Diğer ihtimal donanım sorunu olabilir.
astek055 astek055 - #3
Tahmin ediyorum ki firmanın gönderdiği firmware sıkıntılıdır. Bazen böyle şeyler yapıyor firmalar. Ana kart üzerinden başka bir yazılım bulup denemekte fayda var. Diğer ihtimal donanım sorunu olabilir.

Hiç bir yerde Yazılımını bulamadım o sebeble firmadan istedim. Tablette tek tuş var. Ekran kilidini kıramak için rom yüklemeyi denedim. Hepten çöktü cihaz. :tugla:
silivriserdar silivriserdar - #4
Hiç bir yerde Yazılımını bulamadım o sebeble firmadan istedim. Tablette tek tuş var. Ekran kilidini kıramak için rom yüklemeyi denedim. Hepten çöktü cihaz. :tugla:
Anladım o zaman çalışa cihaz yazılım uymadı. Hocam belki denememişsinizdir diye söylüyorum. Farklı hafıza kartları ile yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi? Bazı cihazlar donanım ayırıyor.
astek055 astek055 - #5
Anladım o zaman çalışa cihaz yazılım uymadı. Hocam belki denememişsinizdir diye söylüyorum. Farklı hafıza kartları ile yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi? Bazı cihazlar donanım ayırıyor.
Ustam denedim. 3 tane hafıza kartı. Sonuç aynı. Bilgisayar üzerinden yapabileceğim bir yöntem varmı bildiğiniz.?
silivriserdar silivriserdar - #6
Ustam denedim. 3 tane hafıza kartı. Sonuç aynı. Bilgisayar üzerinden yapabileceğim bir yöntem varmı bildiğiniz.?
Gelen yazılım dosyası nasıl hocam? Yani uzantısı nedir?
astek055 astek055 - #7
Gelen yazılım dosyası nasıl hocam? Yani uzantısı nedir?
İMG. Olarak geldi.
silivriserdar silivriserdar - #8
İMG. Olarak geldi.

Hocam peki hangi program ile deneme yaptınız? Phoenix suite veya live suite ile deneme yaptınız mı? Bide hocam aygıt yöneticisinde cihazın durumu ne şekile gözüküyor?
astek055 astek055 - #9
Hocam peki hangi program ile deneme yaptınız? Phoenix suite veya live suite ile deneme yaptınız mı? Bide hocam aygıt yöneticisinde cihazın durumu ne şekile gözüküyor?
PhoenixSuit ve PhoneixUSBPro_V4.0.0 ile yükleme yapmayı denedim.
Bilgisayarda gibi görünüyor.

Anahtar.: !euKTWMxYVCi5VQA6vkXe1rvfSKvyzYzcTotKSH8dqMs
silivriserdar silivriserdar - #10
PhoenixSuit ve PhoneixUSBPro_V4.0.0 ile yükleme yapmayı denedim.
Bilgisayarda gibi görünüyor.

Bu şekildeki açılmadı

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
astek055 astek055 - #11
Bu şekildeki açılmadı

Pardon benim Hatam.
silivriserdar silivriserdar - #12
Pardon benim Hatam.
Hocam cihazın usb driverları kurulu dimi? Phoenix ile yüklerken nasıl hata alıyorsunuz?
coban32 coban32 - #13
img yi sdkarta yazarken hata alıyormusun hiç ?
astek055 astek055 - #14
Hocam cihazın usb driverları kurulu dimi? Phoenix ile yüklerken nasıl hata alıyorsunuz?
Usb Drıverlar yüklü.
img yi sdkarta yazarken hata alıyormusun hiç ?

Evet Şu hatayı aldım.
[img file] ;Brun Fail
error
coban32 coban32 - #15
img yada sdcard bozuk farklı kartlada aynı hatayı alıyorsan img yi yeniden indir bazen download ederken bugda kalan veri olabiliyor.
astek055 astek055 - #16
Usb Drıverlar yüklü.
aldığım hata
Do mandatory Upgrade ?
There is no Device tobe Upgraded!
astek055 astek055 - #17
Hocam Tam olarak aldığım hata Tableti Dowloand moduna girmemesinden dolayı kaynaklanıyor ve Dowloand moda nasıl alacagımı bilmiyorum.
coban32 coban32 - #18
Aslında sana söylüyor program ne olduğunu There is no Device to be Upgraded bu hatayı program aygıta tam erişemediğinde yada var olandan daha düşük versiyon yüklemeye çalıştığında veriyor . Kısaca yazmadan önce ufak bir kontrolden geçiriyor sıkıntı varsa devam etmiyor.
coban32 coban32 - #19
Kapalı iken pcye tak power 5 10 kez bas çek yüklemeye başlar. Sdkartdan ise kartı tak power 5 6 snye basılı tut yükleme başlar.
astek055 astek055 - #20
Aslında sana söylüyor program ne olduğunu There is no Device to be Upgraded bu hatayı program aygıta tam erişemediğinde yada var olandan daha düşük versiyon yüklemeye çalıştığında veriyor . Kısaca yazmadan önce ufak bir kontrolden geçiriyor sıkıntı varsa devam etmiyor.

Daha önce hafıza kartından yükleme yapmaya calıştıgım için makine komple çöktü. ve şuan bu işlemlerin hepsini yapmama ragmen ayaga kaldıramıyorum cihazı.
coban32 coban32 - #21
Cihaz şarjlımı ?
astek055 astek055 - #22
Cihaz şarjlımı ?
Derken sarjı varmı diye soruyor san evet hocam var.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #23
Cihaz yazılımını indirip kontrol ettim.
Yazılımda bir sorun görünmüyor.

coban32 coban32 - #24
Bu rom yanlış üreticimi gönderdi bunu senin boardun inet değilki :S
astek055 astek055 - #25

Kontrol için teşekkür ederim.

astek055 astek055 - #26
Bu rom yanlış üreticimi gönderdi bunu senin boardun inet değilki :S
Sanmıyorum. Ama üreteci firma acaba yanlış yazılım mı gönderdi ki.

coban32 coban32 - #27
Dostum bideneme imkanın varmı.
astek055 astek055 - #28
Yarın sabahtan deneyecegim inş ustam. Tableti dükkanda bıraktım.

coban32 coban32 - #29
Eyvallah bidene bakalım bu eken için yazılmış ama cihazı açabilirsek kalanı bişekilde hallolur...
astek055 astek055 - #30
Eyvallah bidene bakalım bu eken için yazılmış ama cihazı açabilirsek kalanı bişekilde hallolur...
Eyvallah ustam sağolasın[emoji106]

astek055 astek055 - #31

Bu rom ile Tableti açtım görüntü geldi. Dokunmatik ters basıyor bir kısmı hiç basmıyor. Sanırım yaklaştık tableti kurtarmaya.
coban32 coban32 - #32
He o zaman tmm. XY değiştiricez. indir. change xy ile x ve y ye 0 veya 1 değerleri vererek deneme yanılma yöntemi ile çözücez.
astek055 astek055 - #33
He o zaman tmm. XY değiştiricez. indir. change xy ile x ve y ye 0 veya 1 değerleri vererek deneme yanılma yöntemi ile çözücez.
Bunu indirdim ama şuan dosya bana ben dosyaya bakıyorum nasıl kullanacam bunu. Yazılım konusunda çok iyi değilim.
coban32 coban32 - #34
Tableti debug mod açık halde pcye bağla.İndirdiğin dosyalardan changexy.bat olanı çalıştır sırasıyla önce 1 sonra 2 sonra 3 3 bastığında x değeri sorulacak örneğin x e 0 ver sonra 4 e bas 4de y değeri sorulacak y ye 0 ver sonra 6 sonra 7 ve enson 8 cihaz yeniden başladığında yaptığın ayarla açılacak hemen olacak diye bir kaide yok deneme yanılmayla 00 01 10 11kombinasyonlarını deneyerek bulacaksın.
astek055 astek055 - #35
Tableti debug mod açık halde pcye bağla.İndirdiğin dosyalardan changexy.bat olanı çalıştır sırasıyla önce 1 sonra 2 sonra 3 3 bastığında x değeri sorulacak örneğin x e 0 ver sonra 4 e bas 4de y değeri sorulacak y ye 0 ver sonra 6 sonra 7 ve enson 8 cihaz yeniden başladığında yaptığın ayarla açılacak hemen olacak diye bir kaide yok deneme yanılmayla 00 01 10 11kombinasyonlarını deneyerek bulacaksın.

Debug mod açık hale getiremedim uğraşıyorum onunla. Ustam bide bi bakarmısın benim bilgisayarlar dowloand etmiyor. bulunmuştur.
coban32 coban32 - #36
link ya trde yasaklı yada ölü diğer listedekilerin hepside a33 hepside olabilir ama öncelikli olarak touch ic nin ne olduğuna bakman gerek. Debug modu mouse bağlayarak açabilirsin :)
silivriserdar silivriserdar - #37
Debug mod açık hale getiremedim uğraşıyorum onunla. Ustam bide bi bakarmısın benim bilgisayarlar dowloand etmiyor. bulunmuştur.
USB debug apk indirip öyle deneyin.
Paradox Paradox - #38
VPN için Opera Tarayıcı öneririm.
konusu mevcut.
Paradox Paradox - #39
Bir de bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
Paradox Paradox - #40
İndirmeye çalıştığınız ama indiremediğiniz yazılımı da indirebilirsiniz.
astek055 astek055 - #41
Bir de bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?

Hocam bunu indirdim taplet açıldı ekrana görüntü geldi. Dokunmatik çalışmıyor. wi-fi camera bluotut çalışmıyor.
İndirmeye çalıştığınız ama indiremediğiniz yazılımı da indirebilirsiniz.
burada ki dosya tapleti giç çalıştırmıyor.
coban32 coban32 - #42
Touch ic nin ne olduğuna bakabildinmi ?
astek055 astek055 - #43
Touch ic nin ne olduğuna bakabildinmi ?
hocam anlamadım ama.
Dokunmatik modeli.:
DH-1012A2-PG-FPC062-V5.0
(Rx18*Tx27)
FHZ​
coban32 coban32 - #44
Dokunmatik flexiyi taktığın sokete en yakın entegre GSL olma ihtimali yüksek hatta anakartın bir resmini çekebilirsen daha kolay olur.
coban32 coban32 - #45
deneyebilirmisin.
astek055 astek055 - #46
deneyebilirmisin.

İndiriyom hocam şuan.
astek055 astek055 - #47
Dokunmatik flexiyi taktığın sokete en yakın entegre GSL olma ihtimali yüksek hatta anakartın bir resmini çekebilirsen daha kolay olur.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

coban32 coban32 - #48
GSL değil Slead mış senin touch ic . Mümkünse Slead ın tam modeline bakabilcenmi

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2018-01-10 at 12.01.47 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-01-10 at 12.01.47 (1).jpeg
    268.5 KB · Görüntüleme: 50
astek055 astek055 - #49
GSL değil Slead mış senin touch ic . Mümkünse Slead ın tam modeline bakabilcenmi
Yok abi beynim sulandı 1 haftadır tablete hiç bir şekilde yazılım yüklemesini gerçekleştiremedim.
Simdi tabletin yetkili servisine ulaştım adamların dediği bizde size gönderdiğimiz yazılımı atıyoruz. Phonexsuit ile.
Onların gönderdiği yazılımı attığım zaman Tablet komple karışıyor. Renkler bozuluyor bla bla bla.
:tugla::tugla::tugla::tugla::tugla::tugla:
coban32 coban32 - #50
En son verdiğim romu yükleyebildinmi ?
astek055 astek055 - #51
En son verdiğim romu yükleyebildinmi ?
yükledim. Olmadı oda ustam. Şimdi romlardan seçme yapıp yüklüyorum.
coban32 coban32 - #52
Birde resimde işaretlediğim entegrede yazanları verirsen nokta atış yapabiliriz.
astek055 astek055 - #53
Birde resimde işaretlediğim entegrede yazanları verirsen nokta atış yapabiliriz.
Tabi hemen bakıyorum inş okuya bilirim.
astek055 astek055 - #54

Ustam orada yazan.:
Slead
GSL 3675
altında daha ufak numaralar var onları okuyamadım.
coban32 coban32 - #55
yükledim. Olmadı oda ustam. Şimdi romlardan seçme yapıp yüklüyorum.
ilk sıradakini yüklemişmiydin.
astek055 astek055 - #56
İlksıradaki derken hangisini ?
coban32 coban32 - #57
resimdeki

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    179.2 KB · Görüntüleme: 44
astek055 astek055 - #58
Evet ustam ilk önce onu yükledim. Sonuç aynı. Olumsuz.
coban32 coban32 - #59
Aynı listede 3675 olan iki tane daha rom var onları denemen lazım.
astek055 astek055 - #60
Aynı listede 3675 olan iki tane daha rom var onları denemen lazım.
Ustam buradaki çogu romu denedim.
son bi tane var şimdi de onu denyeceğim.

coban32 coban32 - #61
aynen buda olur
coban32 coban32 - #62
Birde dene buda iş görmesi lazım.
astek055 astek055 - #63
Ustam buradaki çogu romu denedim.
son bi tane var şimdi de onu denyeceğim.

Hocam bu tamam oldu dokunmatik düzgün çalışıyor kamera felan geldi kendine ama ekran sanki gece görüşü gibi çalışıyor.

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2018-01-10 at 17.42.16.jpeg
    WhatsApp Image 2018-01-10 at 17.42.16.jpeg
    247.8 KB · Görüntüleme: 38
astek055 astek055 - #64
Bunu denedim ama olumsuz ustam.
coban32 coban32 - #65
olumsuz derken romlar yükleniyor ama cihaz açmıyormu ?
astek055 astek055 - #66
olumsuz derken romlar yükleniyor ama cihaz açmıyormu ?
Evet Cihaz acmıyor.
coban32 coban32 - #67
O zaman daha önce yüklediğimiz eken romunu yükleyip dokunmatiğin ayarını yapıcaz
astek055 astek055 - #68
O zaman daha önce yüklediğimiz eken romunu yükleyip dokunmatiğin ayarını yapıcaz
Acaba dokunmatiği çalışan romdan dokunamtik yazılımını ayırıp eken roma işleye bilme ihtimalimiz yokmu ?
astek055 astek055 - #69
romu indirebilen arkadaş olursa rica etsem mega yada yandex üzerine paylaşabilrmi.?
Paradox Paradox - #70
romu indirebilen arkadaş olursa rica etsem mega yada yandex üzerine paylaşabilrmi.?

Neden bilgisayarınıza bir VPN programı yüklemiyorsunuz?
astek055 astek055 - #71
Neden bilgisayarınıza bir VPN programı yüklemiyorsunuz?
Hatırlattıgınız için teşekkür ederim. Operayı kurdum VPN aktif hale getirdim dosyayı buldum ama bu seferde Dosya için "Dikkat! Bağlanma sınırı İP adresiniz için tükenmiş! Lütfen bir zaman sonra deneyin 20 dakika(s)." bunu diyor. Nasipse yarın kaldığım yerden devam edecem.
Paradox Paradox - #72
Hatırlattıgınız için teşekkür ederim. Operayı kurdum VPN aktif hale getirdim dosyayı buldum ama bu seferde Dosya için "Dikkat! Bağlanma sınırı İP adresiniz için tükenmiş! Lütfen bir zaman sonra deneyin 20 dakika(s)." bunu diyor. Nasipse yarın kaldığım yerden devam edecem.

Dosya sunucuları insanlardan para almak için her şeyi yapıyorlar.
Şaşırmadım.
astek055 astek055 - #73
Dosya sunucuları insanlardan para almak için her şeyi yapıyorlar.
Şaşırmadım.

o_O
coban32 coban32 - #74
kardeşim . hadi bakalım neticeyi bekliyoruz.
astek055 astek055 - #75

İnş bu sefer olacak.
astek055 astek055 - #76
Abi bu benim yüklediğim son rom zaten. Dokunmatik çalışıyor. Ekran görüntüsü bozuk.
:tugla::tugla:
coban32 coban32 - #77
Hadi ya ozaman pes etmek yok başka bulucaz. :)
astek055 astek055 - #78
Hadi ya ozaman pes etmek yok başka bulucaz. :)

Valla abi bende öyle düşünüyorum.Artık müşteriye ya başka tablet verecem yada bunun parasını. İş inada bindi artık o_Oo_O
:zuhaha::zuhaha:
astek055 astek055 - #79
Hocam Şimdi güzel birtane yazılım buldum. Kamera ve Wi-fi hariç çalışıyor tablet. Lakin şöylebir durum söz konusu sağa basıyorum sol, sola basıyorum sağ çalışıyor. Buradaki programı kullanmak için ne yapmam gerekiyor?
coban32 coban32 - #80
usb debug açık vaziyette pcye bağla changexy programı çalıştır sırasıyla 1 ve 2 .ci adımları yap 3 de değer vermen gerek 0 veya 1 4 .cü de değer vermen gerek 5.cide xy değeri vericeksin 6 7 ve 8. adımlarıda tamamladığın hiç bir hata iletisi almadan cihazın resetlenirse işlem başarılıdır. Bildiğim kadarıyla varsayılan olarak x0 y1 değeriyle geliyor sen bunu 11 10 00 gibi kombinasyonları deneyerek çözebilirsin. Kolay gelsin.
A asarihasan - #81
Yazılım işe yarıyor link aktif
PhonixSuit ile tablet kapalıyken PC ye takın
Sonra tabletinizi açın bağlantı kurulduktan sonra USB işaretli yere tıklayın ve UPGRADE dosyasını seçerek onaylayın
Yükleme yaparak kapanıyor sonra açılıp işlem yaptığını gösteren çubuk geliyor.
Paradox Paradox - #82
Yazılım işe yarıyor link aktif
PhonixSuit ile tablet kapalıyken PC ye takın
Sonra tabletinizi açın bağlantı kurulduktan sonra USB işaretli yere tıklayın ve UPGRADE dosyasını seçerek onaylayın
Yükleme yaparak kapanıyor sonra açılıp işlem yaptığını gösteren çubuk geliyor.

:alkis:
G gral - #83
ustam ultra pad 1018 romunu bulamadıkmı hala birtanede bende var çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin iyi günler iyi çalışmalar..
Paradox Paradox - #84
ustam ultra pad 1018 romunu bulamadıkmı hala birtanede bende var çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin iyi günler iyi çalışmalar..

Üyelerimizden biri yazılım işe yarıyor demiş.
Biraz yukarı bakar mısınız lütfen?
T tatus - #85
Bu siteden aldığım 3 tane yazılımın 2 tanesi ekranda negatiflik olarak açıyor, diğeri ise dokunmatikte ters basarak çalışıyor.
Servisi aradım onlarda 50 lira istiyor, kargo git gel sizden diyor falan.
Çözebilen oldu mu acaba?
Paradox Paradox - #86
Bu siteden aldığım 3 tane yazılımın 2 tanesi ekranda negatiflik olarak açıyor, diğeri ise dokunmatikte ters basarak çalışıyor.
Servisi aradım onlarda 50 lira istiyor, kargo git gel sizden diyor falan.
Çözebilen oldu mu acaba?

Ne yazık ki sorun henüz çözüme ulaşamadı.
Servisteki fiyatlar oldukça pahalıymış.
Yazık.
T tatus - #87
coban32 arkadaşım; bahsettiğin işlemi yapamadım. Daha detaylı bir açıklama yapma imkanın olursa sevinirim.
Eğer o sistemi yapabilirsek (ki tek çözümde bu gibi görünüyor) konuyu kapatabilir hale getiririz.
coban32 coban32 - #88
Astekin kullandığı kart yada cihazı sorunlu olma ihtimali yüksek bakın başka bir üyemiz yazılımın sorunsuz yüklenip açıldığını belirtmiş. Eğer yüklediğiniz yazılımla dokunmatik ters yani sağa dokununca sola sola dokununca sağa işlem yapıyorsa daha önce verdiğim script ile bunu düzeltebilirsiniz. Scriptin kullanımı zor değil önce cihazdan ayar dosyasını alıyor bu dosyayı düzenlenebilir hale getiriyor x ve y değerleri verildikten sonra tekrar cihaza yüklenecek hale getiriyor ve yüklüyor. İşlemler hatasız yapıldığında cihaz kendini resetliyor ve yaptığımız ayar ile başlıyor. Ancak x ve y ye vereceğimiz değerler 0 ve 1 yani bu (00,01,10,11) ikili kombinasyonları deneyerek doğru olanı bulucaksınız cihaz elimizde olmadığı için sağlıklı bir rom yok.
T tatus - #89
şu an yine cihazın başındayım. vermiş olduğunuz dosyada elimde. tekrar tekrar deniyorum. şimdi birkez daha deneyeceğim.
hatta şöyle yapayım. programda her adımdaki ekran görüntülerini yollayım buraya. o şekilde beraber bi yorum yapalım.
coban32 coban32 - #90
Birde sen hiç uğraşmadan yazılımı sdkartına kopyalayıp yükleyebilirmisin.
T tatus - #91
Birde sen hiç uğraşmadan yazılımı sdkartına kopyalayıp yükleyebilirmisin.
dosya indirme sınırı aşıldı diyor. indiremiyorum
Paradox Paradox - #92
dosya indirme sınırı aşıldı diyor. indiremiyorum

Dosyayı Yandex.Disk'inize kaydettikten sonra indirebilirsiniz.
T tatus - #93
Dosyayı Yandex.Disk'inize kaydettikten sonra indirebilirsiniz.
İşte sıkıntıda tam olarak orda. Kaydet dediğimde beni oturum sayfasına yönlendiriyor fakat zaten halihazırda oturumum açık...
Yinede seçiyorum hesap ismimi basıyorum ama yine aynı sayfaya atıyor. Kısır döngü...
4 farklı makinadan farklı ağlardan denedim. En son adresin uzantısı .sk olduğu için bizim ki .tr olduğu için oturuma bağlanmıyor diye düşündüm...

Aynı zamanda şunu da belirteyim sadece bu ve bunun gibi birkaç dosyada başıma geldi. Mesela dün bunu indiremedim belirttiğim sorundan dolayı fakat başka birçok dosyayı .sk adres uzantısından indirdim.
T tatus - #94
İşte sıkıntıda tam olarak orda. Kaydet dediğimde beni oturum sayfasına yönlendiriyor fakat zaten halihazırda oturumum açık...
Yinede seçiyorum hesap ismimi basıyorum ama yine aynı sayfaya atıyor. Kısır döngü...
4 farklı makinadan farklı ağlardan denedim. En son adresin uzantısı .sk olduğu için bizim ki .tr olduğu için oturuma bağlanmıyor diye düşündüm...

Aynı zamanda şunu da belirteyim sadece bu ve bunun gibi birkaç dosyada başıma geldi. Mesela dün bunu indiremedim belirttiğim sorundan dolayı fakat başka birçok dosyayı .sk adres uzantısından indirdim.

İnternet explorer'dan açtım şimdi. Başına gelenler varsa Chrome'dan açmaya uğraşmasın...
Yüklemeden sonra bilgi vereceğim...
T tatus - #95
Hafıza kartına attım. Tableti açtım faka yükleme işlemine başlamıyor
T tatus - #96
Phoenix üzerinden yüklemeyi yaptım. Fakat ekran negatif açıldı. Pixel çok düşük vaziyette. Dokunmatikte hiç çalışmıyor...
Paradox Paradox - #97
Phoenix üzerinden yüklemeyi yaptım. Fakat ekran negatif açıldı. Pixel çok düşük vaziyette. Dokunmatikte hiç çalışmıyor...

Belki ki paylaşılan yazılım sizin cihazınız ile uyumlu değil.
Cihazınızın ana kartı burada görselleri paylaşılan ile aynı mı?
B BUGRİSEFE - #98
kesın oluyomu
coban32 coban32 - #99
Bu cihazın birebir yazılımı yok malesef emin olmadan yükleme yapmayınız.
JinKazama JinKazama - #100
yaw arkadaslar elimde aynı cihazdan sorunsuz olan var yazılım yedeğini alabilsem alıp paylaşacam da imkansız gibi :S
Aydar Aydar - #101
yaw arkadaslar elimde aynı cihazdan sorunsuz olan var yazılım yedeğini alabilsem alıp paylaşacam da imkansız gibi :S
Elinizde hangi Tool Box Dongler var.
JinKazama JinKazama - #102
Elinizde hangi Tool Box Dongler var.
bendemi hepsi var

Chimera
UFİ
UMT
MRT
EFT
z3x full aktive
Octopus
Sigma Full Aktif
NCK
UAT
HCU
vb. daha saymama gerek varmı :)
Aydar Aydar - #103
bendemi hepsi var

Chimera
UFİ
UMT
MRT
EFT
z3x full aktive
Octopus
Sigma Full Aktif
NCK
UAT
HCU
vb. daha saymama gerek varmı :)
EFT,UMT,NCK,UFİ,MRT, Backup alabilirsiniz.
C crashlive - #104
Merhabalar arkadaşlar benimde muzdarip olduğum bir konuydu ve sonunda sorunsuz birebir cihazla uyumlu romu temin etmiş bulunmaktayım.

Aşağıya linki ekliyorum,güle güle kullanın,tabletlerinizi ayağıya kaldırın.

Paradox Paradox - #105
Merhabalar arkadaşlar benimde muzdarip olduğum bir konuydu ve sonunda sorunsuz birebir cihazla uyumlu romu temin etmiş bulunmaktayım.

Geçmiş olsun.
Paylaştığınız yazılım erişim izni olmadan indirilemiyor sanırım.
C crashlive - #106
Geçmiş olsun.
Paylaştığınız yazılım erişim izni olmadan indirilemiyor sanırım.

Korumayı kendim koydum dağıtımı olmaması için, lazım olan arkadaşlar izin isterse,hemen erişim izni veriyorum
Paradox Paradox - #107
Korumayı kendim koydum dağıtımı olmaması için, lazım olan arkadaşlar izin isterse,hemen erişim izni veriyorum

:tsk:
S sungurgsm - #108
dağilmaması için niye tedbir aldınız virüsmü bu yayılmasından endişe ediyorsun ,kaldırın erişim iznini herkez faydalansın dua etsin size
EliteMan EliteMan - #109
dağilmaması için niye tedbir aldınız virüsmü bu yayılmasından endişe ediyorsun ,kaldırın erişim iznini herkez faydalansın dua etsin size
:zuhaha: :D (y)
Paradox Paradox - #110

Bu da farklı bir bakış açısı.
D detay67 - #111
ve
firma iki link atmıştır birincisi bende dokunmatik ve wifi sorunu verdi diğerini yeni deneyecem
ikinci link düzgün çalıştı
Paradox Paradox - #112
ve
firma iki link atmıştır birincisi bende dokunmatik ve wifi sorunu verdi diğerini yeni deneyecem
ikinci link düzgün çalıştı

Paylaşım için teşekkürler.
Yazılımları indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız, gün gelir lazım olur.
esinti_58 esinti_58 - #113
izin verebilirmisiniz roma ihtiyacım var
esinti_58 esinti_58 - #114

linkte sorunmu var acaba
Aydar Aydar - #115
linkte sorunmu var acaba
Linkte bir sorun görünmüyor, kullanıcıda izin talebi gönderdiniz mi?
esinti_58 esinti_58 - #116
Linkte bir sorun görünmüyor, kullanıcıda izin talebi gönderdiniz mi?
evet izin talebi gonderdim mesaj kutusuna bakmadı sanırım henüz
esinti_58 esinti_58 - #117

s.a kardeş indiremedim ama yardımcı olurmusun izin gerekiyormuş
Aydar Aydar - #118
evet izin talebi gonderdim mesaj kutusuna bakmadı sanırım henüz
@Paradox Beyden olabilir.
Paradox Paradox - #119

Yazılım arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Sanırım bir süre daha da yanımda olmayacak.
Bu nedenle bu konuda kimseye yardımcı olamıyorum.
Aydar Aydar - #120
Yazılım arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Sanırım bir süre daha da yanımda olmayacak.
Bu nedenle bu konuda kimseye yardımcı olamıyorum.
Ulaştığınız zaman paylaşım yapabilirsiniz, Efendim. :)
Paradox Paradox - #121
Ulaştığınız zaman paylaşım yapabilirsiniz, Efendim. :)

Nasipse yaparım.
T tuncay57 - #122

Kardeş link paylaşırmısın acil lazım şimdiden teşekkürler.
T tuncay57 - #123

Merhaba yazılım lazım kardeş link verebilirmisin sana zahmet
T tuncay57 - #124
Nasipse yaparım.
Link varmı up1018 orjanal rom lazım
Paradox Paradox - #125
Link varmı up1018 orjanal rom lazım

Buyurunuz, ihtiyacınız olan yazılım mevcut.
Elimde olan yazılımları paylaştım.
İçerikleri hakkında bir bilgim yok.
T tuncay57 - #126
çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık. hemen deneyecem indiriyorum şuanda
Paradox Paradox - #127
çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık. hemen deneyecem indiriyorum şuanda

Sonuç nedir?
D delucky - #128
eline emeğine sağlık kardeşim sorunsuz çalşıyor. tes edildi
Paradox Paradox - #129
eline emeğine sağlık kardeşim sorunsuz çalşıyor. tes edildi

Geçmiş olsun efendim.
V Vesv3r - #130
slm iyi günler elimde ultrapad up.si36la model android tablet bulunmakta romunu kendi sitesinde buldum pc driver ve yazılım kurulum aracı olan spdflashtool programıda malum soruma gelirsek tablete rom yükleme tuş kombinasyonlarına nasıl geçilir bulamadım.
Paradox Paradox - #131
slm iyi günler elimde ultrapad up.si36la model android tablet bulunmakta romunu kendi sitesinde buldum pc driver ve yazılım kurulum aracı olan spdflashtool programıda malum soruma gelirsek tablete rom yükleme tuş kombinasyonlarına nasıl geçilir bulamadım.
Bu cihazın işlemcisi nedir?
V Vesv3r - #132
Bu cihazın işlemcisi nedir?
İşlemcisi spreadtrum unisoc sc9863a octa core 1.6 ghz
V Vesv3r - #133
Gpu ise powervr rogue ge8322
Paradox Paradox - #134
Gpu ise powervr rogue ge8322
Yanılmıyorsam aşağıdaki şekilde cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
Olmazsa, siz diğer tuşları deneyiniz.
Sürücülerin yüklü olup olmadığını ise mutlaka kontrol ediniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/ultrapad-up1018-rom-yukleyememe.3640/