Uygulama Optimize Ediliyor Sorunu

Uygulama Optimize Ediliyor Sorunu

hasanfidan1903 hasanfidan1903 - #1
merhaba
vodafone smart 6 5.1.1.cihazımda uygulamalar çalışmamaya başlamıştı mesela instigrama girdiğimde donuyor kapanıyordu telefonu yeniden başlatmak istedim 44 uygulama optimize ediliyor dedi bekledim işlem bitti vodafone logosu geldi tekrar optimize başladı bu kndini sürekli tekrar ediyor çözüm önerisi olanlardan rica ederim
hasanfidan1903 hasanfidan1903 - #2
Hard formatla o adimi gectim simdide reset atiyor surekli kurulum ekraninda
silivriserdar silivriserdar - #3
Hard formatla o adimi gectim simdide reset atiyor surekli kurulum ekraninda
Yazılım yüklemesi yapın.
hasanfidan1903 hasanfidan1903 - #4
Yazılım yüklemesi yapın.
Bataryayı denedim full doldurdum kapanip acilmalar sonucu yarim saatte tekrar bitti bataryaya yonelmeyi dusunuyorum bi serdar bey ne dersiniz
silivriserdar silivriserdar - #5
Bataryayı denedim full doldurdum kapanip acilmalar sonucu yarim saatte tekrar bitti bataryaya yonelmeyi dusunuyorum bi serdar bey ne dersiniz
Bataryayı bir deneyin.
hasanfidan1903 hasanfidan1903 - #6
Uzun ugraslar sonucu simdi kurulum ekranini gectim telefon acilip 10-15 saniye sonra reset atiyor tekrar cumartesiye kadar tüm alternatif yollari deneyecegim olmazsa telefoncuya gidecegim
hasanfidan1903 hasanfidan1903 - #7
Yazılımla düzeldi 5.1.1 attim otomatik güncelleme gelince android 6 ya gectim orjinal imei de geri geldi
coban32 coban32 - #8
Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #9
:alkis:
silivriserdar silivriserdar - #10
Geçmiş olsun.
braveturks braveturks - #11
Bu gibi sorunlar genellikle bataryadan kaynaklanıyor. Fakat sizinki farklı bir şekilde yazılımdan kaynaklı çıktı. Ya da yaptığınız yükleme pil tüketimiyle ilgili iyileştirmeleri içeriyor.
T tayfun38 - #12
Merhaba admin ve site üyesi arkadaşlar benim smart ultra 6 telefonum herşeyi denememe ragmen bir türlü kamera durduruldu hatasını geçemedim yardım lütfen..... kameraya bağlanılamıyor kamera güvenik politikaları nedeniyle devre dışı bırakıldı veya diğer uygulamalar tarafından kullanılıyor yazıyor
Paradox Paradox - #13
Merhaba admin ve site üyesi arkadaşlar benim smart ultra 6 telefonum herşeyi denememe ragmen bir türlü kamera durduruldu hatasını geçemedim yardım lütfen..... kameraya bağlanılamıyor kamera güvenik politikaları nedeniyle devre dışı bırakıldı veya diğer uygulamalar tarafından kullanılıyor yazıyor

İzinlerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
İzinleri kontrol etmeniz faydalı olabilir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/uygulama-optimize-ediliyor-sorunu.3655/