Vestel Cihazlarda Google Hesabı Kaldırma

Vestel Cihazlarda Google Hesabı Kaldırma

aymesut45 aymesut45 - #1
silivriserdar silivriserdar - #2
Teşekkürler paylaşım için. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.
Paradox Paradox - #3
:alkis:
A arif54 - #4
Bunu VESTEL 5580 modelinde denedim ama sonuç alamadım cihaz fastboot modda açılmıyor direk açılıyor. FRP google hesap yöneticisi yöntemlerini de denedim ama sonuç alamadım Varmıdır başka yolları
islammusluman05 islammusluman05 - #5
Bunu VESTEL 5580 modelinde denedim ama sonuç alamadım cihaz fastboot modda açılmıyor direk açılıyor. FRP google hesap yöneticisi yöntemlerini de denedim ama sonuç alamadım Varmıdır başka yolları
Buradan izleyip yapabilirsin bir çok model için oluyor

A arif54 - #6
Burdaki programda virüslü olarak gözüktüğü için dosyaya ulaşamıyorum. anti virüs de devre dışı bırakıyorum ancak nafile
islammusluman05 islammusluman05 - #7
Exe olarak gordugu için virüs uyarısı veriyor virüs taramasında izin ver seçeneği olması lazim
leonidasss leonidasss - #8
Burdaki programda virüslü olarak gözüktüğü için dosyaya ulaşamıyorum. anti virüs de devre dışı bırakıyorum ancak nafile
İşlem esnasında anti virüs programını devre dışı bırakın ya da istisnalar kısmına ekleyin.
A arif54 - #9
Fastboot moda alip videodaki gibi yapiyorum cihaz reset etiyor kendiliginden ama yime hesap devre disi kalmiyor
leonidasss leonidasss - #10
Fastboot moda alip videodaki gibi yapiyorum cihaz reset etiyor kendiliginden ama yime hesap devre disi kalmiyor
Cihaz fastboot a gidiyorsa Pc de driverlar yüklenmişse işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanması gerekiyor . Driverlerı tekrar kurup işlemi tekrar dener misiniz?
islammusluman05 islammusluman05 - #11
Birde bunu dene

A arif54 - #12
teşekkürler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-cihazlarda-google-hesabi-kaldirma.3990/