Vestel V Tab 1041 Tablet Dokunmatik Sorunu

Vestel V Tab 1041 Tablet Dokunmatik Sorunu

C Cihat13 - #1
Selamün Aleyküm

vestel 1041 tablet için forumdan driver indirdim yükledim ancak dokunmatik kayıyor, kalibre ettim yine olmuyor ve açıp kapatınca yine bozuluyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
Paradox Paradox - #2
Sürücüyü indirdiğiniz konudaki konuya yorumları okudunuz mu?
C Cihat13 - #3
Evet okudum. Önceden baska 1041 tablette sorun olmamisti ancak bu yeni aldigimda sorun oldu. Tableti yeniden baslatinca ayarlar gidiyor gibi sanki kalibrasyon yapiyorum sağ kisim calismiyor dogru algilamiyor.
Paradox Paradox - #4
Evet okudum. Önceden baska 1041 tablette sorun olmamisti ancak bu yeni aldigimda sorun oldu. Tableti yeniden baslatinca ayarlar gidiyor gibi sanki kalibrasyon yapiyorum sağ kisim calismiyor dogru algilamiyor.

Sürücü klasörünün içeriğinin ekran alıntısını paylaşabilir misiniz?
K kori2 - #5
Cihat 13 nasıl kalibre ettiniz
C Cihat13 - #6
windows 10 sanırım 1704 eski sürümünü yükledim ve windows kalibrasyon menüsünde kalibre ettim
F FASEN - #7
Dokunmatiğin sağ tarafı basmıyor ve dokunmatikte bastığınız yer değilde başka bir yer basılı oluyor ise bu dosyayı windows/inf klasörünün içine kopyalayın ve tableti kapatıp açın sorun düzelecektir. Bende düzeldi. Dosyanın adı TouchSetting.gt dir. Gt uzantılı dosyayı site yüklemediği için rar halini yükledim.

printThread_attachments

• TouchSetting.rar
    818 bayt · Görüntüleme: 484
F FASEN - #8
Tableti formatladım. Üstte bahsettiğim sorun oluştu ve çözdüm. (diğer vestel 1041 tabletimdeki TouchSetting.gt dosyasını alıp kulandım) Bende şu an ön kamera çalışmıyor ve aygıtlarda camera sensör yazısında ünlemişaret var. Çözüm fikri olan var mı?
Paradox Paradox - #9
Tableti formatladım. Üstte bahsettiğim sorun oluştu ve çözdüm. (diğer vestel 1041 tabletimdeki TouchSetting.gt dosyasını alıp kulandım) Bende şu an ön kamera çalışmıyor ve aygıtlarda camera sensör yazısında ünlemişaret var. Çözüm fikri olan var mı?

Donanım kimliği ile sürücü araması yaptınız mı?
E erkand14553 - #10
Dokunmatiğin sağ tarafı basmıyor ve dokunmatikte bastığınız yer değilde başka bir yer basılı oluyor ise bu dosyayı windows/inf klasörünün içine kopyalayın ve tableti kapatıp açın sorun düzelecektir. Bende düzeldi. Dosyanın adı TouchSetting.gt dir. Gt uzantılı dosyayı site yüklemediği için rar halini yükledim.
teşekkürler işe yaradı
Yıkılmaz Yıkılmaz - #11

Allah senden razı olsun neredeyse dokunmatik her sorun çıkardığında sistem geri yükleme yapıyordum.
H HA46 - #12
çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. işiniz gücünüz rast gitsin.
H hasmantorsa - #13
Hocam bu windows inf dosyası nerede bulunuyor nasıl içine atabilirim
H hasmantorsa - #14
Hocam nasıl yaptınız
H hasmantorsa - #15
çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. işiniz gücünüz rast gitsin.
Hocam nasıl yaptınız detaylı anlatabilirmisiniz
krtsemre krtsemre - #16
allah razı olsun tabletı 2 kere formatladım ılkınde wınowsun kendı sıtesınden ındırdım de format attım hıcbır sorun yoktu fakat kasma donma yasanııyordu ılk format atmama ragmen bende modlu wındows attım sıfır kasma donma ama dokunmatık sorunlu calısıyordu sayende ısı cozduk eyvallah dostum
E enator - #17
Allah razı olsun programı buraya koyarak düzeldi bı anda dokunmatik. Ben başka yere dokunuyor o başka yere basıyordu şimdi on numara oldu teşekkürler program için eline sağlık
E eskon44 - #18

Allah razı olsun, işe yaradı.
E eskon44 - #19
Hocam bu windows inf dosyası nerede bulunuyor nasıl içine atabilirim
Biraz uğraştırdı INF klasörünü bulmak ama Windows klasörü içinde INF klasörünü buluyorsun. İçine atıyorsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-1041-tablet-dokunmatik-sorunu.10539/