Vestel V Tab 1041

Yazdır

semben

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
21
2
3
32
Arkadaşlar tabletin bios ayarlardan hatalı seçenek seçip kaydettim. Ekrana görüntü vermiyor. Şarja taktığımda kırmızı ışığı yanıyordu forumdaki arkadaşların uygulamalarını denedim şuan kırmızı ışık yanmıyor ama hala şarj alıyor ve usb çıkışından voltaj kesik kesik geliyor reset atıyor makina sürekli sanki.

bios yazılımına ihtiyacım var dosyasına burda o dosyayı ürüne yardımlarınızı tekrardan yardımlarınızı bekliyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınız açılmıyorsa, Bios dosyasını bulsanız bile, nasıl işlem yapmayı düşünüyorsunuz?

semben

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
21
2
3
32
Biosu kartın üzerinde yada ayırıp box ile tekrar default olarak yazıcam bana bir adet kart lazım stock biosu çekmek için yada elinde olan paylaşırsa sevinirim.

57muho

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2020
11
1
3
21
Yazdıklarının tamamen aynısı benim başıma geldi baya uğraştım hatta konuda açtım en son tamire verdim.Şuan tamirde.

57muho

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2020
11
1
3
21
Kaça yaparım dedi tamirci bende bıraktım bakalım
valla adam hiç bişey demedi 1 hafta oluyor vereli bugün yarın arar adam gider alırım yazarım.Seninki nasıl bozuldu fiyat verdimi tamirci

Moderatör tarafında düzenlendi:

semben

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
21
2
3
32
Biosa 180 lira istedi cuma günü bıraktım bende cihazı bu akşam arıyacam seni dedi sabahtan görüştük. Aramadı bende pek sıkıştırmak istemiyorum AÖF sınavlarında lazım olmasa umursamaz.
Yapabilir ise ekran kartı arızalı laptıoumu bırakıcam ona bakalım

• Beğen
Tepkiler: 57muho

57muho

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2020
11
1
3
21
Biosa 180 lira istedi cuma günü bıraktım bende cihazı bu akşam arıyacam seni dedi sabahtan görüştük. Aramadı bende pek sıkıştırmak istemiyorum AÖF sınavlarında lazım olmasa umursamaz.
valla 180 ise çok iyi ben 300 500 tutar diye düşünüyodum inşallah ucuz tutar.sen nerdensin

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihaz elinize

Cihazınız eline ulaştığında Bios yedeğini paylaşmanız faydalı olabilir.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
BİOS yedeği alıp paylaşabilirim.

semben

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
21
2
3
32
Cihazınız eline ulaştığında Bios yedeğini paylaşmanız faydalı olabilir.
Hocam ürünü tamirci yapsaydı ilk işim yedeğini paylaşmaktı ne yazıkki teknik servislerde de flash dosyası mevcut değil onlarda dosyayı getir yapalım diyip ürünü iade ediyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

semben

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
21
2
3
32
Dosya .rom şeklinde kaydediyorsa yada .bin şeklinde eproma rewrite yapabilirim CH341A eprom programlama box ile