Vestel V Tab 8010 FRP İşlemi

Vestel V Tab 8010 FRP İşlemi

mpayaz50 mpayaz50 - #1
gerekli dosyaları indirip cihaza yükleme yapınız.Yükledikten sonra açmazsa tekrardan yazılım atıp cihazı çalıştırın frp kalkmış olucaktır.

Video da gerekli anlatım mevcuttur.

T tameriletisim37 - #2
nasil konular acalim
Paradox Paradox - #3
nasil konular acalim

Konu açmanıza gerek yok.
Konu herkese açık zaten.
M memat02 - #4
usta kolay gelsin konu açılalı 180 gün oldu ancak verdiginiz işlemi denedim olmuyor vtab 8010 tablet.
Paradox Paradox - #5
usta kolay gelsin konu açılalı 180 gün oldu ancak verdiginiz işlemi denedim olmuyor vtab 8010 tablet.

Cihazınız güncelleme aldıysa veya bir şeyleri yanlış yapıyorsanız, sorununuzu burada anlatılan yöntemle çözemeyebilirsiniz.
Cihazınıza normal yollardan yazılım yüklemeyi denediniz mi?
M memat02 - #6
cihazın desen kilidi vardı orj yazılım indirip yükledim. sizin dosyanızı indirip aynen yaptım işlem tamam diyor ancak kapatıp açtığımda aynı ustam.
Paradox Paradox - #7
cihazın desen kilidi vardı orj yazılım indirip yükledim. sizin dosyanızı indirip aynen yaptım işlem tamam diyor ancak kapatıp açtığımda aynı ustam.

Yazılım yükleme işlemini, FRP işleminden önce mi sonra mı yaptınız?
FRP işleminden sonra tekrar yazılım yüklemek sorunu çözebilir.
Lakin siz öncesinde yaptıysanız ve cihazınıza yüklediğiniz yazılım güncel ve bu yöntem engellenmişse,
Burada paylaşılan yöntem bir işe yaramayacaktır.
M memat02 - #8
Yazılım yükleme işlemini, FRP işleminden önce mi sonra mı yaptınız?
FRP işleminden sonra tekrar yazılım yüklemek sorunu çözebilir.
Lakin siz öncesinde yaptıysanız ve cihazınıza yüklediğiniz yazılım güncel ve bu yöntem engellenmişse,
Burada paylaşılan yöntem bir işe yaramayacaktır.
hocam ilginiz için çok sagolun forumda başka bir ustanın sayesinde eft dongle ile hallettim teşekkürler saygılar... şuan donma sorunuyla uğraşıyom. ustanın biri root dosyasını yollarsa onuda hallederim inşallah. tekrar teşekkürler...
Paradox Paradox - #9
hocam ilginiz için çok sagolun forumda başka bir ustanın sayesinde eft dongle ile hallettim teşekkürler saygılar... şuan donma sorunuyla uğraşıyom. ustanın biri root dosyasını yollarsa onuda hallederim inşallah. tekrar teşekkürler...

Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-8010-frp-islemi.5780/