Vestel Venüs V3 5010 Nasıl Root Atarım?

Vestel Venüs V3 5010 Nasıl Root Atarım?

ksmmkst12 ksmmkst12 - #1
Beyler uzun zamandır arıyorum bulamadım forumda dolaştım yine bulamadım root atıyorum sonra yeniden başlıyo telefon sonra root gidiyo telefoncuyada götürmek istemıyorum bıktım artık bi yolu yokmu yardım edin lütfen
astek055 astek055 - #2
Beyler uzun zamandır arıyorum bulamadım forumda dolaştım yine bulamadım root atıyorum sonra yeniden başlıyo telefon sonra root gidiyo telefoncuyada götürmek istemıyorum bıktım artık bi yolu yokmu yardım edin lütfen

root işlemini hangi programla yapıyorsun ?
ksmmkst12 ksmmkst12 - #3
kingrootla denedim iroot'la denedim bide mobogenie'nin root atma programı var onla denedim yine olmadı
astek055 astek055 - #4

ilk önce cihaza stock rom yükle. daha sonrasında kingo root ile rootlamaya çalış.
gene aynı problemle karşılaşırsan v3-5010 twrp dosyasını yükle sonrasında twrp üzerinden süpersu'yu kur.
o zman rootlanmış olacaktır. bu işlemleri yaparken telefon ile bilgisayar arasındaki bağlatının kesilmemesine dikkat et.
ksmmkst12 ksmmkst12 - #5
ilk önce cihaza stock rom yükle. daha sonrasında kingo root ile rootlamaya çalış.
gene aynı problemle karşılaşırsan v3-5010 twrp dosyasını yükle sonrasında twrp üzerinden süpersu'yu kur.
o zman rootlanmış olacaktır. bu işlemleri yaparken telefon ile bilgisayar arasındaki bağlatının kesilmemesine dikkat et.
Reis stock romu yapamadım bu twrp'de kafamı karıştırdı bunları nasıl yapıcam
astek055 astek055 - #6
Reis stock romu yapamadım bu twrp'de kafamı karıştırdı bunları nasıl yapıcam

telefonuna uygun olan stock romu bul yükleme işlemini yap.Nasıl yükleme yapacagını gösteriyor.
twrp karışıkdır. hata yaparsan telefonun çöp olabilir.
ksmmkst12 ksmmkst12 - #7
telefonuna uygun olan stock romu bul yükleme işlemini yap.Nasıl yükleme yapacagını gösteriyor.
twrp karışıkdır. hata yaparsan telefonun çöp olabilir.
Nasıl kullanılacağı yazmıyo ama driverleri indiriyorum
astek055 astek055 - #8
Nasıl kullanılacağı yazmıyo ama driverleri indiriyorum

ksmmkst12 ksmmkst12 - #9
Reis driver dosyalarını indirdim birisi 700mb ikincisi 300 mb zip.001 ve zip.002 olarak indirdim onları zipe çevirdiğimde hasarlı dedi başka driver sitesi varmı ?
ksmmkst12 ksmmkst12 - #10
Vestel driver sitesinden indirdiğim driverlerin hiçbiri işe yaramıyor indirebilen varsa atabilirmi dosyayı ?
astek055 astek055 - #11
Vestel driver sitesinden indirdiğim driverlerin hiçbiri işe yaramıyor indirebilen varsa atabilirmi dosyayı ?

dosyalarıma bakacagım. varsa akşam üstü paylaşım yaparım...
ksmmkst12 ksmmkst12 - #12
dosyalarıma bakacagım. varsa akşam üstü paylaşım yaparım...
sağol reis o kırık dosyayı winrardaki onar'da onardım rebuild bi dosya oluştu o dosyalarla yaptım bakalım olıcakmı
coban32 coban32 - #13
wondershare android programının güncel versiyonunu yükleyin cihazı usb debug açık vaziyette pc ye bağlayın wondershare içinde one click roota tıklayın gerekli izinleri verin rootlanacaktır...
symbazz symbazz - #14
Burada biz anlattık ama ne yazık ki özel üye olamadığınız için göremiyorsunuz. Bizim anlatımımız dışında fikri olan varsa yardımcı olacaklardır. Ama gizli anlatımımızı kimse burada size anlatamaz. Kolay gelsin.
Paradox Paradox - #15
Burada biz anlattık ama ne yazık ki özel üye olamadığınız için göremiyorsunuz. Bizim anlatımımız dışında fikri olan varsa yardımcı olacaklardır. Ama gizli anlatımımızı kimse burada size anlatamaz. Kolay gelsin.

leonidasss leonidasss - #17

Video cuk diye oturmuş valla [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ksmmkst12 ksmmkst12 - #18
Napayım kardeşim yeni üye olduk aylardır arıyoruz foruma girdiğim gibi özel üye olamamki
leonidasss leonidasss - #19
Napayım kardeşim yeni üye olduk aylardır arıyoruz foruma girdiğim gibi özel üye olamamki
Özel üyelik şartlarını okudunuz mu bilmiyorum. Kısacası istediğiniz dosyaya emek vererek ulaşabilirsiniz.
ksmmkst12 ksmmkst12 - #20
Özel üyelik şartlarını okudunuz mu bilmiyorum. Kısacası istediğiniz dosyaya emek vererek ulaşabilirsiniz.
belkide çok basit olan bir işlem için neden bunu yapayım ki yani çözümü yoksa yok deyin bende ona göre başka siteye sorayım
leonidasss leonidasss - #21
belkide çok basit olan bir işlem için neden bunu yapayım ki yani çözümü yoksa yok deyin bende ona göre başka siteye sorayım
İşte tam olarak anlatmak istediğimiz bu hareketiniz aslında, işinizi görüp çıkıp gideceksiniz bırakın forumda emek veren paylaşan arkadaşa teşekkür etmeyi belki işinizi gördükten sonra bir daha bu foruma giriş bile yapmayacaksnız. Bizim forumdaki temel gayemiz paylaşmak yardım etmek birazda paylaşmayı ve yardımlaşmayı ilke edinmek ve edindirmek.

Sizde bildiğiniz bir kaç işlemi burada paylaşsanız insanlar fayfalansa fena mı olur?
symbazz symbazz - #22

Ben ne yapayım kardeşim. Siz aylardır arıyorsunuz diye size özel işlem mi yapalım. Kurallar belli. Bu sadece size değil, bütün yeni üyelere. Biz burada ihtiyaç gidermiyoruz. İşine yarayana sunum yapıyoruz. Emeğimizin geçtiği ve özel dosyaları sadece belli üyelere açabiliyoruz. Burası hayır kurumu değil. Kurallarla işleyn bir forum.
Paradox Paradox - #23

Nereye isterseniz sorabilirsiniz.
symbazz symbazz - #24

Bazıları, bizlerin onlara sunum yapma zorunluluğumuz olduğunu mu düşünüyorlar ki. Çok enteresan insanlar var. Kafede görsen bir çay ısmarlamaz. Ama buraya gelip "veriyorsan ver yoksa giderim, bu ne ya ben uğraşamam, niye vermiyorsunuz, acelem var tuvaletim geldi" triplerini atıyorlar ya. Sevmiyorum bu muhabbetleri. Düşünüyorum da aynı durumda ben ne yapardım diye, Diyelim bir yazılıma çok ihtiyacım var, ilk tercihim kimseye eyvallah etmez, parasını verir paşa paşa yaptırırdım. Yok, dedim ki, ben bu işi beleşe hallederim. İnterneti talan ederdim. Yazıları, videoları tek tek incelerdim. Bilmiyorsam, forumlara soru açar, cevaplanmasını beklerdim. Yok vermiyorlar mı, küsmez darılmaz, millete de celallenmezdim. Çünkü kimse bana yardım etmek zorunda değil. Cihazım olur yada olmazdı. Ama bu triplerle alacağım karşılıklarla gururumun incinmesine de müsaade etmezdim.
Hep yazıyorum, bizler sizlere karşı bir şeyler öğretmeye ve sunmaya mecbur değiliz. Ama elimizden geldiğince mutlaka insani görevimizi yapacağız. Sizde foruma ve kurallarına saygı gösteriniz lütfen.
Paradox Paradox - #25
Bazıları, bizlerin onlara sunum yapma zorunluluğumuz olduğunu mu düşünüyorlar ki. Çok enteresan insanlar var. Kafede görsen bir çay ısmarlamaz. Ama buraya gelip "veriyorsan ver yoksa giderim, bu ne ya ben uğraşamam, niye vermiyorsunuz, acelem var tuvaletim geldi" triplerini atıyorlar ya. Sevmiyorum bu muhabbetleri. Düşünüyorum da aynı durumda ben ne yapardım diye, Diyelim bir yazılıma çok ihtiyacım var, ilk tercihim kimseye eyvallah etmez, parasını verir paşa paşa yaptırırdım. Yok, dedim ki, ben bu işi beleşe hallederim. İnterneti talan ederdim. Yazıları, videoları tek tek incelerdim. Bilmiyorsam, forumlara soru açar, cevaplanmasını beklerdim. Yok vermiyorlar mı, küsmez darılmaz, millete de celallenmezdim. Çünkü kimse bana yardım etmek zorunda değil. Cihazım olur yada olmazdı. Ama bu triplerle alacağım karşılıklarla gururumun incinmesine de müsaade etmezdim.
Hep yazıyorum, bizler sizlere karşı bir şeyler öğretmeye ve sunmaya mecbur değiliz. Ama elimizden geldiğince mutlaka insani görevimizi yapacağız. Sizde foruma ve kurallarına saygı gösteriniz lütfen.

Size katılıyorum.
Bende kendi göbeğimi kendim kesmekten yanayımdır her zaman.
Mesela sizin şu meşhur FRP bilmem nesi vardı.
Baktım bana kimse aktivasyon için şifre vermiyor baktım başımın çaresine.
(Meğer önce benim Serial Key vermem gerekiyormuş. Şifre sonraymış. Gözümden kaçmış.)
:zuhaha:
Programın ağzından girip burnundan çıktım, çözdüm işi.

Göbek kesmekte kolay değildir.
İnsanın meziyeti olmalı.
Bizim insanımız alışmış havada bulup tavada yemeye.
İşi olmayınca duygu sömürüsü yapıp trip atmaya.

:soylen:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-venus-v3-5010-nasil-root-atarim.3404/