Vestel Venus V3 5580 Android 7.0 Root İşlemi

Vestel Venus V3 5580 Android 7.0 Root İşlemi

59RuzqaR59 59RuzqaR59 - #1
Öncelik İle S.a Arkadaslar Vestel Venus v3 5580 Android 7.0 Telefonu olan Kişiler Root etmek için Video Çekilmiştir..
Gerekli Programlarin hepsi Video Altindaki linklerdedir Sorunu Olan Varsa Video Altina Mesaj biraka bilirler. Elimden geldiği kadar
yardimci olmaya çalişicam..

Youtube Link..

59RuzqaR59 59RuzqaR59 - #2
Arkadaslar Okadar Yaptik Ettik Enazin dan iyi veya Kötü bir Cewap Yaza bilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #3
Güzel.
Paradox Paradox - #4
:alkis:
silivriserdar silivriserdar - #5
Emeğine sağlık güzel paylaşım. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.
erdalgunes erdalgunes - #6
Öncelik İle S.a Arkadaslar Vestel Venus v3 5580 Android 7.0 Telefonu olan Kişiler Root etmek için Video Çekilmiştir..
Gerekli Programlarin hepsi Video Altindaki linklerdedir Sorunu Olan Varsa Video Altina Mesaj biraka bilirler. Elimden geldiği kadar

Youtube Link..

Ellerinize sağlık
Casper_2641 Casper_2641 - #7
:hosgeldin::tsk::alkis:
sertancay sertancay - #8

Youtube Link..

video yu izledim siz 6.0 a düşürüp 6.0 ı rootluyorsunuz ama başlık 7.0 root işlemi diye geçiyor?
Y Ysn_tkgz - #9
Android 7.0 için yapabilirmiyiz tamam yazïda 7.0 yaziyo ama sen viseoda yaparken android 6.0 yaptim diyosun
Paradox Paradox - #10
Android 7.0 için yapabilirmiyiz tamam yazïda 7.0 yaziyo ama sen viseoda yaparken android 6.0 yaptim diyosun

Demek ki aynı yöntem Android 7.0'da da işe yarıyor.
sertancay sertancay - #11
Yok yaramıyor TWRP açılmıyor denemiştim
Paradox Paradox - #12
Yok yaramıyor TWRP açılmıyor denemiştim

O zaman konu başlığında ve konu içeriğinde bir yanlışlık var demek ki.
nuko1950 nuko1950 - #13
Arkadaslar Okadar Yaptik Ettik Enazin dan iyi veya Kötü bir Cewap Yaza bilirsiniz.
7.0 da olmuyor bu 6.0 için??
O Ossolemio - #14
Video linki kaldırılmış.
Paradox Paradox - #15
Video linki kaldırılmış.

nuko1950 nuko1950 - #16
Ellerinize sağlık
video falan yok kaldırılmış
Aydar Aydar - #17
video falan yok kaldırılmış
Yorumlarda video mevcut.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-venus-v3-5580-android-7-0-root-islemi.4949/