Vestel Venüs V3 5580 MIUI 9 Global (Stabil)

Vestel Venüs V3 5580 MIUI 9 Global (Stabil)

sertancay sertancay - #1
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 4G sorunsuz çalışıyor.
Ses az geliyor derseniz aşağıdaki Dolby Atmos yamasını kullanabilirsiniz.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :
Master Master - #2
Paylaşım için teşekkürler. Dolby Atmos ve Root seçeneklerinin linkleri yok.
sertancay sertancay - #3
Az önce yükledim
Paradox Paradox - #4
Konunuza ekran alıntısı eklemeniz yararlı olacaktır.
leonidasss leonidasss - #5
Üstad ben el attım gözden kaçmış.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
S sezerixi - #6
eline emeğine sağlık.hemen deniyorum.
silivriserdar silivriserdar - #7

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 3G ile internete bağlanıyor 4,5G bende problemli.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :
Güzel paylaşım sitemizin xda sitesinden farkı kalmadı. Konunuz daha güzel ve iyi olması açısından. Resimler rom ile ilgili hatalar çalışanlar ve çalışmayanlar şeklinde ekleme yaparsanız çok iyi olur. Yükleyecek olan kişiler bunları merak eder. Kim bilir belki bize de denk gelir aynı cihazdan yükleyip test ederiz.
sertancay sertancay - #8
siteye nasıl resim yükleyeceğim direkt olarak? Herhangi bir link vermeden çünkü başka sitelere yükleyince 1 ay sonra siliniyor yüklediğim resimler
silivriserdar silivriserdar - #9
siteye nasıl resim yükleyeceğim direkt olarak? Herhangi bir link vermeden çünkü başka sitelere yükleyince 1 ay sonra siliniyor yüklediğim resimler
Google Play mağazadan ücretsiz olarak Tapatalk uygulamasını indirin ve sitemize onunla giriş yapın. Sonra konunuza istediğiniz kadar istediğiniz büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz. Resimleriniz silinmez.
sertancay sertancay - #10
Google Play mağazadan ücretsiz olarak Tapatalk uygulamasını indirin ve sitemize onunla giriş yapın. Sonra konunuza istediğiniz kadar istediğiniz büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz. Resimleriniz silinmez.

Teşekkürler...
silivriserdar silivriserdar - #11
Rica ederim.
Yaşar Çiv Yaşar Çiv - #12
Merhabalar. Romu kurduktan sonra pil ömründe artma oldu mu? Stock romda en çok sıkıntılı gördüğüm konu bu.
sertancay sertancay - #13
daha tam denemedim bir gün kurtarıyor şimdillik ama kullandıkça değişkenlik gösteriyor biraz ısınma fazla orjinal roma ve cm13 e göre
sertancay sertancay - #14
Bu gün deniyorum şimdilik kullandığım programlar 3g ve 4g olsun bir sıkıntı çıkmadı deneyen varsa bilgi paylaşırsa sevinirim.
Paradox Paradox - #15

Sonra da sunucumuz şişsin.
2 yıl sonra forumumuzu barındıracak sunucu bulamayalım.
Tebrikler.
silivriserdar silivriserdar - #16
Sonra da sunucumuz şişsin.
2 yıl sonra forumumuzu barındıracak sunucu bulamayalım.
Tebrikler.
Tapatalk resimlerin kalitesini ne kadar iyi çekilmiş olsa bile düşürüyor. [emoji16] İsterseniz prof makine ile çekin Tapatalk ile siteye yüklediğiniz zaman kalite ve mb hepsi düşüyor. [emoji41]
Paradox Paradox - #17
Tapatalk resimlerin kalitesini ne kadar iyi çekilmiş olsa bile düşürüyor. [emoji16] İsterseniz prof makine ile çekin Tapatalk ile siteye yüklediğiniz zaman kalite ve mb hepsi düşüyor. [emoji41]

Nasipse nasıl olsa buradayız.
O zamanları da görürüz.
Sunucu için her ay lüks bir dairenin kirası kadar ücret isterlerse çalarım kapınızı.
:zuhaha:
silivriserdar silivriserdar - #18
Nasipse nasıl olsa buradayız.
O zamanları da görürüz.
Sunucu için her ay lüks bir dairenin kirası kadar ücret isterlerse çalarım kapınızı.
:zuhaha:
Ben fakirim. [emoji846]
Paradox Paradox - #19
W WhiteZenG - #20
hacı twrp dosyası yok . bu forumda ki twrpler olmuyor . varsa elinde paylaşırsan sevinirim . Vestel Venus V3 5580 :bayrak:
ByDogukann ByDogukann - #21
hacı twrp dosyası yok . bu forumda ki twrpler olmuyor . varsa elinde paylaşırsan sevinirim . Vestel Venus V3 5580 :bayrak:
Öncelikle forumdaki twrp dosyası çalışıyor . Bizzat denemiş bulunmaktayım .
@sertancay Hocam bide rom u 7.0 üzerine neden yapmıyorsunuz ?
sertancay sertancay - #22
Öncelikle forumdaki twrp dosyası çalışıyor . Bizzat denemiş bulunmaktayım .
@sertancay Hocam bide rom u 7.0 üzerine neden yapmıyorsunuz ?
Romu 7 üzerine yapmadım çünkü 7 üzerinde yapılmış bir romu portlamak gerekiyor ve 7 de batarya problemi olduğu için yapmadım. Romu denediniz mi herhangi bir sıkıntı gördünüz mü?
ByDogukann ByDogukann - #23
Romu 7 üzerine yapmadım çünkü 7 üzerinde yapılmış bir romu portlamak gerekiyor ve 7 de batarya problemi olduğu için yapmadım. Romu denediniz mi herhangi bir sıkıntı gördünüz mü?
Hocam denemedim rom baya sıkıntili galiba . 4G çalışıyormu ? 4G çalışmazsa iş göremez burda 3g acayip sıkıntı birde türk telekom kullandığım için şebeke az çekiyor . Bu sorunlar varmı ?
sertancay sertancay - #24
bende 3g çok iyi çalışıyor 4 g kullanmıyorum ben internet paketim çabuk bitiyor
Samed2000 Samed2000 - #25
Rom'u yüklüyorum eline sağlık. Biraz kullanıp batarya performans görüşlerimi yazarım.
sertancay sertancay - #26
Rom'u yüklüyorum eline sağlık. Biraz kullanıp batarya performans görüşlerimi yazarım.

Ne yaptınız romu kurdunuz mu durum nedir?
A alikurt1997 - #27

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 4G sorunsuz çalışıyor.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :

hocam nasıl portladınız vester roma miui temasını bende yapmak istiyorum anlatabilir veya videosunu çekip youtuba falan atarmısınız?
sertancay sertancay - #28
hocam nasıl portladınız vester roma miui temasını bende yapmak istiyorum anlatabilir veya videosunu çekip youtuba falan atarmısınız?

bu tema değil dostum tamamen rom portladım yani vestelin yazılımını değil miui yazılımını kullanıyorsun.
A alikurt1997 - #29
bu tema değil dostum tamamen rom portladım yani vestelin yazılımını değil miui yazılımını kullanıyorsun.
Peki miui yazılımına her telefonu portlayabiliyormuyuz? yani bu yazılımları kodlayarak kendi telefonumuza uygun hale mi getiriyoruz?
sertancay sertancay - #30
şimdi sizin cihazınız ne her cihaza uygun miui bulunamıyor bazen bu benim portladığımı lenovo k5 note göre portlamışlar bende onu aldım vestel v3 5580 göre portladım
A alikurt1997 - #31
şimdi sizin cihazınız ne her cihaza uygun miui bulunamıyor bazen bu benim portladığımı lenovo k5 note göre portlamışlar bende onu aldım vestel v3 5580 göre portladım
benim cihazım general mobile gm 5 d
sertancay sertancay - #32
sizin cihaza göre portlanmış vardır internetten balkabilirsiniz. çünkü çok kullanılan bir cihaz
A alikurt1997 - #33
sizin cihaza göre portlanmış vardır internetten balkabilirsiniz. çünkü çok kullanılan bir cihaz
miui 8 pro olabilirmi?
Samed2000 Samed2000 - #34
Hocam cpu yani işlemci kullanımı sorunu var fark ettiniz mi bilmiyorum ama işlemci kullanımı sürekli %100 ve aşırı ısınmasına neden oluyor. Bataryada haliyle daha çabuk bitiyor. Bu sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum belki mt6735'den portlamış olabilirsin gözünden kaçmıştır. Bunun haricinde 4g sorunu var ama önemli değil. Görünüm ve günlük kullanımda en iyi rom olabilir cpu sorunu çözülürse.
sertancay sertancay - #35
üzgünüm cihazı sattığım için yardımcı olamayacağım.
lanbis lanbis - #36
Rom Tasarım Ve Görünüş İtibari İle Gayet Güzel Fakat Pil Biraz Daha Yavaş Şarj Oluyor Gibi Geldi Bana Ve Performans Konusunda Sıkıntıları Var İnternette,Youtube'da Takılırken Ses Donuyor,Ekran Takılıyor. Çok Kullanışlı Değil
Paradox Paradox - #37
Rom Tasarım Ve Görünüş İtibari İle Gayet Güzel Fakat Pil Biraz Daha Yavaş Şarj Oluyor Gibi Geldi Bana Ve Performans Konusunda Sıkıntıları Var İnternette,Youtube'da Takılırken Ses Donuyor,Ekran Takılıyor. Çok Kullanışlı Değil

Geri bildiriminiz için teşekkürler.
M memodemirbs - #38
Abiler Bu Rom'u Nasıl Yükliyeceğimi Bilmiyorum Acaba Biri Bana Anlatabilir mi ??
1233829393 1233829393 - #39
Apk açıyor mu?
Android kaç?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-venus-v3-5580-miui-9-global-stabil.5834/