Vestel Venüs V3 5580 Rom Yükleme Sorunu

Vestel Venüs V3 5580 Rom Yükleme Sorunu

ByDogukann ByDogukann - #1
Rom yüklemek için spflash tan format yapmam lazımdı yaptım formatı ama tel açılmadı tepki vermiyor sorun nedir ?
ByDogukann ByDogukann - #2
Lütfen yardım edermisiniz sp flash toolda dram failed 5054 hatası veriyor kaldım burda orjinal rom sitesi kapanmış burdaki rom da yuklenmıyor
ByDogukann ByDogukann - #3
Elinde orijinal rom olan upload yaparsa galiba sorun çözülecek lütfen yardım edin elinde rom olan upload etsin.
silivriserdar silivriserdar - #4
Rom yüklemek için spflash tan format yapmam lazımdı yaptım formatı ama tel açılmadı tepki vermiyor sorun nedir ?
Burada bulunan konuda var.
ByDogukann ByDogukann - #5
hocam hata veriyor link sıkıntılı
ByDogukann ByDogukann - #6
Bi yardım etseniz hocam telefon kaldı oyle
silivriserdar silivriserdar - #7
Bi yardım etseniz hocam telefon kaldı oyle
Verdiğim linke bakın orada yazılım bulunmaktadır. Ve yazılımın içinde anlatım mevcut.
ByDogukann ByDogukann - #8
Verdiğim linke bakın orada yazılım bulunmaktadır. Ve yazılımın içinde anlatım mevcut.
hocam verdiğiniz link çalışmıyor
silivriserdar silivriserdar - #9
hocam verdiğiniz link çalışmıyor
Düzelttim şimdi.
ByDogukann ByDogukann - #10
Düzelttim şimdi.
hocam özel üyelik istiyor ama 50 konuyu nasıl açarım ben zor durumdayım şifreyi bi göndersen lütfen
silivriserdar silivriserdar - #11
hocam özel üyelik istiyor ama 50 konuyu nasıl açarım ben zor durumdayım şifreyi bi göndersen lütfen
Herşey konuda yazılı gerekenleri yapın dosyayı alın. Bunun üzerine bu konu hakkında başka mesaj atarsanız sizi banlarım. Sonra söylemedi demeyin. İyi forumlar.
E EREN.KAYGUSUZ - #12
kardesim biyer buldum indirip bide bunu dene istersen gelişmeleri buraya aktarirsan bide olumlu sonuc alirsan

silivriserdar silivriserdar - #13
kardesim biyer buldum indirip bide bunu dene istersen gelişmeleri buraya aktarirsan bide olumlu sonuc alirsan

Link Gizleme konusunu okuyun ve forumumuzda linkleri açık paylaşmayın lütfen.
ByDogukann ByDogukann - #14

Eyvallah hocam preloader i yukledım duzldi .
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-venus-v3-5580-rom-yukleme-sorunu.5730/