Vestel VP10 Dahili Hafıza

Yazdır

guven06

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2017
4
0
1
37
s.a arkadaşlar elimde vestel vp10 modelinden 3 adet ve başka markalardan tabletler var bunların dahili hafızaları cok düşük fabrikasyon uygulamaları bile güncelleyince hafıza doluyor.bu konuda ne yapabiliriz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
A.S.
Vestel VP10 için
bulunan yöntemi kullanabilirsiniz.
Sizin paramater dosyanız, Temp\Android klasörünün içerisinde olması lazım.
Ayrıca
da ve da birer konu mevcut, bu konuya da bakmanız faydalı olacaktır.
Paramater Editör aracını
edinebilirsiniz.
Diğer cihazlarınızın tam olarak marka ve modellerini belirtirseniz:
Farklı işlemcilere sahip cihazlar için size farklı önerilerde bulunabiliriz.

Son düzenleme:

guven06

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2017
4
0
1
37
cok teşekkür ederim bu yöntemler işe yararsa aynısını diğerlerindede uygularım.tekrar teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cok teşekkür ederim bu yöntemler işe yararsa aynısını diğerlerindede uygularım.tekrar teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.

Rica ederim.
Bu yöntemler bizimde zaman zaman kullandığımız yöntemlerdir.
Burada dikkat etmeniz gereken, bazen cihazların işlemcilerine göre farklı işlemler yapmanız gerekebileceğini unutmamanızdır.

madlover68

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 May 2020
3
0
1
33
Rica ederim.
Bu yöntemler bizimde zaman zaman kullandığımız yöntemlerdir.
Burada dikkat etmeniz gereken, bazen cihazların işlemcilerine göre farklı işlemler yapmanız gerekebileceğini unutmamanızdır.
Hocam elimizde Vestel Onyx VP10 tablet var güncel Play store apk bulup yüklüyorum 4.1.1 için, google play hizmetlerini de yüklüyorum her şey güzel çalışıyor fakat uygulama indireceğimiz zaman yetersiz alan uyarısı veriyor nasıl düzeltebiliriz? Parameter editör işimizi çözer mi?

Önerdiğiniz yöntemlerde sanırım stock romları editleyip işletim sistemine ayrılan alanı büyültüp nand flash alanını küçültüyor, sonra kaydedip tablete yüklüyoruz editlediğimiz romu yanlış mı anladım acaba?

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam elimizde Vestel Onyx VP10 tablet var güncel Play store apk bulup yüklüyorum 4.1.1 için, google play hizmetlerini de yüklüyorum her şey güzel çalışıyor fakat uygulama indireceğimiz zaman yetersiz alan uyarısı veriyor nasıl düzeltebiliriz? Parameter editör işimizi çözer mi?

Önerdiğiniz yöntemlerde sanırım stock romları editleyip işletim sistemine ayrılan alanı büyültüp nand flash alanını küçültüyor, sonra kaydedip tablete yüklüyoruz editlediğimiz romu yanlış mı anladım acaba?

Doğru anlamışsınız.