Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bugün akşama müsayit olursanız buradan yazar mısınız teşekkürler iyi çalışmalr.

Bu sıralar pek müsait olamayacağım sanırım.
Sizinle daha önce paylaştığım bağlantıya baktınız mı?
Benim yapacağım bütün işlemler orada detaylı bir şekilde anlatılmış.
Sorunlarınızı çözebilmeniz için okuma yazma biliyor olmanız yeterli olacaktır.

Eyldrm

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
2
0
1
41
Arkadaşlar vestel vp 10 tablete rom yüklemenin bir yolunu bulabildinizmi bendeki tablet son güncelleme yapılmış halde elime geçti fakat hiç bir şekilde tablete müdale edemiyorum sadece ALT+TAB yapabiliyorum ne aktive ediliyor ne ayarlara giriyor ne recovery moduna giriyor nede pc ye bağlıyabiliyorum bir çözüm varsa lütfen benimlede paylaşın şimdiden teşekürler..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar vestel vp 10 tablete rom yüklemenin bir yolunu bulabildinizmi bendeki tablet son güncelleme yapılmış halde elime geçti fakat hiç bir şekilde tablete müdale edemiyorum sadece ALT+TAB yapabiliyorum ne aktive ediliyor ne ayarlara giriyor ne recovery moduna giriyor nede pc ye bağlıyabiliyorum bir çözüm varsa lütfen benimlede paylaşın şimdiden teşekürler..

Bütün sorunlarınızın cevapları mevcut.
Anlatılar yöntemleri denerseniz, mutlaka sonuca ulaşırsınız.

omercikss

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2021
1
0
1
24
Ufak bir soru soracağım vp10 rated için kullanılabilir mi? Tabletin güç tuşu bozuk pc ile recovery mode geçersem yapabilir miyim yanıtlarsanız mutlu olurum.

Teşşekürler

mkkk1903

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2020
23
0
1
37
Sayin yönetici merhabalar gecenlerde size yine buradan yazmistim elimde 8 adet vestel vp 10 rated cihaz var bazilarini rootladim bazilarini yapamadim ve surumu nedense bi turlu guncelleyemedim size zahmet uygun bi zamaninizda tekrar uzaktan erisimle yardimci olursaniz beni bu dertten kurtaririrsiniz saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sayin yönetici merhabalar gecenlerde size yine buradan yazmistim elimde 8 adet vestel vp 10 rated cihaz var bazilarini rootladim bazilarini yapamadim ve surumu nedense bi turlu guncelleyemedim size zahmet uygun bi zamaninizda tekrar uzaktan erisimle yardimci olursaniz beni bu dertten kurtaririrsiniz saygilarimla

Şu sıralar oldukça yoğunum.
Sonrasında da nasipse yarı yıl tatili için şehir dışına çıkacağım.
Ne zaman müsait olurum, kestirmek güç.

metercan

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2018
4
0
1
26
hocam elimde vestel vp10 rated tablet buna rom atamam gerekiyor lakin buna sürümü 5.0.0 yada 5.0.1 atmam gerekiyor ebeya girmesi için buna dair elinzde yazılım var mı

amettis06

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2021
2
0
1
33
Merhabalar siteye yeni üye oldum. Arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Elimde yeğenime ait bir (V TAB 10" V15011228) tablet var. android çökmüş anlaşılıyor. Vestel yazısı geliyor ve arka ekranda ısık sızıyor ama açılmıyor. Ses Kısma-Güç Tuşu ve Home Tuşuna basınca bir şekilde hard reset atma sayfasına erişiyorum. Hard reset atıyorum ama olmuyor, sd cardttan stoc rom yükle diyorum (romu zipli olarak sd karta koyuyorum) ancak ingilzce olarak yükleme iptal edildi diyor. Ne yapmam gerekiyor, bu sitede ki uygulamalar bu tablet içinde geçerlimi teşk ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar siteye yeni üye oldum. Arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Elimde yeğenime ait bir (V TAB 10" V15011228) tablet var. android çökmüş anlaşılıyor. Vestel yazısı geliyor ve arka ekranda ısık sızıyor ama açılmıyor. Ses Kısma-Güç Tuşu ve Home Tuşuna basınca bir şekilde hard reset atma sayfasına erişiyorum. Hard reset atıyorum ama olmuyor, sd cardttan stoc rom yükle diyorum (romu zipli olarak sd karta koyuyorum) ancak ingilzce olarak yükleme iptal edildi diyor. Ne yapmam gerekiyor, bu sitede ki uygulamalar bu tablet içinde geçerlimi teşk ederim.

Evet geçerli.
Konuya yazılan yorumları dikkatlice okursanız sorununuzu çözebilirsiniz.

mkkk1903

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2020
23
0
1
37
Evet sürücüler fark eder.
32 Bit işletim sistemine 32 Bit sürücü, 64 Bit işletim sistemine ise 64 Bit sürücü yüklemeniz gerekir.
Yazılım yükleme işlemi cihazınız kapalı iken yapılmalıdır.
Hocam merhabalar gecenlerde size yazmistim musayit bi gununuzde vestel vp 10 rated yazilim kurulumu hakkinda yardimci olacaktiniz tesekkurler.sizden haber bekliyorum yardimci olursaniz cok buyuk bi iyilik yapmis olursunuz 8 adet var elimde elim kolum bagli çozemedim