Vestel VP10 - VP11 Rom

Vestel VP10 - VP11 Rom

Paradox Paradox - #1
Vestel VP10 - VP11 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Vestel.png

Yaşadığınız bütün sorunların çözümleri için lütfen bakınız.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Vestel VP10 - VP11 Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler

Kurulum Açıklaması
symbazz symbazz - #2
Teşekkürler.
T teach - #3
rar şifresi yanlış uyarısı veriyor
Paradox Paradox - #4
rar şifresi yanlış uyarısı veriyor

Birisi şifreyi doğru giremez, diğeri güncel olmayan WinRAR kullanır, öteki yazılım yüklemesi yapamaz...
Ne diyeyim?

Eline tuğla almakla müteahhit olunmuyor.
Ne yazık ki, eline her tuğla alan da kendisini müteahhit sanıyor.
Sonra da ortalık gecekondulardan geçilmiyor.
T teach - #5
winrar güncel değil mi demek istedin
Paradox Paradox - #6
winrar güncel değil mi demek istedin

Ben bir şey demek istemedim.
(Kanaatim, sizin bu cihaza yazılım yüklemesi yapamayacağınız yönündedir. İşi uzmanına bırakmanız yararınıza olacaktır.)
T teach - #7
Bunların içinde vp11 eski yazılım yok maalesef.Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim...
Paradox Paradox - #8
Bunların içinde vp11 eski yazılım yok maalesef.Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim...

Sizin IQ seviyeniz ve yaşınız kaç?
T teach - #9
Neden böyle davranıyorsun ki.Yanlış bir şey mi söyledim
Paradox Paradox - #10
Neden böyle davranıyorsun ki.Yanlış bir şey mi söyledim

Tutturmuşsunuz bir eski yazılım türküsü başka bir şey söylediğiniz yok.

Elinizdeki cihaz basit bir cihaz.
Benzerlerinin binlercesi geçti elimden.
Bu cihazlara, yazılım yüklemesi yaparken eski yazılım veya yeni yazılım ayrımı yaparak yazılım aramanız gerekmez.
Bunu size bir türlü anlatamadım.
Nedense ısrarla söylediklerimi anlamak istemiyorsunuz.
Bu tür davranışları ya odun kafalılar gösterir ya da bir ayağı çukurda olanlar.
(Bu tiplerin algıları kapalıdır, yeni bir şeyler öğrenemezler ve ezberlediklerinin dışına çıkamazlar.)

Cihazınız açılmıyorsa bile VP11 Update 4.1.1 isimli yazılımı cihazınıza bilgisayar üzerinde yükleyebilirsiniz.
Bahsettiğim yazılım eksiksiz bir yazılımdır.
Lakin siz hala eksi yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu iddia ediyorsanız, sizi için söylenebilecek bir söz kalmamış demektir.
Basit bir cihaz için laf anlamaz birine laf anlatmaya çalışarak daha fazla zaman kaybetmeye değmez.
Bu durumda da gidiniz ya başka yerde yardım arayınız ya da cihazınızı teknik servisine gönderiniz.
symbazz symbazz - #11

Bu cihazlara, yazılım yüklemesi yaparken eski yazılım veya yeni yazılım ayrımı yaparak yazılım aramanız gerekmez.
(Bu tiplerin algıları kapalıdır, yeni bir şeyler öğrenemezler ve ezberlediklerinin dışına çıkamazlar.)

Cihazınız açılmıyorsa bile VP11 Update 4.1.1 isimli yazılımı cihazınıza bilgisayar üzerinde yükleyebilirsiniz.
Lakin siz hala eksi yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu iddia ediyorsanız, sizi için söylenebilecek bir söz kalmamış demektir.
Basit bir cihaz için laf anlamaz birine laf anlatmaya çalışarak daha fazla zaman kaybetmeye değmez.
Bu durumda da gidiniz ya başka yerde yardım arayınız ya da cihazınızı teknik servisine gönderiniz.
:alkis:
C Cengo - #12
Merhaba öncelikle teşekkür ederiz paylaşım için işlemleri yaparken tablet kapalımı olucak onu soaracaktım,şuan tablet kapalı iken pc görmüyor driverları da yükledim,yardımcı olabilir misiniz.
Paradox Paradox - #13
Merhaba öncelikle teşekkür ederiz paylaşım için işlemleri yaparken tablet kapalımı olucak onu soaracaktım,şuan tablet kapalı iken pc görmüyor driverları da yükledim,yardımcı olabilir misiniz.

Yazılım yükleme işlemi için cihazınızı kapalıyken Ses Kısma veya Ses Açma tuşuna basarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
Hangi tuş olduğunu deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekli.
C Cengo - #14
Yazılım yükleme işlemi için cihazınızı kapalıyken Ses Kısma veya Ses Açma tuşuna basarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
Hangi tuş olduğunu deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekli.
hem ses açma hemde ses kapama denedim ama bir türlü recovery ortamına alınmıyor,birde rom atma işlemini gerçekleştirecek program olan RKBatchTool tableti görmüyor,Vestel Vp10
Paradox Paradox - #15
hem ses açma hemde ses kapama denedim ama bir türlü recovery ortamına alınmıyor,birde rom atma işlemini gerçekleştirecek program olan RKBatchTool tableti görmüyor,Vestel Vp10

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
RockChip'in çoğu sürücüsü Microsoft Windows 10 işletim sisteminde sorun çıkartabiliyor.
Bu nedenle yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde deneyiniz.
S sonic_06 - #16
Selamlar. 4.0.4 ün üzerine VP10 Update 4.1.1.img romunu yükledikten sonra tablet vestel yazısında kalıyor. Şuanda hiçbişi yapamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Yapılabilecek bir çözüm yolu var mıdır? Teşekkürler.

Not: Rockchip sürücülerini kurmuyor. Aygıt başlatılamıyor diyor. Windows 7 64 bit kullanıyorum. Google'ın standart ADB sürücüleri ile dos üzerinden kurulum yaptım.
Paradox Paradox - #17
Selamlar. 4.0.4 ün üzerine VP10 Update 4.1.1.img romunu yükledikten sonra tablet vestel yazısında kalıyor. Şuanda hiçbişi yapamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Yapılabilecek bir çözüm yolu var mıdır? Teşekkürler.

Not: Rockchip sürücülerini kurmuyor. Aygıt başlatılamıyor diyor. Windows 7 64 bit kullanıyorum. Google'ın standart ADB sürücüleri ile dos üzerinden kurulum yaptım.

Nand Flash arızalı değilse, yazılım sorununuzu çözecektir.
S sonic_06 - #18
Nand Flash arızalı değilse, yazılım sorununuzu çözecektir.
Ustadım gerekli tüm dosyaları indirdim. Fakat ne yaptıysam Rockchip sürücüsünü kurmuyor. Bu aygıt başlatılamıyor diyor. Rockchip asistant 4.1 programının içinde Rockchipusb device sürücüsünü kurdum. Bu seferde ne sizin verdiğiniz linkteki phoneix yazılımı cihazı görüyor nede Rockchip Batch Tool görüyor. Hiç bir türlü firmware yazdıramadım. Vestel yazısındayken Android ve MTP USB Device diye iki aygıt buluyor. Android olana Rockchipusb device olanı sürücüyü kurdum. MTP olanı sürücü kuruluyor diyor ama sonunda Başarısız diyor. Sebep ne olabilir? Saygılarımla.
Paradox Paradox - #19
Ustadım gerekli tüm dosyaları indirdim. Fakat ne yaptıysam Rockchip sürücüsünü kurmuyor. Bu aygıt başlatılamıyor diyor. Rockchip asistant 4.1 programının içinde Rockchipusb device sürücüsünü kurdum. Bu seferde ne sizin verdiğiniz linkteki phoneix yazılımı cihazı görüyor nede Rockchip Batch Tool görüyor. Hiç bir türlü firmware yazdıramadım. Vestel yazısındayken Android ve MTP USB Device diye iki aygıt buluyor. Android olana Rockchipusb device olanı sürücüyü kurdum. MTP olanı sürücü kuruluyor diyor ama sonunda Başarısız diyor. Sebep ne olabilir? Saygılarımla.

Microsoft Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde RockChip sürücüleri her zaman sorun çıkartmıştır.
bırakmanız işe yarayabilir.
Lakin önerim kesinlikle Microsoft Windows 7 kullanmanızdır.

S sonic_06 - #20
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.
Paradox Paradox - #21
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.

Cihazlar Bricik olmuş olabilir.
Eğer öyleyse sizi çok uğraştıracaklar demektir.

bbb44ccc bbb44ccc - #22
zerlerinin binlercesi geçti elimden.

Yanlız elimizde ki cihaz basit filan değil siz gercekten kullandınız mı acaba çünkü kullanmayan asla bilemez
bbb44ccc bbb44ccc - #23
Birisi şifreyi doğru giremez, diğeri güncel olmayan WinRAR kullanır, öteki yazılım yüklemesi yapamaz...
Ne diyeyim?

Eline tuğla almakla müteahhit olunmuyor.
Ne yazık ki, eline her tuğla alan da kendisini müteahhit sanıyor.
Sonra da ortalık gecekondulardan geçilmiyor.
Sen nasıl adminsin kardeş işin gücün milleti azarlamak belkide benim yarım bile değilsin ama havandan gecilmiyor haa
Paradox Paradox - #24
Sen nasıl adminsin kardeş işin gücün milleti azarlamak belkide benim yarım bile değilsin ama havandan gecilmiyor haa

Yav he, he...
tolgabatur35 tolgabatur35 - #25
Arkadaşım tşk ederim eline sağlık!
Paradox Paradox - #26
Arkadaşım tşk ederim eline sağlık!

Rica ederim.
djilo83 djilo83 - #27
vp10 tabletin versiyonunu yükseltmek istedim ama açılış ekranında kilitli kalıyordu, birkaç siteden dosyalar indirdim olmadı. Tableti çöpe atmayı düşündüm.
Senin videolarını izledim ve dosyaları indirip yükleme yaptım. Tablet çok iyi çalışıyor şimdi.
Çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.
Paradox Paradox - #28
vp10 tabletin versiyonunu yükseltmek istedim ama açılış ekranında kilitli kalıyordu, birkaç siteden dosyalar indirdim olmadı. Tableti çöpe atmayı düşündüm.
Senin videolarını izledim ve dosyaları indirip yükleme yaptım. Tablet çok iyi çalışıyor şimdi.

Rica ederiz efendim.
Geçmiş olsun.
zlinned71 zlinned71 - #29
merhaba bu meb v10 nasıl yazılım değitirebilirim bilen var mı
Paradox Paradox - #30
merhaba bu meb v10 nasıl yazılım değitirebilirim bilen var mı

Yazılım değiştirmekten kastınız engelleri kaldırmak mı yoksa cihazınıza güncel bir Android sürümü yüklemek mi?
djilo83 djilo83 - #31
Mrb. Sistem hafızası çok az (toplam 500mb civarı). Peki bunu nasıl genişletebiliriz? Tşk.
Paradox Paradox - #32
Mrb. Sistem hafızası çok az (toplam 500mb civarı). Peki bunu nasıl genişletebiliriz? Tşk.

Yazılımın yeniden düzenlenmesi lazım.
Uygulamaları diğer alana taşımak mümkün olmuyor mu?
djilo83 djilo83 - #33
Yazılımın yeniden düzenlenmesi lazım.
Uygulamaları diğer alana taşımak mümkün olmuyor mu?

Hayır olmuyor. Hatta root yapıp chrome, chat on..vb.. uygulamaları kaldırdım bu yüzden. Bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Tşk.
Paradox Paradox - #34
Hayır olmuyor. Hatta root yapıp chrome, chat on..vb.. uygulamaları kaldırdım bu yüzden. Bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Tşk.

Anladım.
Nasipse uygun bir zamanda konu ile alakadar olmaya çalışayım.
Bakalım neler yapabileceğiz.
sahingocer sahingocer - #35
yazılım test edilmişmi sorunu varmı
Paradox Paradox - #36
yazılım test edilmişmi sorunu varmı

Biz bir sorun yaşamadık.
Takdir size kalmış.
S Sanane31 - #37
Meb'in verdiği tablet için kullanacağım. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum şimdiden çok teşekkürler.
Paradox Paradox - #38
Meb'in verdiği tablet için kullanacağım. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum şimdiden çok teşekkürler.

:rica:
K kupon45 - #39
hocam denediniz mi meb tablette
D dark-black - #40
arşiv biçimi tanınmıyor veya hasarlı arşiv uyarısı veriyor link i kontrol eder misiniz ?
Paradox Paradox - #41
arşiv biçimi tanınmıyor veya hasarlı arşiv uyarısı veriyor link i kontrol eder misiniz ?

Güncel bir kullanınız.
D dark-black - #42
Yazılım değiştirmekten kastınız engelleri kaldırmak mı yoksa cihazınıza güncel bir Android sürümü yüklemek mi?
merhaba paradox dosyayı tekrar indiriyorum güncel winrar ile çıkarmayı deneyeceğim. asıl amacım room yükleyerek cihazın eba engellerini kaldırmak bu yükleyecek olduğum rom ile mümkün mü ? farklı bir şey yapmam gerekecek mi? iyi çalışmalar
D dark-black - #43
güncel winrar ile dosya açılmaktadır eski versiyon lar ile sorun yaşanmakta teşekkürler paradox
Paradox Paradox - #44
güncel winrar ile dosya açılmaktadır eski versiyon lar ile sorun yaşanmakta teşekkürler paradox

M mkdevecioglu - #45
@Paradox Hocam öncelikle merhaba, dosyayı indirdim fakat cihazı ses kısma tuşu ile göstermeye çalıştıığımda bilgisayarda saece ses geliyor bilinmeyen aygıt uyarısı olmuyor. aygıt yöneticisindede bilinmeyen kaynak yok. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
Paradox Paradox - #46
@Paradox Hocam öncelikle merhaba, dosyayı indirdim fakat cihazı ses kısma tuşu ile göstermeye çalıştıığımda bilgisayarda saece ses geliyor bilinmeyen aygıt uyarısı olmuyor. aygıt yöneticisindede bilinmeyen kaynak yok. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

İşletim sisteminiz Microsoft Windows 8 ve üzeri ise,
Sürücü sorunları yaşarsınız.
RockChip'in ne yazık ki böyle bir sorunu var.
Yazılımı hafıza kartı üzerinden yüklemeyi denediniz mi?
M mkdevecioglu - #47
İşletim sisteminiz Microsoft Windows 8 ve üzeri ise,
Sürücü sorunları yaşarsınız.
RockChip'in ne yazık ki böyle bir sorunu var.
Yazılımı hafıza kartı üzerinden yüklemeyi denediniz mi?
sanıyorum ki geliştirme seçenekleri açık değil, ayrıca klasörün içerisinde olan kullanım kılavuzunda uptade'i yükleyin demişsiniz ama ben orada uptade e dair birşey bulamadım :/

2032

ekran bu şekilde
Paradox Paradox - #48
sanıyorum ki geliştirme seçenekleri açık değil, ayrıca klasörün içerisinde olan kullanım kılavuzunda uptade'i yükleyin demişsiniz ama ben orada uptade e dair birşey bulamadım :/

Ekli dosyayı görüntüle 2032

ekran bu şekilde

Yazılım yükleme işlemi için geliştirici seçeneklerinin açık olmasına gerek yok.
Hafıza kartından yazılım yüklemesi yapmak için,
Cihazınız Vestel V10 ise, VP 10 SD Kart... isimli dosyanın adını update olarak değiştiriniz.
M mkdevecioglu - #49
Yazılım yükleme işlemi için geliştirici seçeneklerinin açık olmasına gerek yok.
Hafıza kartından yazılım yüklemesi yapmak için,
Cihazınız Vestel V10 ise, VP 10 SD Kart... isimli dosyanın adını update olarak değiştiriniz.
Malesef hocam, o şekilde değiştirsem dâhi herhangi bir değişiklik görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birde yukarıda ek olarak gönderdiğim ekran fotoğrafındaki durum neyden kaynaklı ne şifresi istiyor bi bilgi verebilir misiniz? Kurtuluşu varmıdır bunun?
Paradox Paradox - #50
Malesef hocam, o şekilde değiştirsem dâhi herhangi bir değişiklik görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birde yukarıda ek olarak gönderdiğim ekran fotoğrafındaki durum neyden kaynaklı ne şifresi istiyor bi bilgi verebilir misiniz? Kurtuluşu varmıdır bunun?

O zaman sizin yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapmanız gerekli.
O bahsettiğiniz şifre, cihazı etkinleştirmek için gerekli olan şifredir.
K kupon45 - #51
merhaba vp10 için 4.1.1 de hafıza 500mb gözüküyor 4.0.4 de ise dokunmatik çalışmıyor ilgilenirseniz sevinirim şu cihaza stabil bir rom bir türlü bulamıycaz galiba
Paradox Paradox - #52
merhaba vp10 için 4.1.1 de hafıza 500mb gözüküyor 4.0.4 de ise dokunmatik çalışmıyor ilgilenirseniz sevinirim şu cihaza stabil bir rom bir türlü bulamıycaz galiba

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
fatihddd fatihddd - #53
Teşekkürler.
Paradox Paradox - #54
A aliteknik - #55
ustam iki tane vp10 var dosyaları indirdim pc im vindows 7 ses kısma ses açma hem kısma hep açma hepsi ile deniyorum , pc den ne ses geliyor ne görüyor , tableti pc ye nasıl gösterebilirim başka türlü, usb girişleri sağlam tablet lerin onlardan eminim
M Machine - #56
ustam iki tane vp10 var dosyaları indirdim pc im vindows 7 ses kısma ses açma hem kısma hep açma hepsi ile deniyorum , pc den ne ses geliyor ne görüyor , tableti pc ye nasıl gösterebilirim başka türlü, usb girişleri sağlam tablet lerin onlardan eminim

Farklı usb kablosu , bilgisayarın farklı usb portunu dene ustam.
R redrosa66 - #57
@Paradox Hocam selamun aleyküm.
VP10 tabletim var. Win7 32B
Sıkıntı şu ki; cihaz kapalı haldeyken, usb kablosunu bağladığımda (ses kısma açma vs. hepsi ile) herhangi bir şekilde pc cihazı görmüyor. Açık haldeyken ise MTP USB Aygıtı olarak görüyor ama driver tanınmıyor gibi ünlem işareti var.
Rockchip lerde cihaz açıkken dahi pc ye bağladığında port no pembe olarak görür ve Switch dediğinde recovery modunda açar yeşile çevirir biliyosun. Fakat MTP USB Aygıtı olarak gördüğünde de pembe yanmıyor.
Okul tableti bu. Bi yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 15 gündür uğraşıyorum vallahi.
Paradox Paradox - #58
Sıkıntı şu ki; cihaz kapalı haldeyken, usb kablosunu bağladığımda (ses kısma açma vs. hepsi ile) herhangi bir şekilde pc cihazı görmüyor. Açık haldeyken ise MTP USB Aygıtı olarak görüyor ama driver tanınmıyor gibi ünlem işareti var.
Rockchip lerde cihaz açıkken dahi pc ye bağladığında port no pembe olarak görür ve Switch dediğinde recovery modunda açar yeşile çevirir biliyosun. Fakat MTP USB Aygıtı olarak gördüğünde de pembe yanmıyor.
Okul tableti bu. Bi yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 15 gündür uğraşıyorum vallahi.

A.S.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.
Bu cihaza işlem yapmak için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaz kullanmanız faydalı olacaktır.
R redrosa66 - #59
A.S.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.
Bu cihaza işlem yapmak için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaz kullanmanız faydalı olacaktır.

Hocam en başta yazmıştım gözden kaçırdın sanırım. Win7 32B
M muhammedkzgn - #60
Tabletteki vestel ekranında kalma sorunu bende de var. win10 kullanıyorum adminin dediği gibi sıkıntı çıkması normal ama win7-8 lerde neden olmuyor hala anlamıyorum üstel,k win7 de de denedim. Sorununa çözüm bulursan beni bilgilendirirsen sevinirim...
coban32 coban32 - #61
Cihazın recovery moduna girmek istiyorsanız usb hata ayıklama aktif iken pc nize bağlayın minimal adb indirin ADB klasörünün içinde iken shifte basılı tutarak sağ tık komut penceresini burada aça tıklayın "ADB reboot recvovery" komutunu yazıp enterleyin cihaz recovery modda açılacaktır. Yazılım yüklemesi yapmak istiyorsanız yükleme programı açın ve firmware yolu gösterin upgrade dedikten sonra cihaz kapalı iken ses kısma tuşuna basılı tutun usb kabloyu takın ardından 10 kez power tuşuna basıp çekin yükleme başlayacaktır. Bizzat denemedim faydalı olacağını sanıyorum.
M muhammedkzgn - #62
Cihazın recovery moduna girmek istiyorsanız usb hata ayıklama aktif iken pc nize bağlayın minimal adb indirin ADB klasörünün içinde iken shifte basılı tutarak sağ tık komut penceresini burada aça tıklayın "ADB reboot recvovery" komutunu yazıp enterleyin cihaz recovery modda açılacaktır. Yazılım yüklemesi yapmak istiyorsanız yükleme programı açın ve firmware yolu gösterin upgrade dedikten sonra cihaz kapalı iken ses kısma tuşuna basılı tutun usb kabloyu takın ardından 10 kez power tuşuna basıp çekin yükleme başlayacaktır. Bizzat denemedim faydalı olacağını sanıyorum.
Dediklerinizin hepsini yaptım win7 ve win10 ile denedim ama yine de olmadı, yardım edebilecek olan var mı acaba
Paradox Paradox - #63
Hocam en başta yazmıştım gözden kaçırdın sanırım. Win7 32B

O kadar çok şeyle uğraşıyorum ki, yoğunluktan gözümden kaçmış kusura bakmayınız.
Sürücülerle ilgili neden sorun yaşadığınızı anlayamadım.
Mevcut sürücüleri kaldırıp tekrar kurmak ve cihazı farklı bir USB portuna bağlamak faydalı olabilir.
Cihazın USB portunda bir sorun yok değil mi?
M muhammedkzgn - #64
Sa. Belirttiğiniz bütün yolları denedim win 7-10 4 farklı bilgisayardan yapmaya çalıştım ama en başta ses kısma ile bilgisayara bağlama işlemi bir türlü gerçekleştiremedim, bilgisayar görmedi( ses açma da denendi)
Tablet bazen siyah vestelde bazen de beyaz Vestel yazısında kalıyor. Siyah Vestel yazısındayken pcye bağladığımda ise önce Vestel vp10 olarak görür gibi oluyor sonrasında mtp aygıtı olarak kalıyor. Bu noktada yön bir umut sürücüyü yükleyeyim diyorum ama uyumlu değil diyor. Bir türlü halledemedim bu işi, yardım edin lütfen
Edit.... Tablette zamanında( 4-5 yıl önce) sadece sitede belirtilen uygulama engeli kaldırma işlemi yapılmıştır
Paradox Paradox - #65
Sa. Belirttiğiniz bütün yolları denedim win 7-10 4 farklı bilgisayardan yapmaya çalıştım ama en başta ses kısma ile bilgisayara bağlama işlemi bir türlü gerçekleştiremedim, bilgisayar görmedi( ses açma da denendi)
Tablet bazen siyah vestelde bazen de beyaz Vestel yazısında kalıyor. Siyah Vestel yazısındayken pcye bağladığımda ise önce Vestel vp10 olarak görür gibi oluyor sonrasında mtp aygıtı olarak kalıyor. Bu noktada yön bir umut sürücüyü yükleyeyim diyorum ama uyumlu değil diyor. Bir türlü halledemedim bu işi, yardım edin lütfen
Edit.... Tablette zamanında( 4-5 yıl önce) sadece sitede belirtilen uygulama engeli kaldırma işlemi yapılmıştır

Anladığım kadarıyla ya sürücüler yanlış yüklenmiş ya da cihaz yükleme modundan hemen çıkıyor.
Cihazınıza yazılım yükleme işlemini, yazılımı hafıza kartına yazdırarak, hafıza kartı üzerinden denediniz mi?
M muhammedkzgn - #66
Anladığım kadarıyla ya sürücüler yanlış yüklenmiş ya da cihaz yükleme modundan hemen çıkıyor.
Cihazınıza yazılım yükleme işlemini, yazılımı hafıza kartına yazdırarak, hafıza kartı üzerinden denediniz mi?
Cihazı recovery moda almaya çalıştım ama bir türlü alamadım, ses kısma yada açma tuşlarıyla denedim olmadı bir öneriniz var mı
Paradox Paradox - #67
Cihazı recovery moda almaya çalıştım ama bir türlü alamadım, ses kısma yada açma tuşlarıyla denedim olmadı bir öneriniz var mı

Tuşlarda bir sorun olabilir mi?
M muhammedkzgn - #68
Tuşlarda bir sorun olabilir mi?
Tablet çalışır durumdayken bir sorun yoktu, o yüzden tuşlarla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum
Paradox Paradox - #69
Tablet çalışır durumdayken bir sorun yoktu, o yüzden tuşlarla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum

Çok tuhaf.
Doğrusunu söylemek gerekirse, sorun nereden kaynaklanıyor, anlayamadım.
Bir bilen varsa cevap verecektir.
M muhammedkzgn - #70
Çok tuhaf.
Doğrusunu söylemek gerekirse, sorun nereden kaynaklanıyor, anlayamadım.
Bir bilen varsa cevap verecektir.
İki senedir sırf bu yüzden boş boş yatıyor tablet, çalıştırabilsem de bir işe yarasa keşke.
Zaten en başta recovery modda açma olayı olmuyor sıkıntıyı başlamadan veriyor...
Lütfen bir yardım
Paradox Paradox - #71
İki senedir sırf bu yüzden boş boş yatıyor tablet, çalıştırabilsem de bir işe yarasa keşke.
Zaten en başta recovery modda açma olayı olmuyor sıkıntıyı başlamadan veriyor...
Lütfen bir yardım

Sorunu anlayamadığım için ne yazık ki size bir öneride bulunamıyorum.
Cihazın servisi ile hiç görüştünüz mü?
İ İnvictus - #72
Selamın Aleyküm ağalar, gençler. Yeğenimin VP10 Rated isminde bir tableti okuldan verilen. Şifresini zamanın da almamış bana getirdi ben de beceremedim dedim gençlere bir sorayım bu başlıkda bulunan içeriği indiriyorum doğru mudur önce onu sorayım. Bir de bizim tablet çalışıyor açılıyor fakat gerisi bende dedim içindeki yazılımı değiştireyim. Durum itibarı ile tablet açılıyor fakat gerisi yok sürekli şifre istiyor. Bende gençlerden yardım alayım dedim. Durum bu.
Paradox Paradox - #73
Selamın Aleyküm ağalar, gençler. Yeğenimin VP10 Rated isminde bir tableti okuldan verilen. Şifresini zamanın da almamış bana getirdi ben de beceremedim dedim gençlere bir sorayım bu başlıkda bulunan içeriği indiriyorum doğru mudur önce onu sorayım. Bir de bizim tablet çalışıyor açılıyor fakat gerisi bende dedim içindeki yazılımı değiştireyim. Durum itibarı ile tablet açılıyor fakat gerisi yok sürekli şifre istiyor. Bende gençlerden yardım alayım dedim. Durum bu.

Paylaşılan yazılımlar sizin cihazınızla uyumludur.
Paylaşılan yazılımları indirdikten sonra cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
İ İnvictus - #74
Paylaşılan yazılımlar sizin cihazınızla uyumludur.
Paylaşılan yazılımları indirdikten sonra cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
Cevap için teşekkür ederim, herşey tamam indirdim fakat bir türlü tableti anlatımdaki duruma getiremedim. PC Windows 10 Tableti bağlayınca usb den tableti direkt tanıyor VP10 diye ve anlatımdaki senaryodan çıkmış oluyorum. Tableti bir türlü format alacak konuma getiremedim. nerede yanlış yapıyorum anlayamadım. Bir el atarsanız yol gösterme anlamında sevinirim. Saygılar. Edit: Tekrar denedim ama bir türlü beceremedim bilgisayar aygıt yöneticisin de VP10 olarak görüyor tableti download ettiğim driverları kabul etmiyor.
Paradox Paradox - #75
Cevap için teşekkür ederim, herşey tamam indirdim fakat bir türlü tableti anlatımdaki duruma getiremedim. PC Windows 10 Tableti bağlayınca usb den tableti direkt tanıyor VP10 diye ve anlatımdaki senaryodan çıkmış oluyorum. Tableti bir türlü format alacak konuma getiremedim. nerede yanlış yapıyorum anlayamadım. Bir el atarsanız yol gösterme anlamında sevinirim. Saygılar. Edit: Tekrar denedim ama bir türlü beceremedim bilgisayar aygıt yöneticisin de VP10 olarak görüyor tableti download ettiğim driverları kabul etmiyor.

Cihazınız RockChip işlemcili.
Ne yazık ki cihazınız için Microsoft Windows 10 uyumlu sürücü mevcut değil.
Bu nedenle yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Ayrıca, mevcut yazılımı hafıza kartına yazdırarak da yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
İ İnvictus - #76
Cihazınız RockChip işlemcili.
Ne yazık ki cihazınız için Microsoft Windows 10 uyumlu sürücü mevcut değil.
Bu nedenle yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Ayrıca, mevcut yazılımı hafıza kartına yazdırarak da yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
Cevap için teşekkür ederim o halde windows 7 bir zorunluluk oluyor sanırım. Hafıza kartında herhangi bir sınırlama mevcut mudur ? bir de önce hangisi yüklenecek VP10 4.0.4 mü yoksa doğrudan 4.1.1 mi ? Biraz evrakları okudum dosya isminin her iki sinde de yani 4.0.4 ve 4.1.1 de update olması zorunlu mudur ? Telefonda 8gb lik hafıza kartı var onunla yapabilirmiyim ?
Paradox Paradox - #77
Cevap için teşekkür ederim o halde windows 7 bir zorunluluk oluyor sanırım. Hafıza kartında herhangi bir sınırlama mevcut mudur ? bir de önce hangisi yüklenecek VP10 4.0.4 mü yoksa doğrudan 4.1.1 mi ? Biraz evrakları okudum dosya isminin her iki sinde de yani 4.0.4 ve 4.1.1 de update olması zorunlu mudur ? Telefonda 8gb lik hafıza kartı var onunla yapabilirmiyim ?

Şimdi şöyle, RockChip sürücüleri Microsoft Windows 7'den sonra güncelleme almadı.
Microsoft Windows 8.1'de zar zor sürücüleri kullanılabilir hale getiriyorduk ama işletim sistemi güncellemelerinden sonra bu işin de suyu çıktı.
Hafıza kartı konusuna gelince, sık sık cihazları hafıza kartı seçmişlikleri oluyor.
Bir cihaza yazılım atmak için 3-5 hafıza kartı denediğimi zamanlar oldu.
Yazılım yükleme işlemi için önerilen hafıza kartı boyutu 1-2 GB arasındadır.
Yazılım yükleme konusuna gelince, dilediğiniz yazılımı yükleyebilirsiniz.
4.0.4 veya 4.1.1
Her ikisini de doğrudan yükleyebilirsiniz.
İ İnvictus - #78
Şimdi şöyle, RockChip sürücüleri Microsoft Windows 7'den sonra güncelleme almadı.
Microsoft Windows 8.1'de zar zor sürücüleri kullanılabilir hale getiriyorduk ama işletim sistemi güncellemelerinden sonra bu işin de suyu çıktı.
Hafıza kartı konusuna gelince, sık sık cihazları hafıza kartı seçmişlikleri oluyor.
Bir cihaza yazılım atmak için 3-5 hafıza kartı denediğimi zamanlar oldu.
Yazılım yükleme işlemi için önerilen hafıza kartı boyutu 1-2 GB arasındadır.
Yazılım yükleme konusuna gelince, dilediğiniz yazılımı yükleyebilirsiniz.
4.0.4 veya 4.1.1
Her ikisini de doğrudan yükleyebilirsiniz.
Peki ilginiz ve ceaplarınız için teşekkür eder iyi geceler dilerim uygun bir ara verdiğiniz cevaplara uyarak tekrar deneyeceğim. göstermiş olduğunuz İlgive alaka için tekrar teşekkür eder iyi geceler dilerim.
Paradox Paradox - #79
Peki ilginiz ve ceaplarınız için teşekkür eder iyi geceler dilerim uygun bir ara verdiğiniz cevaplara uyarak tekrar deneyeceğim. göstermiş olduğunuz İlgive alaka için tekrar teşekkür eder iyi geceler dilerim.

Rica ederim.
Hayırlı geceler.
C cihat966 - #80
tesekkurler
Paradox Paradox - #81
f16ahmet f16ahmet - #82
abi en başta şu usb aygıt bilgisayara nasıl tanıtıcaz vestel vp10 tablet için
,
Paradox Paradox - #83
abi en başta şu usb aygıt bilgisayara nasıl tanıtıcaz vestel vp10 tablet için
,

İşletim sisteminiz Microsoft Windows 7 ise sürücü yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
Üzeri ise, sürücü yükleme işleminde sorun yaşarsınız.
M mehpal - #84

Aynısı bende de oluyor ,halletiniz mi?
S salih.hurum - #85
sd kart ile yazilim nasil atilir
Master Master - #86
Bu soruyu arama motorlarına sorabilirsiniz.
Paradox Paradox - #87

Gerekli açıklamalar indirdiğiniz dosyaların arasından çıkmadı mı?
Y yolgezer2001 - #88
Aynısı bende de oluyor ,halletiniz mi?
aynı sorun bende de mevcut
Paradox Paradox - #89
aynı sorun bende de mevcut

İşletim sisteminiz Microsoft Windows 7 ise sürücü yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
Üzeri ise, sürücü yükleme işleminde sorun yaşarsınız.
E e-matrix - #90
W7 ULT BAYA Bİ UĞRAŞTIRDI. HATTA İLK YÜKLEMEDE TABLET AÇILDI AMA DOKUNMATİK KAPALIYDI. İKİNCİ KEZ KLASÖRDEKİ GÜNCELLEMEYİ YÜĞKLEYİNCE ÜPER ÇALIŞTI. TEŞEKKÜRLER
Paradox Paradox - #91
W7 ULT BAYA Bİ UĞRAŞTIRDI. HATTA İLK YÜKLEMEDE TABLET AÇILDI AMA DOKUNMATİK KAPALIYDI. İKİNCİ KEZ KLASÖRDEKİ GÜNCELLEMEYİ YÜĞKLEYİNCE ÜPER ÇALIŞTI. TEŞEKKÜRLER

Geçmiş olsun.
B bekironline - #92
yükleme moduna alamayanlar güç +ses açma+ses kısma tuşlarına aynı aynda basılı tutsunlar.
A acemitelefoncu2 - #93
emeğine sağlık üstad dosylar eksiksiz
Paradox Paradox - #94
emeğine sağlık üstad dosylar eksiksiz

neogeotrtr neogeotrtr - #95
Son umut buraya geldim :) vp 10 cihaza rom atmak istiyorum sizin dosyaları indirdim sd karta attım ama sd karta giremiyorum sd kart görünüyor ama giriş yapmıyor karta...ve zaten hiç format ekranına gelemiyorum...cihaz normal açılıyo ama herhangi bi uygulama yükleyemiyorum.cihaz yönetici izni istiyo yani mdm...şimdiden teşekkür ederim...
Paradox Paradox - #96
Son umut buraya geldim :) vp 10 cihaza rom atmak istiyorum sizin dosyaları indirdim sd karta attım ama sd karta giremiyorum sd kart görünüyor ama giriş yapmıyor karta...ve zaten hiç format ekranına gelemiyorum...cihaz normal açılıyo ama herhangi bi uygulama yükleyemiyorum.cihaz yönetici izni istiyo yani mdm...şimdiden teşekkür ederim...

Forumumuzda bu sorunun konusu vardı sanırım.
Forumumuzda arama yaptınız mı?
neogeotrtr neogeotrtr - #97
Forumumuzda bu sorunun konusu vardı sanırım.
Forumumuzda arama yaptınız mı?
yaptım ama bişey bulamadım yardımcı olurmusunuz...
Paradox Paradox - #98
yaptım ama bişey bulamadım yardımcı olurmusunuz...

Yazılım yükleme işlemi için 1 veya 2 GB kapasiteli bir hafıza kartı kullanmalısınız.
Ayrıca, bu cihazlar bazen hafıza kartı seçebiliyorlar.
Bu nedenle de, işlemleri farklı hafıza kartları ile denemeniz gerekebilir.
M muro110 - #99
selamun aleyküm hocam link krılmış sanırım linki yeniler misiniz teşekkürler
Paradox Paradox - #100
selamun aleyküm hocam link krılmış sanırım linki yeniler misiniz teşekkürler

İndirme bağlantısını kontrol ettim.
Bir sorun görünmüyor.
M muro110 - #101
İndirme bağlantısını kontrol ettim.
Bir sorun görünmüyor.
teşekkürler hocam sağolun
Paradox Paradox - #102
teşekkürler hocam sağolun

armin armin - #103
Herkese selamlar ben sorunu şöyle çözdüm programı ile
Paradox Paradox - #104
Herkese selamlar ben sorunu şöyle çözdüm programı ile

armin armin - #105
Tesekkürler Paradox Yanlız söyle bir sorun var program ile içine girip root veya ebayı kaldırma yapsakta ayarlar menüsü hıç bır sekılde gelmıyor.Sadece wifi bölümü var yani ve apk yuklemelerı kaul etmıyor anlıcağınız mu makineyi bir şekilde download moda gecirip yeniden rom atmaktan baska care yok ama hıc bır sekılde download moda gırmıyor onu çözersem sorun kalmıyacak.Tüm tuş kombinasyonu vs program ne varsa moda olmaya calısştım ama nafile ve elimde 3 adet var hepsi aynı şeyi yapıyor.
Paradox Paradox - #106
Tesekkürler Paradox Yanlız söyle bir sorun var program ile içine girip root veya ebayı kaldırma yapsakta ayarlar menüsü hıç bır sekılde gelmıyor.Sadece wifi bölümü var yani ve apk yuklemelerı kaul etmıyor anlıcağınız mu makineyi bir şekilde download moda gecirip yeniden rom atmaktan baska care yok ama hıc bır sekılde download moda gırmıyor onu çözersem sorun kalmıyacak.Tüm tuş kombinasyonu vs program ne varsa moda olmaya calısştım ama nafile ve elimde 3 adet var hepsi aynı şeyi yapıyor.

Elimde bu cihazdan bir tane olsa ben sizi burada olduğu gibi bütün bu dertlerinizden kurtarırdım ama ne yazık ki yok.
T tayfuncan22 - #107
başkan bende nand flash 13,84mb dahili bellek 504mb kullanılabilir 370mb görünüyor şu linki atmışsın ama pek anlayamadım bi yardımcı olursan sevinirim.
:bezdim:
Paradox Paradox - #108
başkan bende nand flash 13,84mb dahili bellek 504mb kullanılabilir 370mb görünüyor şu linki atmışsın ama pek anlayamadım bi yardımcı olursan sevinirim.
:bezdim:

Cihazın yazılım dosyası üzerinde burada belirtildiği şekilde oynama yaparak ilgili alanların boyutlarını değiştirebilirsiniz.
Sonra değişiklik yaptığınız yazılımı cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir.
Biraz zor ve karmaşık bir iştir.
Tecrübe ve deneyim gerektirir.
armin armin - #109
Elimde bu cihazdan bir tane olsa ben sizi burada olduğu gibi bütün bu dertlerinizden kurtarırdım ama ne yazık ki yok.
Eyer senın içinde sakınca yoksa bir tane gönderirim sana adresine kargolarım çözersen en azından hem bana hem tüm forum adına bi çözüm üretip paylaşmış oluruz bilgiyi.
Paradox Paradox - #110
Eyer senın içinde sakınca yoksa bir tane gönderirim sana adresine kargolarım çözersen en azından hem bana hem tüm forum adına bi çözüm üretip paylaşmış oluruz bilgiyi.

Şu an şehir dışındayım.
Nasipse döndüğüm zaman size bir adres vereyim ama bu sıralar oldukça yoğunum.
Cihazınıza bakmam biraz uzun sürebilir.
armin armin - #111
Şu an şehir dışındayım.
Nasipse döndüğüm zaman size bir adres vereyim ama bu sıralar oldukça yoğunum.
Cihazınıza bakmam biraz uzun sürebilir.
Döndünmü şehir dışından acaba senden haber bekliyorum.
Paradox Paradox - #112
Döndünmü şehir dışından acaba senden haber bekliyorum.

Henüz değil.
A abdullahTR - #113
senden Allah razı olsun
Paradox Paradox - #114
senden Allah razı olsun

Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.
poyraz2020 poyraz2020 - #115
yükleme moduna alamayanlar güç +ses açma+ses kısma tuşlarına aynı aynda basılı tutsunlar.
basıyorum amam ekran geliyor hemen kapanıor
M Machine - #116
basıyorum amam ekran geliyor hemen kapanıor

Güç tuşuna bastığınız süreyi kısaltmayı deneyin.
poyraz2020 poyraz2020 - #117
Güç tuşuna bastığınız süreyi kısaltmayı deneyin.
ustam mtp usb aygıtı olarak gordu vestel yazısında kalıyor cıhaz bunu duzelmeye calısıyorum
M Machine - #118
ustam mtp usb aygıtı olarak gordu vestel yazısında kalıyor cıhaz bunu duzelmeye calısıyorum

Recovery ekranına ulaşıp format atmayı denediniz mi?
poyraz2020 poyraz2020 - #119
Recovery ekranına ulaşıp format atmayı denediniz mi?
hiç bişeye ulasamıyorum sadece tablet acılıyor vestel yazısında kalıyor rock chıp ile rom atmayı program gormuyor tableti
M Machine - #120
hiç bişeye ulasamıyorum sadece tablet acılıyor vestel yazısında kalıyor rock chıp ile rom atmayı program gormuyor tableti

Tableti bilgisayara taktığınız da herhangi bir donanım olarak görüyor mu?
Ayrıca,
1.mesaj içerisinde ki Driver kurulumunu yaptınız mı?

poyraz2020 poyraz2020 - #121
Tableti bilgisayara taktığınız da herhangi bir donanım olarak görüyor mu?
Ayrıca,
1.mesaj içerisinde ki Driver kurulumunu yaptınız mı?

evet yaptım tableti mtp usb aygıtı olarak görüyor
M Machine - #122
evet yaptım tableti mtp usb aygıtı olarak görüyor

İşletim sisteminiz Windows 10 mu?
poyraz2020 poyraz2020 - #123
İşletim sisteminiz Windows 10 mu?
2 adet pc var elim de birisi win 10 diyeri win 7 32 bit
M Machine - #124
2 adet pc var elim de birisi win 10 diyeri win 7 32 bit

RockChip'in çoğu sürücüsü Microsoft Windows 10 işletim sisteminde sorun çıkartabiliyor.
Bu nedenle yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde deneyiniz.
poyraz2020 poyraz2020 - #125
dendei ustam ondada olmadı numaranızı paylasma sansıız varmı
M Machine - #126
dendei ustam ondada olmadı numaranızı paylasma sansıız varmı

Maalesef.
D delta - #127
mrb rar şifresi nedir ,teşk.
Paradox Paradox - #128
mrb rar şifresi nedir ,teşk.

Konuda gerekli açıklama mevcut.
P pegigaf620 - #129

HOCAM sorunlarını çözebildiniz mi tabletlerin aynı şeyler tamamiyle aynen bende de oluyor
U uras - #130
vestel 7020 a yazılım yüklemeye calışıyorum flash tool da rk factory tool da yazılımı görüyor fakat pc tableti ne yaparsam yapıyım görmüyor yükleme yapamıyorum 1 haftadır onunla ugraşıyorum lütfen banada yardımcı olun üstteki driver dosyalarına baktım fakat hangisini kurmam gerektiğini anlamadım bide bellenim dosyası ne onuda kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Paradox Paradox - #131
vestel 7020 a yazılım yüklemeye calışıyorum flash tool da rk factory tool da yazılımı görüyor fakat pc tableti ne yaparsam yapıyım görmüyor yükleme yapamıyorum 1 haftadır onunla ugraşıyorum lütfen banada yardımcı olun üstteki driver dosyalarına baktım fakat hangisini kurmam gerektiğini anlamadım bide bellenim dosyası ne onuda kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

İşletim sisteminiz nedir?
Ne yazık ki RockChip işlemcili cihazların sürücülerinin neredeyse hemen hemen tamamı Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Bu cihaza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaza ihtiyacınız var.
U uras - #132
İşletim sisteminiz nedir?
Ne yazık ki RockChip işlemcili cihazların sürücülerinin neredeyse hemen hemen tamamı Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Bu cihaza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaza ihtiyacınız var.
windows 10 :( Teşekkür ederim. uğraşa uğraşa tablet artık hiç açılmıyor bozdum iyice sanırım.
Paradox Paradox - #133
windows 10 :( Teşekkür ederim. uğraşa uğraşa tablet artık hiç açılmıyor bozdum iyice sanırım.

Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayar ile cihazınızı yeniden ayağa kaldırabilirsiniz.
bulunan programla, cihazınızın yazılımını hafıza kartına yazdırarak yazılım yüklemesi yapmasını da deneyebilirsiniz.
Lakin bu işlem sizin cihazınıza başarılı olur mu bilemem.
tolgabatur35 tolgabatur35 - #134
Hani şimdi bu kadar yazılanı okudukdan sonra sana çok hak verdim Paradox Allah yardımcın olsun zor iş
Paradox Paradox - #135
Hani şimdi bu kadar yazılanı okudukdan sonra sana çok hak verdim Paradox Allah yardımcın olsun zor iş

:tsk:
sezar61 sezar61 - #136
Selamun Aleykum elimde vestel vpp10 rated mecvut mdm aktivasyon ekranına kadar geliyor sonrasıda root yada room yapmak için recovery gelebilmek için power+ses kısma ses açma ve her ikisinde basılı tutuyorum ama recovery moda gelemiyorum tüm forumu okudum saatlerimi aldı ama bir sonuca varamadım yardımcı olacak bir dua alacak olan birileri var mıdır teşekkürler şimdiden edit: amacım tableti okul tabletinden çıkartıp rom atarak kullanabilmek teşekkürler
B buideal - #137
tesekkurler
Paradox Paradox - #138

Bu cihazlardan elime hiç geçmedi.
Keşke elimde bu cihazdan olsaydı, eminim sorunu çözebilirdim.
Paradox Paradox - #139
LostWasHereXo LostWasHereXo - #140
Rated değil dmi bu çünkü rated omap kullanıyor doğru muyum hocam
Paradox Paradox - #141
Rated değil dmi bu çünkü rated omap kullanıyor doğru muyum hocam

Bu cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Bu nedenle size daha fazla yardımcı olamıyorum.
Üzgünüm.
S serdal34 - #142
tesekkurler
Paradox Paradox - #143
mkkk1903 mkkk1903 - #144
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
merhabalar sürücüyü kuraraken hata veriyor vin 7 64 bit pro 32 bit gibi fark eder mi acaba vin7 32 enterprise felan denemek gerekir mi hocam teşekkurler kolay gelsin.
mkkk1903 mkkk1903 - #145
Microsoft Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde RockChip sürücüleri her zaman sorun çıkartmıştır.
bırakmanız işe yarayabilir.
Lakin önerim kesinlikle Microsoft Windows 7 kullanmanızdır.

burada tablet acık mı kapalımı yoksa fastboot modda mı onu bilemedim.
Paradox Paradox - #146
merhabalar sürücüyü kuraraken hata veriyor vin 7 64 bit pro 32 bit gibi fark eder mi acaba vin7 32 enterprise felan denemek gerekir mi hocam teşekkurler kolay gelsin.

Evet sürücüler fark eder.
32 Bit işletim sistemine 32 Bit sürücü, 64 Bit işletim sistemine ise 64 Bit sürücü yüklemeniz gerekir.
Yazılım yükleme işlemi cihazınız kapalı iken yapılmalıdır.
mkkk1903 mkkk1903 - #147
32 Bit işletim sistemine 32 Bit sürücü, 64 Bit işletim sistemine ise 64 Bit sürücü yüklemeniz gerekir.
vestel vp 10 rated bu cihazı fastboot moda alamıyorum elimde 8 adet var hocam rom yüklemek istiyorum chipset RK30 gözüküyo win 7 pro da 32 bit bu hatayı geçemiyorum ve cihazı komple kapattığımda RK30 yazılımı kayboluyor gözükmüyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum hocam kolay gelsin iyi çalışmalar.

şifre kısmı1.jpg

hata win 7.jpg
mkkk1903 mkkk1903 - #148
cevabınızı dört gözle beklıyorum hocam teşekkurler
Paradox Paradox - #149
cevabınızı dört gözle beklıyorum hocam teşekkurler

Doğrusunu söylemek gerekirse neden sorun yaşadığınızı anlayamadım.
Nasipse müsait bir zamanda bilgisayarınıza bağlanıp bakmak isterim.
mkkk1903 mkkk1903 - #150
müsayit oldugunuzda team wieverden baglantı vereyim hocam daha net anlaşabiliriz saygılar(y)
Paradox Paradox - #151
müsayit oldugunuzda team wieverden baglantı vereyim hocam daha net anlaşabiliriz saygılar(y)

Tamamdır.
mkkk1903 mkkk1903 - #152
hocam bu aksam team wieverden bağlantı verebılırım saat 22:00 gibi
Paradox Paradox - #153
hocam bu aksam team wieverden bağlantı verebılırım saat 22:00 gibi

Nasipse yarın gece, gece yarısı gibi görüşelim.
mkkk1903 mkkk1903 - #154
Nasipse yarın gece, gece yarısı gibi görüşelim.
tamam hocam whatsap dan yazarsınız hala uğraşıyorum 8 adet tabletle ama bi yolu bulup ilerleyemedim iyi çalışmalar.
Paradox Paradox - #155
tamam hocam whatsap dan yazarsınız hala uğraşıyorum 8 adet tabletle ama bi yolu bulup ilerleyemedim iyi çalışmalar.

Buralarda mısınız?
mkkk1903 mkkk1903 - #156
Buralarda mısınız?
Evet hocam
Paradox Paradox - #157

TeamViewer ID ve Şifre verebilir misiniz?
Bu arada, forumumuzda özel iletişim bilgilerinin paylaşılması yasaktır.
mkkk1903 mkkk1903 - #158
Tamam hocam bi daha yazmam id şifre verecegim
mkkk1903 mkkk1903 - #159
638 359 436 id
mkkk1903 mkkk1903 - #160
Hocam merhabalar bugun islemleri devam ettireyim dedim cihazim çoktü durduk yere bi ara musayit oldugunuzda yine yardimci olur musunuz tesekkurler.
mkkk1903 mkkk1903 - #161
Hocam merhabalar bugun islemleri devam ettireyim dedim cihazim çoktü durduk yere bi ara musayit oldugunuzda yine yardimci olur musunuz tesekkurler.
Bugun musayit olur musunuz
Paradox Paradox - #162
Bugun musayit olur musunuz

Ne yazık ki bugün müsait değilim.
güzel bir kaynak buldum, adam hiç üşenmemiş, bütün bilgileri bir yere derlemiş.
Bakmanız faydalı olacaktır.
mkkk1903 mkkk1903 - #163
Ne yazık ki bugün müsait değilim.
güzel bir kaynak buldum, adam hiç üşenmemiş, bütün bilgileri bir yere derlemiş.
Bakmanız faydalı olacaktır.
O zaman siz bi ara bana yazın halledelim tesekkurler.
Paradox Paradox - #164
O zaman siz bi ara bana yazın halledelim tesekkurler.

Tamamdır.
mkkk1903 mkkk1903 - #165
bugün akşama müsayit olursanız buradan yazar mısınız teşekkürler iyi çalışmalr.
Paradox Paradox - #166
bugün akşama müsayit olursanız buradan yazar mısınız teşekkürler iyi çalışmalr.

Bu sıralar pek müsait olamayacağım sanırım.
Sizinle daha önce paylaştığım bağlantıya baktınız mı?
Benim yapacağım bütün işlemler orada detaylı bir şekilde anlatılmış.
Sorunlarınızı çözebilmeniz için okuma yazma biliyor olmanız yeterli olacaktır.
Eyldrm Eyldrm - #167
Arkadaşlar vestel vp 10 tablete rom yüklemenin bir yolunu bulabildinizmi bendeki tablet son güncelleme yapılmış halde elime geçti fakat hiç bir şekilde tablete müdale edemiyorum sadece ALT+TAB yapabiliyorum ne aktive ediliyor ne ayarlara giriyor ne recovery moduna giriyor nede pc ye bağlıyabiliyorum bir çözüm varsa lütfen benimlede paylaşın şimdiden teşekürler..
Paradox Paradox - #168
Arkadaşlar vestel vp 10 tablete rom yüklemenin bir yolunu bulabildinizmi bendeki tablet son güncelleme yapılmış halde elime geçti fakat hiç bir şekilde tablete müdale edemiyorum sadece ALT+TAB yapabiliyorum ne aktive ediliyor ne ayarlara giriyor ne recovery moduna giriyor nede pc ye bağlıyabiliyorum bir çözüm varsa lütfen benimlede paylaşın şimdiden teşekürler..

Bütün sorunlarınızın cevapları mevcut.
Anlatılar yöntemleri denerseniz, mutlaka sonuca ulaşırsınız.
omercikss omercikss - #169
Ufak bir soru soracağım vp10 rated için kullanılabilir mi? Tabletin güç tuşu bozuk pc ile recovery mode geçersem yapabilir miyim yanıtlarsanız mutlu olurum.

Teşşekürler
mkkk1903 mkkk1903 - #170
Sayin yönetici merhabalar gecenlerde size yine buradan yazmistim elimde 8 adet vestel vp 10 rated cihaz var bazilarini rootladim bazilarini yapamadim ve surumu nedense bi turlu guncelleyemedim size zahmet uygun bi zamaninizda tekrar uzaktan erisimle yardimci olursaniz beni bu dertten kurtaririrsiniz saygilarimla
Paradox Paradox - #171
Sayin yönetici merhabalar gecenlerde size yine buradan yazmistim elimde 8 adet vestel vp 10 rated cihaz var bazilarini rootladim bazilarini yapamadim ve surumu nedense bi turlu guncelleyemedim size zahmet uygun bi zamaninizda tekrar uzaktan erisimle yardimci olursaniz beni bu dertten kurtaririrsiniz saygilarimla

Şu sıralar oldukça yoğunum.
Sonrasında da nasipse yarı yıl tatili için şehir dışına çıkacağım.
Ne zaman müsait olurum, kestirmek güç.
A adiosamigo - #172
bu içeriği oluşturan arkadaşaların ellerine sağlık çok guzel içerik :)
Paradox Paradox - #173
bu içeriği oluşturan arkadaşaların ellerine sağlık çok guzel içerik :)

M metercan - #174
hocam elimde vestel vp10 rated tablet buna rom atamam gerekiyor lakin buna sürümü 5.0.0 yada 5.0.1 atmam gerekiyor ebeya girmesi için buna dair elinzde yazılım var mı
Paradox Paradox - #175
hocam elimde vestel vp10 rated tablet buna rom atamam gerekiyor lakin buna sürümü 5.0.0 yada 5.0.1 atmam gerekiyor ebeya girmesi için buna dair elinzde yazılım var mı

Ne yazık ki yok.
A amettis06 - #176
Merhabalar siteye yeni üye oldum. Arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Elimde yeğenime ait bir (V TAB 10" V15011228) tablet var. android çökmüş anlaşılıyor. Vestel yazısı geliyor ve arka ekranda ısık sızıyor ama açılmıyor. Ses Kısma-Güç Tuşu ve Home Tuşuna basınca bir şekilde hard reset atma sayfasına erişiyorum. Hard reset atıyorum ama olmuyor, sd cardttan stoc rom yükle diyorum (romu zipli olarak sd karta koyuyorum) ancak ingilzce olarak yükleme iptal edildi diyor. Ne yapmam gerekiyor, bu sitede ki uygulamalar bu tablet içinde geçerlimi teşk ederim.
Paradox Paradox - #177
Merhabalar siteye yeni üye oldum. Arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Elimde yeğenime ait bir (V TAB 10" V15011228) tablet var. android çökmüş anlaşılıyor. Vestel yazısı geliyor ve arka ekranda ısık sızıyor ama açılmıyor. Ses Kısma-Güç Tuşu ve Home Tuşuna basınca bir şekilde hard reset atma sayfasına erişiyorum. Hard reset atıyorum ama olmuyor, sd cardttan stoc rom yükle diyorum (romu zipli olarak sd karta koyuyorum) ancak ingilzce olarak yükleme iptal edildi diyor. Ne yapmam gerekiyor, bu sitede ki uygulamalar bu tablet içinde geçerlimi teşk ederim.

Evet geçerli.
Konuya yazılan yorumları dikkatlice okursanız sorununuzu çözebilirsiniz.
A amettis06 - #178
Evet geçerli.
Konuya yazılan yorumları dikkatlice okursanız sorununuzu çözebilirsiniz.
diğer adımlar tamam ama, windows 10 da tableti tanımıyor. çaresi yokmu acaba.
Paradox Paradox - #179
diğer adımlar tamam ama, windows 10 da tableti tanımıyor. çaresi yokmu acaba.

Var.
Konuya yazılan yorumlarda sorduğunuz ve sorabileceğiniz bütün soruların cevapları mevcut.
mkkk1903 mkkk1903 - #180
Hocam merhabalar gecenlerde size yazmistim musayit bi gununuzde vestel vp 10 rated yazilim kurulumu hakkinda yardimci olacaktiniz tesekkurler.sizden haber bekliyorum yardimci olursaniz cok buyuk bi iyilik yapmis olursunuz 8 adet var elimde elim kolum bagli çozemedim
Paradox Paradox - #181
Hocam merhabalar gecenlerde size yazmistim musayit bi gununuzde vestel vp 10 rated yazilim kurulumu hakkinda yardimci olacaktiniz tesekkurler.sizden haber bekliyorum yardimci olursaniz cok buyuk bi iyilik yapmis olursunuz 8 adet var elimde elim kolum bagli çozemedim

Çünkü okumuyorsunuz.
Daha önce paylaştığım bağlantıda yazılanları okusanız, sorununuzu şimdiye kadar çözmüş olurdunuz.
mkkk1903 mkkk1903 - #182
Çünkü okumuyorsunuz.
Daha önce paylaştığım bağlantıda yazılanları okusanız, sorununuzu şimdiye kadar çözmüş olurdunuz.
Okudum uyguladim hocam ama birsey ters gidiyor takiliyor yani bunu fiziksel olarak gormeniz gerek yinede siz bilirsiniz
Paradox Paradox - #183
Okudum uyguladim hocam ama birsey ters gidiyor takiliyor yani bunu fiziksel olarak gormeniz gerek yinede siz bilirsiniz

Nasipse bir kaç gün sonra tekrar bakalım.
mkkk1903 mkkk1903 - #184
Nasipse bir kaç gün sonra tekrar bakalım.
Teşekkurler sizden haber bekliyorum
E efrens - #185
ustalar kullanıcı hesabını kaldıran var mı ?
Eyldrm Eyldrm - #186
Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum belki eski bir tablet yazılımı eski ama elimde 3 tane bu tabletten var ve çöp olsunlar istemiyorum iki tanesi deaktif durumda derleme numaraları 2.8 bir tanesi ise pin girilerek açılaıyor onunkide 3.4 sanırım benim merak ettiğim konu şu linegeaOs 14.1 ile bazı tabletlere yazılım atıldığını izledim acaba bu tabletlere de uygulanabilirmi yani en azından e.b.a yüklenebilirmi yani ben pek anlamıyorum yazılım işinden ama bunu yapabilen en azından deneyen birileri varmı aranızda teşekürler
Paradox Paradox - #187
Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum belki eski bir tablet yazılımı eski ama elimde 3 tane bu tabletten var ve çöp olsunlar istemiyorum iki tanesi deaktif durumda derleme numaraları 2.8 bir tanesi ise pin girilerek açılaıyor onunkide 3.4 sanırım benim merak ettiğim konu şu linegeaOs 14.1 ile bazı tabletlere yazılım atıldığını izledim acaba bu tabletlere de uygulanabilirmi yani en azından e.b.a yüklenebilirmi yani ben pek anlamıyorum yazılım işinden ama bunu yapabilen en azından deneyen birileri varmı aranızda teşekürler

Elinizdeki cihaz, bütün Dünya'da yaygın olarak kullanılan bir cihaz olmadığı için,
Ne yazık ki eli boş gönlü hoş geliştiriciler bu ve benzeri cihazlar üzerinde çalışamıyorlar.
Bu nedenle, bu ve benzeri cihazlar için özel yazılımlar bulmanız çoğu zaman mümkün değildir.
Cihazlara donanımları ile uyumlu olmak koşulu ile güncel yazılımlar derlenebilir.
Atıyorum bu cihaz için Android 12 olmaz ama Android 7 derlenebilir.
Bu işi de Vestel'in yapması gerekir.
Türkiye'de elbette bu işi yapabilecek insanlar var.
Lakin, adam bir hafta hiç bir kazanç sağlayamayacağı bu işle uğraşmak yerine,
Yine atıyorum, 3-5 Bin TL kazanabileceği işlere odaklanıyor.
Aslında burada sorumluluk Vestel'in ama onlarında bu ve benzeri konuları çok umursadıklarını hiç sanmıyorum.
mkkk1903 mkkk1903 - #188
Çünkü okumuyorsunuz.
Hocam merhabalar bi ara musayit oldugunuzda yazin 8 adet vp 10 rated var yazilimi konusunda yardimci olurum demistiniz sizden haber bekliyorum iyi calismalar
Paradox Paradox - #189
Hocam merhabalar bi ara musayit oldugunuzda yazin 8 adet vp 10 rated var yazilimi konusunda yardimci olurum demistiniz sizden haber bekliyorum iyi calismalar

Nasipse en kısa zamanda konu ile alakadar olacağım.
mkkk1903 mkkk1903 - #190
Nasipse en kısa zamanda konu ile alakadar olacağım.
Bir kac gune kadar olursa beni cok mutlu etmis olursunuz hocam iyi calismalar. Yardiminizi bekliyorum.
Paradox Paradox - #191
Bir kac gune kadar olursa beni cok mutlu etmis olursunuz hocam iyi calismalar. Yardiminizi bekliyorum.

Tamamdır.
M Memocan12345 - #192
Bu Normal PARA İLE ALINMIŞ Vestel VP10 için olurmu (Devletin verdiği falan değil) ve Androit sürümü ney Bendeki 4.1.1 yazıyor Güncellemeyle kaça yükselecek Hiçbir ayrıntı yazmamışsınız
Paradox Paradox - #193
Bu Normal PARA İLE ALINMIŞ Vestel VP10 için olurmu (Devletin verdiği falan değil) ve Androit sürümü ney Bendeki 4.1.1 yazıyor Güncellemeyle kaça yükselecek Hiçbir ayrıntı yazmamışsınız

Görsellerde her şey açık bir şekilde görünüyor.
Sanırım dikkatli bakmadınız.
Bu arada: Bu yazılımlar, model numarasına uygun bütün cihazlara yüklenebilir.
Zalim058 Zalim058 - #194
Bende Vestel bi cihaz var bi program yükleyip özelliklerini aldım ss yükleyeceğim.
Programda Vestel VP10 yazıyor tabletin arkasında VP10 Rated yazıyor sizce hangisi?
Bu arada usb hata ayıklamayı ve şifre kaldırmayı engellemişler.
Birde kapatıp açınca kullanıcı şifresi istiyor bunu bilmiyorum.Şifre girince sunucuya bağlanılamadı diyor.
FTP sunucusu üzerinden apk gönderim yükleyebiliyorum yardımcı olur musunuz?

printThread_attachments

• Screenshot_2022-11-29-19-52-34.png
    Screenshot_2022-11-29-19-52-34.png
    87.6 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2022-11-29-19-52-09.png
    Screenshot_2022-11-29-19-52-09.png
    60.2 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2022-11-29-19-52-24.png
    Screenshot_2022-11-29-19-52-24.png
    78.6 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2022-11-29-19-58-59.png
    Screenshot_2022-11-29-19-58-59.png
    100.8 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20221129-WA0008.jpg
    IMG-20221129-WA0008.jpg
    70.2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG-20221129-WA0010.jpg
    IMG-20221129-WA0010.jpg
    34.8 KB · Görüntüleme: 11
Paradox Paradox - #195
Bende Vestel bi cihaz var bi program yükleyip özelliklerini aldım ss yükleyeceğim.
Programda Vestel VP10 yazıyor tabletin arkasında VP10 Rated yazıyor sizce hangisi?
Bu arada usb hata ayıklamayı ve şifre kaldırmayı engellemişler.
Birde kapatıp açınca kullanıcı şifresi istiyor bunu bilmiyorum.Şifre girince sunucuya bağlanılamadı diyor.
FTP sunucusu üzerinden apk gönderim yükleyebiliyorum yardımcı olur musunuz?
İnanın konu hakkında net bir bilgim yok.
Mevcut yazılımları denemeniz faydalı olabilir.
yigitucar982 yigitucar982 - #196
Vp11 rom dosyası orijinal rom mudur? Custom rom mu?
Vp11 rom VP10 Rated modeline uyumlu mudur?
yigitucar982 yigitucar982 - #197
Görsellerde her şey açık bir şekilde görünüyor.
Sanırım dikkatli bakmadınız.
Bu arada: Bu yazılımlar, model numarasına uygun bütün cihazlara yüklenebilir.
yigitucar982 yigitucar982 - #198
Ufak bir soru soracağım vp10 rated için kullanılabilir mi? Tabletin güç tuşu bozuk pc ile recovery mode geçersem yapabilir miyim yanıtlarsanız mutlu olurum.

Teşşekürler
pc ile recovery moda geçmeyi başardınız mı?
Paradox Paradox - #199
Konunun üzerinden o kadar çok zaman geçmiş ki, paylaşılan dosyaların içeriklerini hatırlamıyorum.
Konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olabilir.
U unix15 - #200
tableti yükleme moduna getıremıyorum bir türlü. sen nasıl yaptın bunu
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-vp10-vp11-rom.6246/