Vodafone Smart Tab III 10.1 Stock Rom

Vodafone Smart Tab III 10.1 Stock Rom

ebircan35 ebircan35 - #1
merhaba arkadaşlar

Lenonov platformu üzerine kurulmuş vodafone smart tab III 10.1 tablet için orjinal stock roma ihtiyaç duymaktayım. Günlerdir ara tara internetin dibine vurduk ama stock rom bulamadık. sadece bir yerde
S6000_A422_001_004_130605_CN_SMS rom çalıştı. yazılım çince ve ingilizce tüm yerel uygulamlar çin ülkesine göre düzenlenmiş. Çok zayıf bir rom işime yaramadı.

ihtiyaç olan rom S6000_A422_001_037_131121_VF. dir. Mod silivriserdar arkadaşımdır. yardımcı olabilecek olan herkese şimdiden teşekkürler. saygılar

Tabletin original değil ama Türkçe rom'u full herşeyi çalışıyor.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
silivriserdar silivriserdar - #2
Rom bulundu arkadaşlar upload edilip PAYLAŞIM yapılacaktır.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ebircan35 ebircan35 - #3
Arkadaslar rom birebir vodafone firmware degil. Ama turkce temiz. Derli toplu. Kullanilabilir. Yardimlari icin silivriserdar a tesekkurler

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ebircan35 ebircan35 - #4
Yazilimin kod numarasi
S6000_BMP1002_01 dir

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #5
Hadi geçmiş olsun.
P pcmerkez - #6
Kusura bakmayın uzun zaman geçmiş aradan bende sıkıntı yaşadım yazılımı indirdim flashtool ile scatter ı attım download diyorum 8038 alıyorum 2. saniyede sizce sorun nedir başka version denedim yine aynı yardımınızı bekliyorum.Hata kodu ekte mevcut.

printThread_attachments

• 8038.JPG
    8038.JPG
    146.2 KB · Görüntüleme: 109
coban32 coban32 - #7
Dostum download demeden önce bi format de ondan sonra tekrar downlad de yükler pmt değişik olduğu için hata veriyor.
C cihanuslu71 - #8
selam.bende vodafone smart tab3 7inch tablet var.Cihaz kapandı ve tekrar açılmadı.lenovo uygun rom veya sizin önerdiğiniz romları flash tools ile yüklerken %30 veya %50 de kalıyor ve hata veriyor..çeşitli flash tools versiyonları ile denesemde aynı hatayı veriyor..çözümünü bilen veya yardımcı yol gösterecek varsa sevinirim.
Paradox Paradox - #9
selam.bende vodafone smart tab3 7inch tablet var.Cihaz kapandı ve tekrar açılmadı.lenovo uygun rom veya sizin önerdiğiniz romları flash tools ile yüklerken %30 veya %50 de kalıyor ve hata veriyor..çeşitli flash tools versiyonları ile denesemde aynı hatayı veriyor..çözümünü bilen veya yardımcı yol gösterecek varsa sevinirim.

Lütfen yeni bir konu açınız.
Bu konu başlığı altından bu cihaz için yardım alamazsınız.
C coster - #10
merhaba arkadaşlar

Lenonov platformu üzerine kurulmuş vodafone smart tab III 10.1 tablet için orjinal stock roma ihtiyaç duymaktayım. Günlerdir ara tara internetin dibine vurduk ama stock rom bulamadık. sadece bir yerde
S6000_A422_001_004_130605_CN_SMS rom çalıştı. yazılım çince ve ingilizce tüm yerel uygulamlar çin ülkesine göre düzenlenmiş. Çok zayıf bir rom işime yaramadı.

ihtiyaç olan rom S6000_A422_001_037_131121_VF. dir. Mod silivriserdar arkadaşımdır. yardımcı olabilecek olan herkese şimdiden teşekkürler. saygılar

Tabletin original değil ama Türkçe rom'u full herşeyi çalışıyor.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
merhaba bu tabletten benimde var, indirdim installed aborted . kurmadı
C coster - #11
lenovo vodafone smart tab 10 ııı için stock roma ihtiyacım var. mevcut olan 4.2 ve bazı uygulamalar çalışmıyor, banka, lenovo help gibi
ebircan35 ebircan35 - #12
Selamlar... biz bu rom olmadan cihazımızı ayağa kaldıramadık. Bizde çalıştı.
C coster - #13
Merhaba, bu romu 2017 de yuklemissiniz hala onu mu kullaniyorsunuz? Yeni bir yazilim bulunamiyor saniyorum.mevcut surumum 4.2.2, Bu yazilimda android surumu kac oluyor acaba. Tesekkur ederim
Paradox Paradox - #14
Merhaba, bu romu 2017 de yuklemissiniz hala onu mu kullaniyorsunuz? Yeni bir yazilim bulunamiyor saniyorum.mevcut surumum 4.2.2, Bu yazilimda android surumu kac oluyor acaba. Tesekkur ederim

Paylaşılan yazılım Android 4 sanırım.
ebircan35 ebircan35 - #15
Paylaşılan yazılım Android 4 sanırım.

Evet. Bu tür cihazların Android versiyon desteği neredeyse bulunmuyor. Adamlar bi OS atıyor. Geri kalan umurlarında değil.
ebircan35 ebircan35 - #16

Üstad bu yazılımı bulduğuna şükür et. :) Internet kazan biz kepçe olduk bulana kadar ne uğraştık.
Paradox Paradox - #17
Üstad bu yazılımı bulduğuna şükür et. :) Internet kazan biz kepçe olduk bulana kadar ne uğraştık.

:ihtiyar:
N nemotec - #18
selam arkadaşlar.link ölü. yenileyebilecek var mı ?
M Machine - #19
selam arkadaşlar.link ölü. yenileyebilecek var mı ?

veya üye olarak indirebilirsiniz.
N nemotec - #20
veya üye olarak indirebilirsiniz.

üstad ücret istiyor siteler..... teşekkürler yinede
M Machine - #21
üstad ücret istiyor siteler..... teşekkürler yinede

.
N nemotec - #22
.
bu ve bunun gibi en az 4-5 rom denedim. açılışta country code seçmemi istiyor. seçip ok dediğin zaman timeout failed deyip reset atıyor. bu sebepten özellikle sonu VF (vodafone) olan rom u istiyorum. emeğin için teşekkürler
M Machine - #23
bu ve bunun gibi en az 4-5 rom denedim. açılışta country code seçmemi istiyor. seçip ok dediğin zaman timeout failed deyip reset atıyor. bu sebepten özellikle sonu VF (vodafone) olan rom u istiyorum. emeğin için teşekkürler

recovery den tutunda sim kart hatasını çözen dosyaya kadar herşey mevcut.
Denemeniz yararınıza olabilir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
ykm038 ykm038 - #24
emegıne saglık sagolasın
D doktorteknik - #25
Selamlar, elimde Vodafone Smart Tab III 10 var. Yazılım atarken bozdum. Her seferinde hard reset atarak açabiliyorum. Bu tablete 4.2.2 yerine Oreo gibi daha yüksek bir versiyon android kurulabilir mi? Nasıl yapabilirim. Teşekkürler
Paradox Paradox - #26
Selamlar, elimde Vodafone Smart Tab III 10 var. Yazılım atarken bozdum. Her seferinde hard reset atarak açabiliyorum. Bu tablete 4.2.2 yerine Oreo gibi daha yüksek bir versiyon android kurulabilir mi? Nasıl yapabilirim. Teşekkürler

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cihazınızda Nand Flash arızası olabilir.
Daha güncel yazılımlar için lütfen bir bakınız.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vodafone-smart-tab-iii-10-1-stock-rom.1186/