Vodafone Smart Tab Prime 6 VF-1497 Rom İsteği

Vodafone Smart Tab Prime 6 VF-1497 Rom İsteği

M mert1677 - #1
Vodafone Tab prime 6 (VF-1497) cihazı için stock ya da ota roma bulma imkanımız var mıdır?Rom paylaşacak ,tavsiye ve öneride bulunabilecek arkadaşlar şimdiden teşekkür ederi.Kolay gelsin.
Paradox Paradox - #2
Yanılmıyorsam bu cihaz Alcatel OneTouch Pop 10 P360X.
O kadar araştırdım ama işe yarar doğru düzgün bir şeyler bulamadım.
Aşağıda bir video var, lakin videoda kullanılan programın giriş bilgilerini kaldırmışlar.

M mert1677 - #3
Teşekkür ederim ben de bir bilgi bulabilirsem paylaşacağım...
Paradox Paradox - #4

Umarım bulursunuz.
Gerçekten zorlu bir cihaz.
M mert1677 - #5
Teşekkür ederim.Kolay gelsin..
Paradox Paradox - #6
Teşekkür ederim.Kolay gelsin..

:rica:
M mert1677 - #7
Bahsettiğiniz program için iki tane şifre var ama çalışıp çalışmadığını deneme imkanım olmadı çünkü cihaz yanımda değil ve program da cihazı algılamadan açılmıyor.
Kullanıcı Adı:SU_IN.Panasonic
Şifre:KoD8naL2

Kullanıcı Adı:teleserv
şifre:cGEek735
Cihaz tekrar elime geçerse deneyebilirim.Ya da elinde bu cihazdan olan arkadaşlar varsa deneyip bizimle tecrübelerini paylaşabilirler.Kolaylıklar diliyorum...
Paradox Paradox - #8
Bahsettiğiniz program için iki tane şifre var ama çalışıp çalışmadığını deneme imkanım olmadı çünkü cihaz yanımda değil ve program da cihazı algılamadan açılmıyor.
Kullanıcı Adı:SU_IN.Panasonic
Şifre:KoD8naL2

Kullanıcı Adı:teleserv
şifre:cGEek735
Cihaz tekrar elime geçerse deneyebilirim.Ya da elinde bu cihazdan olan arkadaşlar varsa deneyip bizimle tecrübelerini paylaşabilirler.Kolaylıklar diliyorum...

:tsk:
M mert1677 - #9
Rica ederim umarım şifreler kullanılabilir durumdadır.Kolay gelsin....
Paradox Paradox - #10
Rica ederim umarım şifreler kullanılabilir durumdadır.Kolay gelsin....

Sonuç nedir?
M mert1677 - #11
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum.Cihaz elimden çıktığı için tecrübe etme imkanım olmadı.Nasipse bir dahaki sefere inşeallah.
Paradox Paradox - #12
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum.Cihaz elimden çıktığı için tecrübe etme imkanım olmadı.Nasipse bir dahaki sefere inşeallah.

Nasip.
E Evrim1035 - #13
Merhabalar, bu tablettensökülüp zip haline getirilmemiş bir romu 4pda.ru da çok uzun araştırmalar sonucu buldum ( Allah denk getirdi vallaha) ve assayyed ile paketleyip megaya yükledim artık romsuz bir tablet değil, yayabildiğiniz kadar yayarsanız çok mutlu olurum :D Bencil olmazsak sevinirim :D

V veyselbaba2147 - #14
QFIL İLE YÜKLENEBİLİR SANIRIM ALTTAKİ ROM PAKETİ
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vodafone-smart-tab-prime-6-vf-1497-rom-istegi.8065/