Wanna Cry Virüsü

Wanna Cry Virüsü

braveturks braveturks - #1
Arkadaşlar aranızda wannacry virüsü ile tanışan var mı? Ya da merak edip bilgisayarına bulaştırıp test eden kimse var mı?
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar aranızda wannacry virüsü ile tanışan var mı? Ya da merak edip bilgisayarına bulaştırıp test eden kimse var mı?

Yok hocam o nedir?
braveturks braveturks - #3
Yok hocam o nedir?
Bu aralar çok meşhur bir windows virüsü.
silivriserdar silivriserdar - #4
Bu aralar çok meşhur bir windows virüsü.

Valla pc daha yeni düzeldi bide bu bulaşırsa al başa bela. Bende antivirüs felan da yok.
braveturks braveturks - #5
Valla pc daha yeni düzeldi bide bu bulaşırsa al başa bela. Bende antivirüs felan da yok.

Allah esirgesin Hocam.
symbazz symbazz - #6
Bulaşırsa 112 yi ararız hocam.:D
Paradox Paradox - #7
Kendisini haberlerde görmüşlüğüm var.
Zaman zaman uzaktan bakıştığımız doğrudur.
Kendisi şahsımla yakınlaşmak istese de, ben kendisi ile yakınlaşmak istemiyorum.
;)
symbazz symbazz - #8
Zamanında, bilgisayarınıza virüs bulaşmış dediğimiz müşterilerin, bizim buradaki Ziraat fakültesine bilgisayarını ilaçlattırmaya götürdüklerine şahit olduk. Cahallık işte. :D:D
silivriserdar silivriserdar - #9
Zamanında, bilgisayarınıza virüs bulaşmış dediğimiz müşterilerin, bizim buradaki Ziraat fakültesine bilgisayarını ilaçlattırmaya götürdüklerine şahit olduk. Cahallık işte. :D:D

Gerçekmi hocam bu dediğiniz ya [emoji3] valla gerçek ise cahilliğin son noktasıymış. [emoji3]
symbazz symbazz - #10
91-92 de başıma geldi iki üç sefer. Hele bir tanesini kapıdan kovmuşlar. O da bilgisayarın kasasını yere vurmuş, " ben vürüsü çoluma çocuma bulaştıramam " diye.:D:D Adam belki o zamanlar başvursa, Cahıllık Doktorası alırdı herhalde.
silivriserdar silivriserdar - #11
91-92 de başıma geldi iki üç sefer. Hele bir tanesini kapıdan kovmuşlar. O da bilgisayarın kasasını yere vurmuş, " ben vürüsü çoluma çocuma bulaştıramam " diye.:D:D Adam belki o zamanlar başvursa, Cahıllık Doktorası alırdı herhalde.

Ya abi sabah sabah valla sesli güldürdün. [emoji23]
symbazz symbazz - #12
Cihazlar bizi ağlatıyor, birazda gülelim.

1386097571529e2ba38566b_big.jpg
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/wanna-cry-virusu.2196/