Xiaomi Mi 10 UMI 12/256 EFS Yedekleri

Xiaomi Mi 10 UMI 12/256 EFS Yedekleri

U Untouchablee - #1
Orjinal repair yapılmamış cihazdan çekilmiş EFS yedekleridir.

Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Aydar Aydar - #2
Aslında bu tür paylaşımlar pek bir işe yaramıyor?
Her cihazın kendi EFS var, başka bir cihazda EFS Yedeğini geri yüklediğinizde işe yaramaz.
U Untouchablee - #3
Aslında bu tür paylaşımlar pek bir işe yaramıyor?
Her cihazın kendi EFS var, başka bir cihazda EFS Yedeğini geri yüklediğinizde işe yaramaz.
biliyorum lakin daha öncesinde başıma gelen bir olayda daha önce yanlış işlem yapılmış bir mi10 a hiç bir şekilde repair yapamıyordum bu dosyaları yazdıktan sonra bilinen yöntemle devam edip yapabildim o yüzden paylaştım
Aydar Aydar - #4
biliyorum lakin daha öncesinde başıma gelen bir olayda daha önce yanlış işlem yapılmış bir mi10 a hiç bir şekilde repair yapamıyordum bu dosyaları yazdıktan sonra bilinen yöntemle devam edip yapabildim o yüzden paylaştım
Geçmiş olsun.
A Ahmet arif - #5

hocam nbu yedegi nasıl yuklerim bir turlu beceremedım twrp de de görmüyor yazma kodlarınıda bulamadım
U Untouchablee - #6
hocam nbu yedegi nasıl yuklerim bir turlu beceremedım twrp de de görmüyor yazma kodlarınıda bulamadım
teamviewer id şifre verin bakalım hocam
T TaKOTaKO - #7
bu dosyaları nasıl yüklerim lütfen yardımcı olurmusun
U Untouchablee - #8
bu dosyaları nasıl yüklerim lütfen yardımcı olurmusun
Her cihazın efs yedeği kendine özgüdür eğer cihazınızda efs yedeği almadıysanız bu dosyalar işe yaramayacaktır.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-mi-10-umi-12-256-efs-yedekleri.11264/