Xiaomi Mi 9T IMEI Repair Sonrası Düşük Şebeke Sorunu

Xiaomi Mi 9T IMEI Repair Sonrası Düşük Şebeke Sorunu

R rexcespet - #1
Arkadaşlar merhaba mi9t imei repair yaptım youtubede izleyerek herşey düzgün çalşıyor fakat şebeke sinyali çok düşük çekiyor ne yapmalıyım acil yardım ?
keseratar keseratar - #2
Başka bir qcn dosyası ile denemelisin, bende de olmuştu.internette biraz arama yaparsan bulabilirsin. (Band 20) destekli yazarsan daha iyi olur
A AL1DEBURDANY4K - #3
Arkadaşlar merhaba mi9t imei repair yaptım youtubede izleyerek herşey düzgün çalşıyor fakat şebeke sinyali çok düşük çekiyor ne yapmalıyım acil yardım ?
Çözüldü mü problem?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ByDark ByDark - #4
Çözüldü mü problem?

sizde de mi aynı sorun var
A AL1DEBURDANY4K - #5
sizde de mi aynı sorun var
Bende sistem boşta pil tüketimi fazla, şebeke problemi olduğunu düşünüyorum. Qcn problemi mi bilmiyorum ama.

2dbeead3203bcb48e484ac8a29ade0bc.jpg

ByDark ByDark - #6
Bende sistem boşta pil tüketimi fazla, şebeke problemi olduğunu düşünüyorum. Qcn problemi mi bilmiyorum ama.

2dbeead3203bcb48e484ac8a29ade0bc.jpg

qcn den dolayı da yapar aynı hatayı
A AL1DEBURDANY4K - #7
qcn den dolayı da yapar aynı hatayı
Nasıl Bir yol izlemeliyim. Umt dongle vs. Yok bende. TWRP root üzerinden yapacağım işlemleri.

ByDark ByDark - #8
imei repair yapmayı biliyorsanız yeniden repair yapmanız gerek yöneticiler izin verirse yardımcı olabilirim
A AL1DEBURDANY4K - #9
imei repair yapmayı biliyorsanız yeniden repair yapmanız gerek yöneticiler izin verirse yardımcı olabilirim
İşlem sırası kullanılan programlar hakkında veya dikkat etmem gereken şeyleri yazabilirseniz. Gerisini halledebilirim diye düşünüyorum. Orijinal qcn yi editleyen program sorunlu o halde. Qcn yi ne ile düzenlersem problem olmaz

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-mi-9t-imei-repair-sonrasi-dusuk-sebeke-sorunu.10346/