Xiaomi Redmi 9A, 9C ve 9T IMEI Onarım - Mobil Kulüp'e Özel

Xiaomi Redmi 9A, 9C ve 9T IMEI Onarım - Mobil Kulüp'e Özel

ProGsm ProGsm - #1
Arkadaslar bugun sıze redmi 9a 9c 9t modelerıne nasıl onarım yapılır onu anlatıcam

bunun ıcın elınızde not 8prodan alınmıs nvdata ve nvram dosyaları bulunması lazım ve bunların eng moda alınması lazım bunu eft pro ıle yada nckalın

aldıktan sonra 9a yada9c cıhazınızın bl onyukleyıcı acık olmalı ve twrp yuklu olması gerekmektedır

aldıgınız nvdata nvram dosyalarını 9a yada 9c ye atarak adlarını degıstırıyoruz nvram.ext.win nvdata.ext.win olarak degıserek twpden gerı yukluyoruz
işlemınız basarıyla bıtmısdır

Bi Tsk Cok gormeyın
Johanp06 Johanp06 - #2
twrp redmi 9a
Por favor
U user1111 - #3
redmi 9a twrp bulamadım. olanlarlada backup alınamıyor. sağlıklı çalışmıyor...redmi 9a twrp varsa buraya yükleyebilirmsiniz.... tskler...
ProGsm ProGsm - #4
Medıateklerde twrp sorun yaratabiliyor dikkatli olun arkadaslar
ByDark ByDark - #5
redmi 9a twrp bulamadım. olanlarlada backup alınamıyor. sağlıklı çalışmıyor...redmi 9a twrp varsa buraya yükleyebilirmsiniz.... tskler...
bu cihazlarda sanırım en güvenilir yöntem box
ProGsm ProGsm - #6
bu cihazlarda sanırım en güvenilir yöntem box
dft pro bu cıhazlara ılac oluyor dıger turlu twrp yukledıgınde bazen brıc oluyor kardesım
ByDark ByDark - #7
dft pro bu cıhazlara ılac oluyor dıger turlu twrp yukledıgınde bazen brıc oluyor kardesım
bende hiç bir box yok :D her şeyi elle yapıyorum şimdi bir tane umt + nck gelicek işte nck ile de note 9 yapılıyor diye biliyorum
U user1111 - #8
bunun sağlam twrpsi yokmu ?
ProGsm ProGsm - #9
bunun sağlam twrpsi yokmu ?
ustam elınızde dft pro onlıne varmı ?
U user1111 - #10
maalesef
ProGsm ProGsm - #11
elımde bır lınk var ama denemedım otwrpyı mesullıyet altına gırmek ıstemıyorum
U user1111 - #12
bi bakalım bende de var 3 4 tane .. ya çökmesininin nedeni recovery dosyası değil preloader dosyasından kaynaklanıyor. preloader 9c için. bende salak gibi dikkat etmeden yükledim. yetkili hesapla geri döndü. maalesef zarar ettim..recovery yüklense en kötü açılırdı. ben 3-4 tane denedim twrp ye giriyor fakat backup alınamıyor.. hep hatalarla dolu twrp ler... sağlam bulamadım.
ProGsm ProGsm - #13
bi bakalım bende de var 3 4 tane .. ya çökmesininin nedeni recovery dosyası değil preloader dosyasından kaynaklanıyor. preloader 9c için. bende salak gibi dikkat etmeden yükledim. yetkili hesapla geri döndü. maalesef zarar ettim..recovery yüklense en kötü açılırdı. ben 3-4 tane denedim twrp ye giriyor fakat backup alınamıyor.. hep hatalarla dolu twrp ler... sağlam bulamadım.
team verme sansın varmı
U user1111 - #14
dostum alakana tşk ederim. ben acemi değilim. 20 senedir bu işin içindeyim. daha önce bilgisayarla uğraşiyordum. twrp yüklemek zor değil. link varsa atabilirmisin.
xberatx12121212 xberatx12121212 - #15
team verme sansın varmı
selam aleyküm ustam ben farklı bir preloader dosyası yükledm cihaz hard brick oldu ama cihazın bootloader kilidi açıktı sp flash tool dan yazdığmda auth istyor
Aydar Aydar - #16
selam aleyküm ustam ben farklı bir preloader dosyası yükledm cihaz hard brick oldu ama cihazın bootloader kilidi açıktı sp flash tool dan yazdığmda auth istyor
Neden öyle bir saçmalık iş yaptınız ki?
Cihazın düzelmesi için UFİ ile Yazılım atmanız gerekli.

xberatx12121212 xberatx12121212 - #17
Neden öyle bir saçmalık iş yaptınız ki?
Cihazın düzelmesi için UFİ ile Yazılım atmanız gerekli.

ya abi inanki benim suçum değil gsmkolikteki imei repair dosysını indirdim fastbootdan otomitk preloader dosyası yükledi sonradan farketim cihazı brcik yaptı ama ufiyle ayağa kaldırdım @ProGsm abi sayesinde
J jackigntm - #18
bendede restartta kaldı cihaz unlock ama fastboota girmiyor yardım edebilecek varmı
ridvan3465 ridvan3465 - #19

Bu link yardımcı olacaktır burada verilen dosyaları indirip yükledim her şey düzgün bir şekilde oldu
S sahin211 - #20
bl kapalı olanlarda cozum varmı
U Untouchablee - #21
bl kapalı olanlarda cozum varmı
Var hocam
S sahin211 - #22
yardımcı olabılırmısınız nasıl yapıcm
U Untouchablee - #23
yardımcı olabılırmısınız nasıl yapıcm
Teamviewer id şifre verin hocam yardımcı olayım
S sahin211 - #24
tm usdam
S sahin211 - #25
728 225 817
b884cm
S sahin211 - #26
usdam musaıtsenız yardımcı olurmusunuz
U Untouchablee - #27
Oek denk gelemiyoruz hocam bağlanıyorum şimdi açıksa team
S sahin211 - #28
Oek denk gelemiyoruz hocam bağlanıyorum şimdi açıksa team
acık
S sahin211 - #29
728 225 817
2n87cq
hanet07 hanet07 - #30
Redmi 9a cihaza onarım sırasında sim 1 e yazmayı denedik recovery de şuan nv data is corupted hatası alıyorum bl kapalı varmı yapabileceğimiz işlem?
U Untouchablee - #31
Redmi 9a cihaza onarım sırasında sim 1 e yazmayı denedik recovery de şuan nv data is corupted hatası alıyorum bl kapalı varmı yapabileceğimiz işlem?
0 dan eng atıp nvdata nvram silmeyi denediniz mi ?
N nereye6630 - #32
eng si 9a 9c 9tleri kilitliyor diyorrlardı saglıklı eng rom cıktımı
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-9a-9c-ve-9t-imei-onarim-mobil-kulupe-ozel.10907/