Xiaomi Redmi Note 10 Mojito ve Pro Repair

Xiaomi Redmi Note 10 Mojito ve Pro Repair

Bybn35 Bybn35 - #1
Arkadaşlar Redmi Note 10 ( Mojito ) / pro için imei tamir işlemi yapilamayacak diye duyumlar dolaşıyor asli varmidir. Veya gercekten işlem uygulanmama ihtimali soz konusu olabilirmi.
S sago - #2
selam bu cıhaz için repair ve twrp mevcutmudur....redmi note 10 mojito-sunny
U Untouchablee - #3
selam bu cıhaz için repair ve twrp mevcutmudur....redmi note 10 mojito-sunny
repair yok maalesef twrp var diye biliyorum
S sago - #4
malesef bulamadim hiç biyerde çıkmıyor
kralgsm kralgsm - #5
yakında başlar cihaz sistem korumalı
P Poyraz0712 - #6
Letgo gibi alışveriş sitelerinde yurtdışı kayıtlı diye satıyolar soruyorum dışardan gelen cihaza imei atmıyoruz sattığımız cihazlara garantili imei atıyoruz diyolar demekki bulunmuş inşallah yakın zamanda çıkar haberleri dosyaları
U Untouchablee - #7
Letgo gibi alışveriş sitelerinde yurtdışı kayıtlı diye satıyolar soruyorum dışardan gelen cihaza imei atmıyoruz sattığımız cihazlara garantili imei atıyoruz diyolar demekki bulunmuş inşallah yakın zamanda çıkar haberleri dosyaları
Muhtemelen yalandır ustam ama umarım doğruyu söylüyorlardır da bulunur yöntem
P Poyraz0712 - #8
İnşallah
P Poyraz0712 - #9
IMG_20210513_092119.jpg
P Poyraz0712 - #10

printThread_attachments

• IMG_20210513_092316.jpg
    IMG_20210513_092316.jpg
    238.9 KB · Görüntüleme: 151
P Poyraz0712 - #11
Resimlerde gördüğünüz gibi atılıyor deniliyor
U Untouchablee - #12
Dediğim gibi umarım doğrudur ama gerçek olsa piyasada gezinir sorunsuz şekilde repair yapılır diye açıkçası ben yapabiliyor olsam neden gizliyim gider forumlarda konu açar ekmeğime bakardım
P Poyraz0712 - #13
Dediğim gibi umarım doğrudur ama gerçek olsa piyasada gezinir sorunsuz şekilde repair yapılır diye açıkçası ben yapabiliyor olsam neden gizliyim gider forumlarda konu açar ekmeğime bakardım
Boxsuz Qcn ile olur yine ama sim1 koruması nasıl kaldırılır önemli olan o. Box cihazlarına güncelleme geldi mi acaba
Risus Risus - #14
Box işi falan değil Ekran görüntüsü atan arkadaş bir kanıt isteyebilir mi bizim için gidip elden alıp kontrol edebilir mi sonuç hüsran çıkacaktır bundan da eminim
quenlood quenlood - #15
Boxsuz Qcn ile olur yine ama sim1 koruması nasıl kaldırılır önemli olan o. Box cihazlarına güncelleme geldi mi acaba
sim1 ve sim2 için koruma var bu kez
P Poyraz0712 - #16
Box işi falan değil Ekran görüntüsü atan arkadaş bir kanıt isteyebilir mi bizim için gidip elden alıp kontrol edebilir mi sonuç hüsran çıkacaktır bundan da eminim
İstanbul Kadıköyde global iletişimle telefonla arayıp konuştum 4/128 lik olan modelini 1900 e satıyordu imei işlemini sordum 50tl bizden aldıktan sonra sizi yönlendiriyoruz 50tl karşılığında attırıyoruz dediler gitmeye fırsat olsa gidecem bakacamda işte bu aralar vakit olmuyor ekran görüntüsü attığım kişilerden imei atılmış cihazın ekran görüntüsünü atarmısınız dediğimde engelliyolar anlamadım bu işi
Risus Risus - #17
İstanbul Kadıköyde global iletişimle telefonla arayıp konuştum 4/128 lik olan modelini 1900 e satıyordu imei işlemini sordum 50tl bizden aldıktan sonra sizi yönlendiriyoruz 50tl karşılığında attırıyoruz dediler gitmeye fırsat olsa gidecem bakacamda işte bu aralar vakit olmuyor ekran görüntüsü attığım kişilerden imei atılmış cihazın ekran görüntüsünü atarmısınız dediğimde engelliyolar anlamadım bu işi
Sallıyorlar işte basbaya
S sago - #18
1 haftadır hergun heryol denendi nafile no yazıyor şebeke yok
P Poyraz0712 - #19
1 haftadır hergun heryol denendi nafile no yazıyor şebeke yok
Efs reset kodları bulunup resetliyip qcn edit yapıp yükleme denendi mi
U Untouchablee - #20
hocam dalga geçiyorsunuz sanırım bunu herkes zaten cihaz ilk çıkar çıkmaz denediler
S sago - #21
yazıyor ama nvdata haytası veriyor öyle
P Poyraz0712 - #22
hocam dalga geçiyorsunuz sanırım bunu herkes zaten cihaz ilk çıkar çıkmaz denediler
Dalga değil herşeyin bi kodu var elbet acaba ordan olabilir mi diye editlendi mi dedim yoksa tabiki eski usül denenmiştir
zuydicigni zuydicigni - #23
elimde redmi note 10 var daha cuma günü aldım imei atılmıyormu ben ne yapcam şimdi atılmazmı yolu yokmu
U Untouchablee - #24
elimde redmi note 10 var daha cuma günü aldım imei atılmıyormu ben ne yapcam şimdi atılmazmı yolu yokmu
şu anlık yolu yok maalesef
zuydicigni zuydicigni - #25
ilerde olurmu 2 cihaz var elimde daha yeni aldım elimizde patlamasın , bir çok yerde kırılması çok zor deniyor hiç ümit vermiyolar
U Untouchablee - #26
sim1 de olan rsa koruması sim2 de de var hocam biraz zor gibi duruyor
zuydicigni zuydicigni - #27
hocam gsmturkey sitesinde çözmüşler imei atabiliyolarmış ama vip üye olanlara dosyayı veriyolarmış oda 4haneli rakamlara çok pahalı
U Untouchablee - #28
hocam gsmturkey sitesinde çözmüşler imei atabiliyolarmış ama vip üye olanlara dosyayı veriyolarmış oda 4haneli rakamlara çok pahalı
Note 10s çözüldü diye biliyorum note 10 pro da çözüldü ama düz note 10 henüz çözülmedi sanırım
U Untouchablee - #29
Ayrıca MTK cihaz nv yazılarak yapılmış olmalı max 1 haftaya kadar çözmüş olurum ben de
Paradox Paradox - #30

Ucuzmuş.
hasankorkmazz01 hasankorkmazz01 - #31
redmi note 10 pro çözüldü mü beyler yaşadığım şehirde (Gaziantep) 50 tlye atıyoruz diyorlar :)
zuydicigni zuydicigni - #32
redmi note 10 pro çözüldü mü beyler yaşadığım şehirde (Gaziantep) 50 tlye atıyoruz diyorlar :)
sorarmısınız daha önce atmışlarmı kesinmiymiş yani yeni modellere atamıyolar galiba
hasankorkmazz01 hasankorkmazz01 - #33
note 10 pro çözüldü beyler iyi forumlar
U Untouchablee - #34
Çözüldüğünü biliyorum ama nasıl yapılıyor pek bir bilgim yok
zuydicigni zuydicigni - #35
hocam nasıl yapılıyor anlatırmısınız 1 aydır denemediğim yol kalmamıştı
P Poyraz0712 - #36
Redmi note 10 mojito için imei atılıyormuş ama arka kapak açılarak yapılıyormuş bu işlem için. 28 gün sonra da box cihazıylada yapılmaya başlayacakmış. Sağlam birinden bilgidir
T tertogilme - #37
Redmi note 10 mojito için imei atılıyormuş ama arka kapak açılarak yapılıyormuş bu işlem için. 28 gün sonra da box cihazıylada yapılmaya başlayacakmış. Sağlam birinden bilgidir
Ben yanlışmı anladım şuan kapak açılarak yapılıyomuş ve 28 gün sonrada kapak açılmadan box ile yapılacakmış değilmi?
P Poyraz0712 - #38
Ben yanlışmı anladım şuan kapak açılarak yapılıyomuş ve 28 gün sonrada kapak açılmadan box ile yapılacakmış değilmi?
Evet öyle denildi
T tertogilme - #39
Evet öyle denildi
İnşallah öyle olur ben telefonumun içinin açılmadan tek imei atılmasına rağzıyım
Couronne impériale Couronne impériale - #40
@hasankorkmazz01 Antep'te nerede 50 liraya atıyorlarmış? Siz yaptırdınız mı? Arka kapak mı açılıyor?
S samet37 - #41
Note 10s çözüldü diye biliyorum note 10 pro da çözüldü ama düz note 10 henüz çözülmedi sanırım
note 10 pro nasıl yapılıyor link vs var mı kendim uygulayabilir miyim telefonuma?
komoloji komoloji - #42
Hocam bendede redmi note 10 pro var (sweet) nv data kaldı.. malum işlem nasıl oluyor.. nasıl çözüldü ??
S samet37 - #43
Hocam bendede redmi note 10 pro var (sweet) nv data kaldı.. malum işlem nasıl oluyor.. nasıl çözüldü ??
merhaba hocam nasıl yapamaya çalıştınız da nv hatası oldu? EFS yedeği almış mıydınız?
gen_com gen_com - #44
eng efs denediniz mi
U Untouchablee - #45
eng efs denediniz mi
Yok ki eng si
S samet37 - #46
Çözüldüğünü biliyorum ama nasıl yapılıyor pek bir bilgim yok
hocam merhabalar gelişme var mı redmi note 10 pro yapabildiniz mi repair?
U Untouchablee - #47
hocam merhabalar gelişme var mı redmi note 10 pro yapabildiniz mi repair?
Henüz yapamadım hocam yalnızca note 10s dosyaları var elimde 10 proyu henüz çözemedim
S samet37 - #48
Henüz yapamadım hocam yalnızca note 10s dosyaları var elimde 10 proyu henüz çözemedim
daha hızlı iletişim kurabileceğimiz şekilde biraz sohbet edebilir miyiz? Belki pro ile ilgili ortak bir yol bulabilriz
komoloji komoloji - #49
merhaba hocam nasıl yapamaya çalıştınız da nv hatası oldu? EFS yedeği almış mıydınız?
Efs yedeği almadım..
twrp kurdum sonrasında dft pro ile plakayı yazdım... sonra efs sildim ama açmıyor.. rsa koruması var bınlarda öğrendim
S samet37 - #50
Efs yedeği almadım..
twrp kurdum sonrasında dft pro ile plakayı yazdım... sonra efs sildim ama açmıyor.. rsa koruması var bınlarda öğrendim

twrp yükleyerek sonrasında

adb shell

setprop sys.usb.config diag,adb

dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsc

bu kodları bi dener misin? açılacak mı cihaz? adb shell den sonra su kodu yazma direkt sonraki kodu yaz diag port açası lazım.
S samet37 - #51
orjinal qcn yedeğinde imei değiştirip tekrar yüklediğimizde ne oluyor? Ben modem silmeden denedim değişmedi modem silince tekrar orjinal efs yüklesek düzelliyor mu? modem silersem tekrar yükleyemem diye cesaret edemedim.
U Untouchablee - #52
orjinal qcn yedeğinde imei değiştirip tekrar yüklediğimizde ne oluyor? Ben modem silmeden denedim değişmedi modem silince tekrar orjinal efs yüklesek düzelliyor mu? modem silersem tekrar yükleyemem diye cesaret edemedim.
Orjinal yedeklerinizi alın modem yedeği de alın tekrar yazılım indirmekle uğraşmayın ama boşa uğraşmış olursunuz normal yollarla yapılabilen bir cihaz değil.
TornadoMedo TornadoMedo - #53
Imei repair işlemi çözüldü mü note 10 pro'da , cihazı aldım ama baya tedirgin ediyor.
hasankorkmazz01 hasankorkmazz01 - #54
Imei repair işlemi çözüldü mü note 10 pro'da , cihazı aldım ama baya tedirgin ediyor.
mi not 10 değil hocam redmi note 10 pro
TornadoMedo TornadoMedo - #55
mi not 10 değil hocam redmi note 10 pro
Biliyorum hocam. Mi note 10 yazmadım zaten çözüldü mü yazdım :)
U Untouchablee - #56
Redmi note 10 eng firmware çıktı
zuydicigni zuydicigni - #57
Redmi note 10 eng firmware çıktı
link atıyorum
zuydicigni zuydicigni - #58
Xiaomi Redmi Note 10 (Sunny) ENG Firmware (Engineering Rom)

gen_com gen_com - #59
sunny nin romu bile yok eng fw nasıl buldunuz :D
U Untouchablee - #60
Halabda paylaşıldı ama sabahına kaldırdılar
gen_com gen_com - #61
Halabda paylaşıldı ama sabahına kaldırdılar
halep teki sunny dosyuaları da sahte bu arada indirmeden anladım. fw adının sonundaki hash bilgileri mojitoya ait. iki cihazda isim olarak redmi note 10 olarak geçiyor. fabrika üretim başladıktan sonra acaba sadece anakart için android kod adını mı değiştirdi. yoksa gerçekten iki farklı model mi var. ikinci olasılık daha yüksek ama sunny yazılım çıkmaması da 1. ihtimali arttırıyor varsayım tabi
zuydicigni zuydicigni - #62
redmi note 10 cihazı sunny ve mojito ikiside aynı şey
sana bunu şöyle anlatayım stock rom indirirsin ismi "mojito_global_images_V12.0.7.0.RKGMIXM_20210416.0000.00_11.0_global_f13a7ddea1" budur dosyanın yüklersin telefona sonra telefonun id model numarası gibi şeyleri gösteren program var ismi "device info" bununla bakarsın id model numarasına filan sunny yazar mojito yazmaz hiçbir biyerinde umarım anlamışsındır.
gen_com gen_com - #63
redmi note 10 cihazı sunny ve mojito ikiside aynı şey
sana bunu şöyle anlatayım stock rom indirirsin ismi "mojito_global_images_V12.0.7.0.RKGMIXM_20210416.0000.00_11.0_global_f13a7ddea1" budur dosyanın yüklersin telefona sonra telefonun id model numarası gibi şeyleri gösteren program var ismi "device info" bununla bakarsın id model numarasına filan sunny yazar mojito yazmaz hiçbir biyerinde umarım anlamışsındır.
aksine bende baktım sunny de mojito yazıyor ama fasboot adı sunny indirdiğim mojito roma bakacam yükleme scrtiptinde sunny yazıyorsa dediğin doğrudur.

EDİT: Baktım mojito diye yazan romun sadece dosya adı cihazın gerçek kod ismi sunny fastboot adı android adı sunny mtp adı mojito. ikisi de aynı sadece geliştirme sürecinde isim değişikliğine gidilmiş.
U Untouchablee - #64
aksine bende baktım sunny de mojito yazıyor ama fasboot adı sunny indirdiğim mojito roma bakacam yükleme scrtiptinde sunny yazıyorsa dediğin doğrudur.

EDİT: Baktım mojito diye yazan romun sadece dosya adı cihazın gerçek kod ismi sunny fastboot adı android adı sunny mtp adı mojito. ikisi de aynı sadece geliştirme sürecinde isim değişikliğine gidilmiş.
Eng yi denediniz mi ?
gen_com gen_com - #65
Eng yi denediniz mi ?
hayır mevcut değil
zuydicigni zuydicigni - #66
birkaç sitede redmi note 10 eng rom diye yazmışlar indirdim dosya ismi redmi note 10 içindeki kodlara baktım note 8 çıktı dikkatli olun.
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #67
314afbef-ad56-4bfe-82e4-63e88f16bf48.jpg

arkadaşlar çift sim imei repair ok yani korkmayın
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #68
hayır mevcut değil
314afbef-ad56-4bfe-82e4-63e88f16bf48.jpg

çift sim repair işlem ok
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #69
işlem ok yapılıyor kendim yaptım
yksl000 yksl000 - #70
Mi 11 için imei durumu nedir çözüldü mü?
U Untouchablee - #71
Ekli dosyayı görüntüle 4286

arkadaşlar çift sim imei repair ok yani korkmayın
Nasıl yaptınız direnç değiştirerek mi ?
U Untouchablee - #72
Sim kart takıp şebeke geldiğini gösterebilir ve ayarlar telefon hakkında kısmından model bilgisini doğrulayabilir misiniz ?
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #73
Sim kart takıp şebeke geldiğini gösterebilir ve ayarlar telefon hakkında kısmından model bilgisini doğrulayabilir misiniz ?
tabii
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #74
Nasıl yaptınız direnç değiştirerek mi ?
qcn editleyip tr toolstan note 9 pro modelinden manuel qcn yazdırıp imei yi değiştirdim işlem ok
U Untouchablee - #75
qcn editleyip tr toolstan note 9 pro modelinden manuel qcn yazdırıp imei yi değiştirdim işlem ok
Ss atarsanız sim takıp memnun olurum
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #76
efsyi sıfırladıktan sonra ss atacağım
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #77
şimdi ben imeiyi yazdım ama hizmet yok imeiler sağlam ne yapıla bilir bi yardımcı olsanız ustalar
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #78
imei ler yazıldı yanlız servis yok hatası alıyorum
U Untouchablee - #79
imei ler yazıldı yanlız servis yok hatası alıyorum
Dediğim gibi rsa koruma var ve efs yedeği de almadığınız için güzel bir tabletiniz oldu repair yöntemi çıkana dek
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #80
Dediğim gibi rsa koruma var ve efs yedeği de almadığınız için güzel bir tabletiniz oldu repair yöntemi çıkana dek
gsmturkey imei tool diye bişey var rsa imei repair yapıyor sizce alınırmı note 10 için
U Untouchablee - #81
gsmturkey imei tool diye bişey var rsa imei repair yapıyor sizce alınırmı note 10 için
rsa koruma donanmsal bir şey yazılımla kırılabiliceğini sanmıyorum ki note 10 u onlar da dahil şu an yapabilen yok diye biliyorum
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #82
rsa koruma donanmsal bir şey yazılımla kırılabiliceğini sanmıyorum ki note 10 u onlar da dahil şu an yapabilen yok diye biliyorum
ben eğer yaparsam yazarım size çözümü ile
U Untouchablee - #83
ben eğer yaparsam yazarım size çözümü ile
Tamamdır hocam kolay gelsin
S seyit27 - #84
Efs yedeği almadım..
Selam kolay gelsin çözebildinmi note 10 pro sweet aynı durumda bendede var
zeyd allahverdi zeyd allahverdi - #85
Selam kolay gelsin çözebildinmi note 10 pro sweet aynı durumda bendede var
devam ediyoruz
S samet37 - #86
bu durum nedir arkadaşlar sim takınca çalışıyor mu imei yazılsa bile hizmet yok mu diyor?
gen_com gen_com - #87
bu durum nedir arkadaşlar sim takınca çalışıyor mu imei yazılsa bile hizmet yok mu diyor?
şebeke denemeden işlem tamam demiş. düz yazı olarak atılmıyor en son 2013 yılında öyleydi.
efs koruması + rsa var
efs koruması yokken qcn düz yazarsınız efs silmeden
efs koruması ise düz yazılan imei kabul etmez efs silip yazılır
rsa varsa hem efs silinir hem nvm (xiaomilerde) yada modem(samsunglarda) bypass edilir.
P Poyraz0712 - #88
gen_com gen_com - #89

gözünüzle görmeden denemeyin.
P Poyraz0712 - #90
Ataşehir esatpaşa da 150tl karşılığı yapan yer buldum tek hatta yapılıyor bilginize ilgilenen yazsın redmi note 10 için
canyilmaz canyilmaz - #91
redmi note 10 pro da oluyor mu?
B Badem4234 - #92
Ataşehir esatpaşa da 150tl karşılığı yapan yer buldum tek hatta yapılıyor bilginize ilgilenen yazsın redmi note 10 için
Telefonu varsa verebilirmisin
B Badem4234 - #93
Tel vere bilirmisin
P Poyraz0712 - #94
Tel vere bilirmisin
site kurallarınca yasak
Y yudn - #95
nasıl ulaşabiliriz imei atan yere
Y yudn - #96
P Poyraz0712 - #97
nasıl ulaşabiliriz imei atan yere
Esatpaşa szn iletişim
memoozbay memoozbay - #98
Esatpaşa szn iletişim
çözmüşlermi ustam?
Casvera Casvera - #99
arkadaşlar normalde yabancı bi site var
orda tüm cihazların eng rom u var
100 dolar istiyor eng rom a
biz alıyoruz normalde 2 gün sonra piyasaya düşüp çöp oluyor
biz bu 100 doları kazanmadan paramız boşa gidiyor
yarın öbür gün piyasaya düşer
not 10 not 10 pro not 10 pro max
sweet sunny mojito
hepsinin eng si var muhtemelen olur inşaallah​
memoozbay memoozbay - #100
arkadaşlar normalde yabancı bi site var
orda tüm cihazların eng rom u var
100 dolar istiyor eng rom a
biz alıyoruz normalde 2 gün sonra piyasaya düşüp çöp oluyor
biz bu 100 doları kazanmadan paramız boşa gidiyor
yarın öbür gün piyasaya düşer
not 10 not 10 pro not 10 pro max
sweet sunny mojito
hepsinin eng si var muhtemelen olur inşaallah​
Egn mevcut zaten sorun rsa aşılamadı henüz aşılmış die söylentiler var ama dosyalar cok ucuk rakamlarda :S
Casvera Casvera - #101
Egn mevcut zaten sorun rsa aşılamadı henüz aşılmış die söylentiler var ama dosyalar cok ucuk rakamlarda :S
redmi not 10
sim 1 de rsa var yazamıyorsun
sim 2 de rsa olsa yazabilirmisin
biz yazdık sim 2 ye imei şebeke vermedi
eng ile olur diye düşünüyorum
inşaallah​
memoozbay memoozbay - #102
redmi not 10
sim 1 de rsa var yazamıyorsun
sim 2 de rsa olsa yazabilirmisin
biz yazdık sim 2 ye imei şebeke vermedi
eng ile olur diye düşünüyorum
inşaallah​
Eng den kastımız Eng modem ile çözülecek gibi bikaç kez cihazı ucurdum bazı modellerin yakın modellerin eng modemini kullanarak çözülecek inşallah.
Casvera Casvera - #103
Eng den kastımız Eng modem ile çözülecek gibi bikaç kez cihazı ucurdum bazı modellerin yakın modellerin eng modemini kullanarak çözülecek inşallah.
inşaallah
not 10 not 10 pro eng rom ları var piyasaya düşsün olur belki​
memoozbay memoozbay - #104
Dün gece itibariyle bi support eng ile sorunsuz stabil yaptıgını duyurdu reklam olmasın die paylaşmıyorum ismini
Cem veli Cem veli - #105
Dün gece itibariyle bi support eng ile sorunsuz stabil yaptıgını duyurdu reklam olmasın die paylaşmıyorum ismini
hocam son durum nedir elimde redmi note 10 var olur mu olursa ne zaman olur
memoozbay memoozbay - #106
yapıldıgı duyuruldu goruldu ama suan için daha paylasılmadı yöntem bi drenç ve qcn olayı mevcut bu kadarını biliyoruz suan heran paylasım anlatım yapılır
zuydicigni zuydicigni - #107
hocam site neresi lütfen link atarmısınız özelden yada burdan
Casvera Casvera - #108
not 10 pro +pro max oluyor sorunsuz eng modem ile
not 10 hala olmuyor​
memoozbay memoozbay - #109
hocam site neresi lütfen link atarmısınız özelden yada burdan
o şekilde bilgi paylaşımı yasak yönetici arkadaslarla paylastım uygunsa verirler özelden bilgisini
Casvera Casvera - #110
o şekilde bilgi paylaşımı yasak yönetici arkadaslarla paylastım uygunsa verirler özelden bilgisini
not 10 da oluyormu​
memoozbay memoozbay - #111
not 10 da oluyormu​
oluyor serhat dal sosyal hesaplarında ara
zuydicigni zuydicigni - #112
oluyor serhat dal sosyal hesaplarında ara
bulamadım link atın lütfen
memoozbay memoozbay - #113
bulamadım link atın lütfen
sana link atıp banmı yiyim gruptan konus admininbiri ile özel konusma açsın
P Poyraz0712 - #114
Buraya üye olan var mı dosya indiren güvenli mi
memoozbay memoozbay - #115
Buraya üye olan var mı dosya indiren güvenli mi
türkiyenin supportundan bahsediyorsun tr tools yazılımcıları sıkıntısız
İSMM63 İSMM63 - #116
Cihaz Oluyor Artık
P Poyraz0712 - #117
Cihaz Oluyor Artık
Önemli olan müdahalesiz olması. Dirençle oluyor dime
İSMM63 İSMM63 - #118
Önemli olan müdahalesiz olması. Dirençle oluyor dime
Direnç Şart
zuydicigni zuydicigni - #119
redmi note 10 pro, mi 11 lite, gibi yeni modellerdede rsa vardı modem dosyasıyla hallettiler bu cihazın aynı işlemcili cihazı olmadığından örnek yol göstermiyor, ilerde muhakkak modemle olanı çözülecektir.
memoozbay memoozbay - #120
redmi note 10 pro, mi 11 lite, gibi yeni modellerdede rsa vardı modem dosyasıyla hallettiler bu cihazın aynı işlemcili cihazı olmadığından örnek yol göstermiyor, ilerde muhakkak modemle olanı çözülecektir.
ama çözüm bu yol şimdilik malesef çalışma yapan varmı sadece eng modemle orasıda muamma :S
zuydicigni zuydicigni - #121
ama çözüm bu yol şimdilik malesef çalışma yapan varmı sadece eng modemle orasıda muamma :S
sen dirençlemi hallettin
memoozbay memoozbay - #122
zuydicigni zuydicigni - #123
sana 2 sorum olucak cevaplarsan sevinirim
1. modem dosyası dirençten sonra şartı
2. ben sürekli rom değiştiriyorum rom değiştirince şartsa modemi tekrarmı flashlıcam
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-10-mojito-ve-pro-repair.11423/