Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G (veux) ENG Firmware (Ücretsiz)

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G (veux) ENG Firmware (Ücretsiz)

Aydar Aydar - #1
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G (veux) ENG Firmware

1654268411876.png

I indexx - #2
Romu kurduktan sonra çift imei onarımı yapılıyor ama şebeke gelmiyor. Bilginiz olsun arkadaşlar.
S sw33tking - #3
Romu kurduktan sonra çift imei onarımı yapılıyor ama şebeke gelmiyor. Bilginiz olsun arkadaşlar.

global romda da sorun aynıdır acaba hocam ?
F flavio - #4
bu cihaz poco x4 pro 5g ile aynı mı ? Güncel olarak repair oluyor mu ? Teşekkürler.
S sw33tking - #5
bu cihaz poco x4 pro 5g ile aynı mı ? Güncel olarak repair oluyor mu ? Teşekkürler.

Aynı romu kullanıyorlar, lakin imei repair işlemi hâlen yok
JinKazama JinKazama - #6
Aynı romu kullanıyorlar, lakin imei repair işlemi hâlen yok
peki işlem sonunda stock roma dönüş yapıyormusunuz ?? Yoksa eng romdamı şebeke bekliyorsunuz ??
S sw33tking - #7
oksa eng romdamı şebeke bekliyorsun

stok rom, xiaomi.eu rom, asop rom, hepsinde denedim, imei repair yapabildim lakin bende şebeke alamadım,
telefon yeniden başlatınca "nv data error " hatası alıyorum, telefon bootloopa düşüyuor, denemediğim modem dosyası da kalmadı :(
B brk.alnby - #8
stok rom, xiaomi.eu rom, asop rom, hepsinde denedim, imei repair yapabildim lakin bende şebeke alamadım,
telefon yeniden başlatınca "nv data error " hatası alıyorum, telefon bootloopa düşüyuor, denemediğim modem dosyası da kalmadı :(
çözebildin mi reis bende 2 tane var nasıl çözecez
Aydar Aydar - #9
Şu an için çözüm yok maalesef.
S sw33tking - #10
Şu an için çözüm yok maalesef.
çözebildin mi reis bende 2 tane var nasıl çözecez

DTPRO İle Çözülmüş Sanırsam..
Aydar Aydar - #11
DTPRO İle Çözülmüş Sanırsam..
Yapılması basittir. önemli olanı RSA atlatmak. oda çözüm yok şu an.
A ahmet600 - #12
Direnç ile kayıt oluyor artık
E efrens - #13
selamın aleyküm ustalar redmi note 11 pro 5g veux kaç direnç takılıyor ? elinde şeması olan var mı ?
Chayanon Chayanon - #14
...Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G (EU) มีหรือไม่ โปรด.

printThread_attachments

• 2709.jpg
    2709.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 18
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-11-pro-5g-veux-eng-firmware-ucretsiz.12451/