Xiaomi Redmi Note 7 Bootloader Unlock

Aydar Aydar - #1

İhtiyacınız olan dosyalar aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

hafeez92 hafeez92 - #2
unlock bootlaoder This protection is supported anti:4
hafeez92 hafeez92 - #3
Bu koruma anti: 4 desteklenir
Aydar Aydar - #4
unlock bootlaoder This protection is supported anti:4
Siz Chimera Tool ile denediniz mi?
hafeez92 hafeez92 - #5
İşlem bir araçla başarılı oldu EMT V2.11.00 Full tool
Tabii ki, ücretsiz
Aydar Aydar - #6
İşlem bir araçla başarılı oldu EMT V2.11.00 Full tool
Tabii ki, ücretsiz
Geçmiş olsun.
M metehan2763 - #7
note 8 için olurmu
Aydar Aydar - #8
M metehan2763 - #9
bir arkadaştan note 8 pro dosyası istemişdim note 8 vermişti onuda cihazı edl moda alıp öylemi yüklücez
Aydar Aydar - #10
bir arkadaştan note 8 pro dosyası istemişdim note 8 vermişti onuda cihazı edl moda alıp öylemi yüklücez
Dosyayı paylaşır mısınız?
Ona göre size bilgi vereyim.
M metehan2763 - #11
Dosyayı paylaşır mısınız?
Ona göre size bilgi vereyim.
hocam

buda konu

M metehan2763 - #12
hocam bir müşteri geldi note 8 var 648 saat verdi bu müşteride acil işi varmış ne yapıcam bilmiyorum
Aydar Aydar - #13
Aydar Aydar - #14
hocam bir müşteri geldi note 8 var 648 saat verdi bu müşteride acil işi varmış ne yapıcam bilmiyorum
bulunan Mİ Unlock Tool ile kırabilirsiniz.
M metehan2763 - #15
bulunan Mİ Unlock Tool ile kırabilirsiniz.
hocam ondada aynı verdi ilk önce unlock programını denedim 648 saat sonra onlada denedim
M metehan2763 - #16
Bahsettiğiniz dosya ENG Firmware.
hocam eng değil eng yi yüklemek için bootloaderı kırılması lazım zaten note 8 bootloader dosyası var ama onla ne yapacağımı bilmiyorum
mtuncer95 mtuncer95 - #17
hocam eng değil eng yi yüklemek için bootloaderı kırılması lazım zaten note 8 bootloader dosyası var ama onla ne yapacağımı bilmiyorum
Ustam deneme fırsatım olmadı lakin elinizde ufi varsa eng rom atıp kredili diag imei repair sonra stock roma dönme işlemini araştırmanızı tavsiye edebilirim.
Bu işlemler edl modda yapılıyor.
M metehan2763 - #18
Ustam deneme fırsatım olmadı lakin elinizde ufi varsa eng rom atıp kredili diag imei repair sonra stock roma dönme işlemini araştırmanızı tavsiye edebilirim.
Bu işlemler edl modda yapılıyor.
ufi yok elimde chimera var
mtuncer95 mtuncer95 - #19
ustam bu konuya bakın dikkat etmeniz gerekn işlem samsung chip li ise brick oluyor haberiniz olsun.
chipe bakmayı unutmayın.
efs yedek alın mutlaka
M metehan2763 - #20
ustam bu konuya bakın dikkat etmeniz gerekn işlem samsung chip li ise brick oluyor haberiniz olsun.
chipe bakmayı unutmayın.
efs yedek alın mutlaka
sağolun hocam samsung chipliyse nolacak bildiğim kadarıyla 64 gb oluyo ama 128 liği olmuyor doğrumu acaba bu bilgi
mtuncer95 mtuncer95 - #21
chipe bakmayı unutmayın.
sağolun hocam samsung chipliyse nolacak bildiğim kadarıyla 64 gb oluyo ama 128 liği olmuyor doğrumu acaba bu bilgi
Ustam elim de samsung chip li cihaz var ben de bakmadan yaptım samsung çıktı system has been destroyed hatası verdi şimdi tekrar ufi veya yetkili hesapla stock rom yüklemek zorunda kalıcam edl modda.
Samsung chip li cihazlara pek bulaşmayın diyorlar tabi siz bilirsiniz.
Açılırsa süreden kaçmak istiyorsak yeni hesap veya mitool v2 denemenizi öneririm.
M metehan2763 - #22
sorun çözüldü
Paradox Paradox - #23
sorun çözüldü

Geçmiş olsun.
M metehan2763 - #24
H haler - #25
redmi Note 7 cihazım bu işlemi yaptıktan sonra çöktü. Ekranda ışıklar yanıyor ama herhangi bir yazı falan yok 3-5 saniye sonra tekrar kapanıyor. Ne yapılması lazım şimdi?
yunus.346 yunus.346 - #26
redmi Note 7 cihazım bu işlemi yaptıktan sonra çöktü. Ekranda ışıklar yanıyor ama herhangi bir yazı falan yok 3-5 saniye sonra tekrar kapanıyor. Ne yapılması lazım şimdi?
evet aynısı banada oldu şuan.
H haler - #27
evet aynısı banada oldu şuan.
o çökme değilmiş. Cihazı fastbota al görüntü gelmesi önemli değil. mi programını çalıştır videodaki gibi. sonra cihazı yine fastboot moda alıp ikinci kısımdaki bat dosyasını çalıştır. Sonra açılıyor cihaz unlock olarak
ProGsm ProGsm - #28
Chimera ile edl modda eng yükleyip IMEI repair yapıp global rom yükleyebilirsiniz hocam
note 8 için olurmu
Ustacim elinde chimera varsa eng yükleyip imeil repair yapıp geri global rom atabilirsin
5 5G Bilişim - #29
ustalar bu dosyayı nasıl kullanıcaz?
Azure Azure - #30
Ustam Hata Almaktayım

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2020-10-29 at 21.57.13.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-29 at 21.57.13.jpeg
    31.4 KB · Görüntüleme: 14
Aydar Aydar - #31
Ustam Hata Almaktayım
Model seçmeden yükleyin olur.
Azure Azure - #32
Sayın Ustam Tr Tools Pro Yaptı Çok Teşekkür Ederim :)
T theflood - #33
hocam mi unlockta ne yapıyorsunuz fastboot madunamı almamı zlazım edl mi gene ?
anıl933 anıl933 - #34
note7 için videoda uygulananları harfıyen yaptım cıhaz brıck oldu.sadece sıyah ekran cıkıyor
JinKazama JinKazama - #35
işlemleri yapıyoruz ama ekran sıyah fastboot olmasına ragmen unlock yapamıyor ??

İşlem öncesi herhangi bir surum yazılım gerekıyormu ??
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-7-bootloader-unlock.9988/