Xiaomi Redmi Note 8 Board ID Unknown Sorunu

Xiaomi Redmi Note 8 Board ID Unknown Sorunu

N nicatbehbudoff - #1
her kese iyi gunler. redmi note 8 var board id 3.29 idi. shema ile resistor degiwimi yaptim. rom ile ile acildi. board id unknown yaziyor. tek hat repair yaptim. imei gosteriyor sebeke gelmiyor. numara takinca numara gidip geliyor. buna ne yapa bilirim?
ProGsm ProGsm - #2
hocam o cıhazın direncı degısmesı lazım 3.29 cıhazlar suan sorunlu dırenc degısmeden olmaz malesef
seliw seliw - #3
hocam o cıhazın direncı degısmesı lazım 3.29 cıhazlar suan sorunlu dırenc degısmeden olmaz malesef
hocam direnci değiştikten sonraki süreç nasıl oluyor ? qcn farklı oluyomu yada eng room
gen_com gen_com - #4
direnç olayı nedir direnç değerine göre mi yazılım anakart versiyon algılıyor.
istua istua - #5
selamun aleyküm ustalar banada aynı şekilde board ıd unkown yazılı bir note 8 geldi.cihazın anakart üzerindeki kafesi yırtmışlar muhtemelen resistor değişimi olmuş.aynı şekilde bir sorun yaşıyorum.şebeke kesiliyor.wifi açılmıyor.hattı bazen görmüyor.en sonunda yaptım sandım ama 3 gün sonra geri geldi.çözüm öneriniz varmıdır
gen_com gen_com - #6
note 9 merlin da yapmış bitanesi kestiği yerde resitoreden başka bi devre elemanı yok cihaz kapanıp açıllıyor
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-board-id-unknown-sorunu.11048/