Xiaomi Redmi Note 8 Pro Account Yardım

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Account Yardım

feat55 feat55 - #1
Boot Unlock değil kapalı, hesap kitli ne SP flash tool ile ne de miflash ile yazılım yükleyemiyorum,
ahmetkeser ahmetkeser - #2
Bildigim kadarı ile ufi kredi li şekilde yada yetkili hesapla olur
feat55 feat55 - #3
Uzaktan yardımcı olabilecek varmı? Ücret karşılığı
Mkeyy Mkeyy - #4
Arkadaslar aynı durum bendede var team viewer ile yapabilecek varmı ücret karsılıgında
M metehan2763 - #5
cihaz etkinleştirmeyimi soruyorsun
nokata nokata - #6
arkadaşlar yetkili hesabı olan var mı hayrına iletişime geçsin lütfen
Aydar Aydar - #7
Sorunlarınız çözüldü mü?
Uzaktan UFİ aracıyla yardımcı olabilirim.
feat55 feat55 - #8
Soulfly ustam whatsapp verirmisiniz sorun devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim
feat55 feat55 - #9
@Soulfly, ustam yardım pls
Aydar Aydar - #10
Soulfly ustam whatsapp verirmisiniz sorun devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim
Özel mesaj gönderiyorum.
M mottnr - #11
herkese merhaba... bende clean all tuşuna basmayı unutanlardanım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. ücretli ya da ücretsiz.
M mottnr - #12
@Soulfly hocam bana da destek olursan sevinirim. teşekkürler.
Aydar Aydar - #13
@Soulfly hocam bana da destek olursan sevinirim. teşekkürler.
Sorununuzu açıklar mısınız?
M mottnr - #14
Sorununuzu açıklar mısınız?
Ben forumdan imei repair işlemini bakarak yaparken clean all kısmına basmayı unuttum. cihazım locked oldu. cihazımı ilk aldığımda şebeke sorunu yaşıyordum. beni arayanlar ulaşamıyordu ya da telefon çekmediği için ben arama yapamıyordum. imei repair işleminden sonra sorunlarım düzeldi. fakat bu işlemden sonra cihazımı miui 12 versiyonuna yükselttim. bu sefer aynı sorunlarım yeniden ortaya çıktı. bende cihazımı tekrar unlocked haline çevirip tekrardan imei repair işlemi yaparım diye düşünüyordum ki, cihazımı artık unlocked yapamayacağımı burdan öğrenmiş oldum. bu konuda yardımınızı rica edecektim @Soulfly hocam
Aydar Aydar - #15
Ben forumdan imei repair işlemini bakarak yaparken clean all kısmına basmayı unuttum. cihazım locked oldu. cihazımı ilk aldığımda şebeke sorunu yaşıyordum. beni arayanlar ulaşamıyordu ya da telefon çekmediği için ben arama yapamıyordum. imei repair işleminden sonra sorunlarım düzeldi. fakat bu işlemden sonra cihazımı miui 12 versiyonuna yükselttim. bu sefer aynı sorunlarım yeniden ortaya çıktı. bende cihazımı tekrar unlocked haline çevirip tekrardan imei repair işlemi yaparım diye düşünüyordum ki, cihazımı artık unlocked yapamayacağımı burdan öğrenmiş oldum. bu konuda yardımınızı rica edecektim @Soulfly hocam
Sizin bootloader kilidi açık mıydı daha önceden?
Mi hesap ile siz mi açtınız bootloader kilidini?
M mottnr - #16
Sizin bootloader kilidi açık mıydı daha önceden?
Mi hesap ile siz mi açtınız bootloader kilidini?
Bootloader kilidi açıktı. Cihazı başkasından aldım. IMEI repair işlemi yapınca clean all butonuna basmayı unutunca kapandı. Elimde yetkili hesap olmayınca cihaz locked kaldı.
Aydar Aydar - #17
Bootloader kilidi açıktı. Cihazı başkasından aldım. IMEI repair işlemi yapınca clean all butonuna basmayı unutunca kapandı. Elimde yetkili hesap olmayınca cihaz locked kaldı.
O zaman UFİ ile veya Yetkili hesap ile yazılım yüklenir.
M mottnr - #18
O zaman UFİ ile veya Yetkili hesap ile yazılım yüklenir.
Bu konuda yardımcı olabilir misin soulfly hocam. sakaryadayım.
Aydar Aydar - #19
Bu konuda yardımcı olabilir misin soulfly hocam. sakaryadayım.
Yetkili hesap uzaktan 55$
UFİ Dongle ile uzaktan yazılım yüklenir 28$

M mottnr - #20
Yetkili hesap uzaktan 55$
UFİ Dongle ile uzaktan yazılım yüklenir 28$

Peki arasında ne fark var hocam. bu arada bu işlemi siz mi yapıyorsunuz. özelden mesaj atarsanız sevinirim.
Aydar Aydar - #21
Peki arasında ne fark var hocam. bu arada bu işlemi siz mi yapıyorsunuz. özelden mesaj atarsanız sevinirim.
Yetkili hesap direk çinden bağlantı kurulup Mi Flash Tool ile kullanıcı adı ile giriş yapıp cihazınıza yazılımı yükleyip çıkacak.

UFİ ise UFİ Xiaomi Server üzerinden çalışmaktadır. Cihaza göre kredi alınır.
Evet işlemleri bizzat kendim yapıyorum.
M mottnr - #22
Yetkili hesap direk çinden bağlantı kurulup Mi Flash Tool ile kullanıcı adı ile giriş yapıp cihazınıza yazılımı yükleyip çıkacak.

UFİ ise UFİ Xiaomi Server üzerinden çalışmaktadır. Cihaza göre kredi alınır.
Evet işlemleri bizzat kendim yapıyorum.
Sizinle irtibat kurmak istiyorum hocam nasıl yaparız.
Aydar Aydar - #23
Sizinle irtibat kurmak istiyorum hocam nasıl yaparız.
Özel mesaj gönderildi.
lonelydkn lonelydkn - #24
Soulfly usta ayni sorun bendede var yardim edebilir misiniz
lonelydkn lonelydkn - #25
Özel mesaj gönderildi.
Hocam bana da özelden ulasabilir misiniz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-account-yardim.10304/