Xiaomi Redmi Note 8 Pro Çöktü

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Çöktü

OMERFARUK716 OMERFARUK716 - #1
umt yada ufi box olan iletişime geçebilir mi acil
telefonun bl kilit açık twrp yükleme esnasında ekran gitti sadece pcye ve şarja takınca bildirim ışığı yanıyor titreme vs yok pc de ses açma ve powera basılı tutunca 2-3 sn görüyor yardımlarınıza ihtiyacım var ücreti mukabilinde
Aydar Aydar - #2
Uzaktan UFİ Dongle işlem yapılır.
150₺ Masrafınız olur.
C ckara1989 - #3
Benimde aynı şekilde bl kilidi açık 2-3 sn basınca mediatek com port görüyor onun harici tepki yok. Yarın yapabilir miyiz?
Aydar Aydar - #4
Benimde aynı şekilde bl kilidi açık 2-3 sn basınca mediatek com port görüyor onun harici tepki yok. Yarın yapabilir miyiz?
Olur.
ahmelikun ahmelikun - #5
hocam aynı problem bendede var nasıl çözeriz?
Aydar Aydar - #6
hocam aynı problem bendede var nasıl çözeriz?
Yetkili hesap veya UFİ ile çözülür.
Sorunlarınız.
S serhat.yldz - #7
Yetkili hesap veya UFİ ile çözülür.
Sorunlarınız.
Merhaba yardımcı olur musunuz. Mesaj atamıyorum
O omer2580 - #8
bende aynı cihazdan başıma geldi gihazın arka kapak söküp batarya çıkarıp 10 dakika bekleyip tekrar dan takın sonra cihazın tuşlarını zorluyarak cihaz fastboot moda girecektir mi flastan yada eft dongleden cihaza uygun global rom yüklerseniz açılacaktır
Aydar Aydar - #9
Merhaba yardımcı olur musunuz. Mesaj atamıyorum
Sorunuzu buraya yazabilirsiniz.
C ckara1989 - #10
Hocam ne zaman gerçekleştiririz işlemi ?
Aydar Aydar - #11
Hocam ne zaman gerçekleştiririz işlemi ?
UFİ ile ENG Firmware yüklenir.
Uzaktan 150₺
C ckara1989 - #12
UFİ ile ENG Firmware yüklenir.
Uzaktan 150₺
Olur hocam hemen yapabilir miyiz? Size de uyarsa.
Aydar Aydar - #13
Olur hocam hemen yapabilir miyiz? Size de uyarsa.
Özel mesaj gönderiyorum.
ustapmyo1 ustapmyo1 - #14
soufly hocam bugün xiaomi redmi note 8 pro cihazı yeniden rootlamaya çalışırken brick ettim galiba fastboot modu açılıyor ancak yükleme yapmaya çalıştığım zaman "
fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C
heck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ fastboot devices
+ ~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (fastboot:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException" hatasını alıyorum
Aydar Aydar - #15
soufly hocam bugün xiaomi redmi note 8 pro cihazı yeniden rootlamaya çalışırken brick ettim galiba fastboot modu açılıyor ancak yükleme yapmaya çalıştığım zaman "
fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C
heck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ fastboot devices
+ ~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (fastboot:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException" hatasını alıyorum
Cihazınız bootloader kilidi açık mıydı?
Şu an açık değilse. Yetkili hesap veya UFİ ile çözülür.
Cihazınız GB nedir?
ustapmyo1 ustapmyo1 - #16
açık hocam bu sefer hiç tepki vermemeye başladı. tek tuş twrp denerken bu şekilde bi sonuç aldım. şuan bilgisayara takarken sadece ışık yanıyor onun dışında tepki yok
Aydar Aydar - #17
açık hocam bu sefer hiç tepki vermemeye başladı. tek tuş twrp denerken bu şekilde bi sonuç aldım. şuan bilgisayara takarken sadece ışık yanıyor onun dışında tepki yok
Cihazınız GB nedir?
ustapmyo1 ustapmyo1 - #18
GB den kastınızı anlamadım. cihaz özelliklerim redmi note 8 pro 64
Aydar Aydar - #19
GB den kastınızı anlamadım. cihaz özelliklerim redmi note 8 pro 64
Note 8 Pro GB çok önemli efendim.
64 GB ise işlemcisi samsung cip taşıyor.
128 GB ise normal oluyor.
UFİ ile olur cihazınız 64 GB olduğu için 200₺ masrafınız var.
128 GB 150₺
ustapmyo1 ustapmyo1 - #20
hocam peki ödeme işlemleri filan nasıl olacak. bütün ödeme yollarım bu cihazın içinde
Aydar Aydar - #21
hocam peki ödeme işlemleri filan nasıl olacak. bütün ödeme yollarım bu cihazın içinde
İşlem başarılı bir şekilde tamamlandığı zaman EFT/Havale yapacaksınız.
ustapmyo1 ustapmyo1 - #22
peki hocam süreç nasıl işleyecek ne kadar sürer
Aydar Aydar - #23
peki hocam süreç nasıl işleyecek ne kadar sürer
Server açıksa beş dakikada yazılım yüklenir.
ustapmyo1 ustapmyo1 - #24
o zaman başlayalım hocam askeri personel olduğum için telefonumun bi an evvel online duruma geçmesi lazım
Aydar Aydar - #25
o zaman başlayalım hocam askeri personel olduğum için telefonumun bi an evvel online duruma geçmesi lazım
Özel mesaj gönderiyorum.
icloudkilidi icloudkilidi - #26
ustam redmi note 8 var ufi de var kredimde var eng attım cihaz çin ve 64 müş galiba çöktü simdi bu işi nasıl düzeltiriz ücreti ile yapalım
Aydar Aydar - #27
ustam redmi note 8 var ufi de var kredimde var eng attım cihaz çin ve 64 müş galiba çöktü simdi bu işi nasıl düzeltiriz ücreti ile yapalım
Bootloader kilidi açık mı?
K kado17 - #28
Bootloader kilidi açık mı?
yok hayir degil kilitli cihaz
K kado17 - #29
chimera kresiz yukluyor herseyi denedim ama eng acmıyor uyumsuz
P Posof - #30
slm iyi gunler bendede aynı sıkıntı var yardım lazım kimden yardım isteyecem bana yazarsanız sevinirim
Aydar Aydar - #31
chimera kresiz yukluyor herseyi denedim ama eng acmıyor uyumsuz
Note 8 Pro MTK işlemcisi nasıl yükleniyor?
Aydar Aydar - #32
slm iyi gunler bendede aynı sıkıntı var yardım lazım kimden yardım isteyecem bana yazarsanız sevinirim
Sorunuzun çözümüne kavuştunuz mu?
P Posof - #33
Sorunuzun çözümüne kavuştunuz mu?
Yok
Aydar Aydar - #34
Cihazınız 64 GB mi 128 mi?
P Posof - #35

128
Aydar Aydar - #36
150₺ Masrafınız olur.
P Posof - #37
150₺ Masrafınız olur.
Tamam yapalım ozaman nasıl olacak
Aydar Aydar - #38
Tamam yapalım ozaman nasıl olacak
Özel mesaj gönderildi.
Kaosum Kaosum - #39
selam hocam 64 mü 128 mi sorusu ne anlama geliyor bide benim note 8 pro da brick oldu yardımınızı bekliyorum
Aydar Aydar - #40
selam hocam 64 mü 128 mi sorusu ne anlama geliyor bide benim note 8 pro da brick oldu yardımınızı bekliyorum
İlginç.
Cihazınızın hafızası 64-128 GB Nedir?

Kaosum Kaosum - #41
İlginç.
Cihazınızın hafızası 64-128 GB Nedir?

Hocam hani brick olan cihazın kaç GB olduğunu soruyosunuz ya neden soruyosunuz merak ettim ☺
Bide bana özelden ulaşabilir misiniz hocam mesaj gönderemiyorm size
Paradox Paradox - #42
Hocam hani brick olan cihazın kaç GB olduğunu soruyosunuz ya neden soruyosunuz merak ettim ☺

Muhtemelen cihaz yapıları ve yapılarına göre yapılacak işlemler farklı olabilir.
Aydar Aydar - #43
Cihazınızın hafızası 128 GB ise 150₺
64 GB ise 200₺
Kaosum Kaosum - #44
Anladım teşekürler Hocam benim note 8 pro eng rom yüklerken clean and lock seçili unuttum şaşkınlığıma kabloyu çektim çekmez olaydm siyah ekranda kaldı sadece led bildirim ışığı var fastboot recovery falan girmiyo pc de görüp kayboluyo herşeyi denedim olmadı bootloader kilitlendi mi aceba eğer kilitlendiyse uzaktan yapabilir misiniz @Soulfly
Aydar Aydar - #45
Anladım teşekürler Hocam benim note 8 pro eng rom yüklerken clean and lock seçili unuttum şaşkınlığıma kabloyu çektim çekmez olaydm siyah ekranda kaldı sadece led bildirim ışığı var fastboot recovery falan girmiyo pc de görüp kayboluyo herşeyi denedim olmadı bootloader kilitlendi mi aceba eğer kilitlendiyse uzaktan yapabilir misiniz @Soulfly
Uzaktan olur.
200₺
Not: Şu an server açık değil.
Kaosum Kaosum - #46
Uzaktan olur.
200₺
Not: Şu an server açık değil.
Hocam benimki 128 gb 150 tl demiştiniz 128lik cihaz bide şimdi server açıksa bana acil ulaşın lütfen mümkünse bu gece şimdi yapalım
Aydar Aydar - #47
Hocam benimki 128 gb 150 tl demiştiniz 128lik cihaz bide şimdi server açıksa bana acil ulaşın lütfen mümkünse bu gece şimdi yapalım
Server şu an kapalı Note 8 Pro için.
Size özel mesaj gönderiyorum, server aktif olunca size bilgilendirme yaparız.
P Posof - #48
burdan @Soulfly kardeşimize teşekkür ediyorum uzaktan yardımla telefonum yeniden açıldı
Aydar Aydar - #49
burdan @Soulfly kardeşimize teşekkür ediyorum uzaktan yardımla telefonum yeniden açıldı
Geçmiş olsun.
:rica:
nokata nokata - #50
Hocam mümkünse bana da yardımcı olabilir misiniz yanlışlıkla android 10 yerine android 9 yükledim yetkili hesap istiyor.
E eyaslandag - #51
Note 8 Pro GB çok önemli efendim.
64 GB ise işlemcisi samsung cip taşıyor.
128 GB ise normal oluyor.
UFİ ile olur cihazınız 64 GB olduğu için 200₺ masrafınız var.
128 GB 150₺
iyi çalışmalar ustam elimde iki adet pro 64 var çin romu yükle bl kapalı bunları normale döndürme olasılığımız nedir?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-coktu.10027/