Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

Theeuphrates

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Tem 2022
3
0
1
40
Merhaba,
Maui meta ya bağlandığında en son disconnected oluyor bir türlü telefona bağlanmıyor bilgisayar değiştim kablo değiştim ama bir türlü olmadı ayrıca sürücülerin tamamı yüklü yardımcı olursanız sevinirim

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
Evet Hocam bir kaç defa tekrardan yükleyip denedim ama çok ilginç herşeyi yeşil tikliyor connect olacağı anda disconnect'e düşüyor
Fastboot modda nvram sildiniz mi? Maui meta ile bağlanırken hiçbir tuşa basmadan cihaz kapalı şekilde usb kabloyu baglayacaksiniz sadece.

Theeuphrates

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Tem 2022
3
0
1
40
Fastboot modda nvram sildiniz mi? Maui meta ile bağlanırken hiçbir tuşa basmadan cihaz kapalı şekilde usb kabloyu baglayacaksiniz sadece.
Evet sildim telefon kapalıyken kabloyu takıyorum en son işlem bitmeye yakın disconnect diyor, benim problemim sim kart görmüyordu bazen görüp şebeke çekmiyordu tekrar IMEI repair edeyim dedim öyle bir sıkıntı oluştu modem dosyası zarar görmüş olabilir mi? Modem dosyasına ulaşamadığı için hata veriyor olabilir mi?

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
Evet sildim telefon kapalıyken kabloyu takıyorum en son işlem bitmeye yakın disconnect diyor, benim problemim sim kart görmüyordu bazen görüp şebeke çekmiyordu tekrar IMEI repair edeyim dedim öyle bir sıkıntı oluştu modem dosyası zarar görmüş olabilir mi? Modem dosyasına ulaşamadığı için hata veriyor olabilir mi?
Ayarlardan baseband bölgesine bakın, baseband unknown ya da bilinmiyor yazıyorsa modemin yükleyin, modemin yükleyince yine aynı ise ya da yüklenmiyorsa donanım arızası vardır.

nesetb

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Ağu 2022
1
0
1
30
Yükleme sonuna kadar geldim ama şu hatayı alıyorum neden olduğunu bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    120 KB · Görüntüleme: 14

nahita

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2020
9
0
1
36
merhabalar konuyu hortlatayım konu eski farkındayım. Elimde note10 5g mevcut. Biraz meraktan kurcalarken imei leri null oldu. Kendi eng ve stok romu kullanmak şartı ile bu yöntemi kullanarak yeniden yazma şansım var mı yoksa illaki box mı olmalı?

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
merhabalar konuyu hortlatayım konu eski farkındayım. Elimde note10 5g mevcut. Biraz meraktan kurcalarken imei leri null oldu. Kendi eng ve stok romu kullanmak şartı ile bu yöntemi kullanarak yeniden yazma şansım var mı yoksa illaki box mı olmalı?

ORJ nvdatası mevcut mu cihazın?
Bu model problemli bir model, elinizde tool yoksa ücretsiz araçlar ile yapamayabilirsiniz. Çevrenizde bulunan servis arkadaşlardan ya da online hizmet verenlerden destek almanızı öneririm.

nahita

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2020
9
0
1
36
ORJ nvdatası mevcut mu cihazın?
Bu model problemli bir model, elinizde tool yoksa ücretsiz araçlar ile yapamayabilirsiniz. Çevrenizde bulunan servis arkadaşlardan ya da online hizmet verenlerden destek almanızı öneririm.
geç dönüş oldu kusura bakmayın. Elimde tool yoktu klasik yöntemlerle ieiyi yeniden yazdım. 2 aydır sorunsuz kullanılıyor.

lisandro41

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2023
1
0
1
Redmi not pro 8 telefonum an itibariyle ağ bağlantısı yok imei yenilenmesi gerekiyor. hangi programla yapabiliriz bilen arkadaşlar yardım edebilirmi ?