Xiaomi Redmi Note 8 The System Has Been Destroyed Sorunu

Xiaomi Redmi Note 8 The System Has Been Destroyed Sorunu

qwertyuıopğü321 qwertyuıopğü321 - #1
arkadaşlar nolur acil yardım edin twrp yapıyordum yanlışlıkla bi şey yapmışım uyarı resmi atıyor ve şöyle yazıyor birtek fastboot a girebiliyorum uyarıda yazan şey şuydu THE SYSTEM HAS BEEN STROYED yani türkçesi sistem yok edildi deniyor acil yardım edin korkmaya başladım resmen varsa bir yöntem anlatırmısınız
Paradox Paradox - #2
Cihazınıza EDL Mod'da yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.
Aslankim Aslankim - #3
cihazınızı fastboot moda alın
miflash tool den clean all i seçin
global rom yükleyin
O oguzkagan - #4
Cihazınıza EDL Mod'da yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.
o yüzden yetkili gerekli yardımcı olabilirmisin?
Aslankim Aslankim - #5
o yüzden yetkili gerekli yardımcı olabilirmisin?
oluruz özelden yazıyorum
U ulvi8522 - #6
Selam. Cihazin birick oldu yanmiyor. Yetkili birileri bana yardimci ola bilirmi lutfen.... Fastboot gelmiyor.. Sadece sarj isigi yaniyor...
Aydar Aydar - #7
Xiaomi bootloader açık mı?
U ulvi8522 - #8
Xiaomi bootloader açık mı?
evet acik
Aydar Aydar - #9
Cihazınızın Fastboot moduna alıp, Buradaki yazılımı yükleyiniz.
"clean all" seçeneği unutmayınız.
U ulvi8522 - #10
cihazda sadece sarj isigi yaniyor
Aydar Aydar - #11
cihazda sadece sarj isigi yaniyor
Cihazınızın bir iki saat şarjda bekletiniz, şarj almaya başlar.
O oguzkagan - #12
selamlar note8 proda bootloader kilidi lock olan bi cihaım var ufide kredide var ama flash atarken eng rom atarken please update ufi sowfware hatası alıyorum ama en son exeyi kullanıyorum ayarlardan güncellemede görunmuyor kullandıgım v1.4.0.1668 nedendir acaba ?
Aydar Aydar - #13
selamlar note8 proda bootloader kilidi lock olan bi cihaım var ufide kredide var ama flash atarken eng rom atarken please update ufi sowfware hatası alıyorum ama en son exeyi kullanıyorum ayarlardan güncellemede görunmuyor kullandıgım v1.4.0.1668 nedendir acaba ?
UFİ Şuan Redmi Note 8 Pro yapmıyor, yetkili hesap almanız gerekiyor.
Çok denedim maalesef krediler çöp ve cihazda olmadı, son çare yetkili hesap yaptı.
O oguzkagan - #14
Çok denedim maalesef krediler çöp ve cihazda olmadı, son çare yetkili hesap yaptı.
cok teşekkür ederim yetkili için yardımcı olabilirmisin?
Aydar Aydar - #15
cok teşekkür ederim yetkili için yardımcı olabilirmisin?
Olabiliriz.
O oguzkagan - #16
özelden yazabilirmisn
Aydar Aydar - #17
özelden yazabilirmisn
Özel mesaj gönderildi.
Elvera Elvera - #18
Özel mesaj gönderildi.
ustam bende yetkili hesap almak istiyorum yardımcı olurmusunuz​
Elvera Elvera - #19
daha önce yapabiliyorduk ustam şimdi güncellemeden dolayımı olmuyor
acaba başka güncel gelirse olma ihtimali varmı ? bi bilginiz ?
v1.4.0.1663 çok güzeldi hiçsıkıntı yaşamadım
daha sonra 1664 1665 bunları denemedim 1668 berbat 200 tl kredi gitti
olmuyorsa bölümü kapatsınlar niye kredi yiyorki
Aydar Aydar - #20
ustam bende yetkili hesap almak istiyorum yardımcı olurmusunuz​
Yetkili hesap satılık değil! tek kullanınmlık ve bir cihaz için geçerli.
Aydar Aydar - #21
daha önce yapabiliyorduk ustam şimdi güncellemeden dolayımı olmuyor
acaba başka güncel gelirse olma ihtimali varmı ? bi bilginiz ?
v1.4.0.1663 çok güzeldi hiçsıkıntı yaşamadım
daha sonra 1664 1665 bunları denemedim 1668 berbat 200 tl kredi gitti
olmuyorsa bölümü kapatsınlar niye kredi yiyorki
Genelde exe sürüm ile alakalı bir sorun değil. UFİ Sonucunda veri alınmadığı zaman öyle oluyor.
Bu sorunlar güncelleme ile düzeltecekler.
Paradox Paradox - #22
Genelde exe sürüm ile alakalı bir sorun değil. UFİ Sonucunda veri alınmadığı zaman öyle oluyor.
Bu sorunlar güncelleme ile düzeltecekler.

Bu üyemizi hatırladınız mı?
Aydar Aydar - #23
Bu üyemizi hatırladınız mı?
Hayır?
Paradox Paradox - #24

O zaman biraz ipucu vereyim.
Aslankim desem?
Aydar Aydar - #25
O zaman biraz ipucu vereyim.
Aslankim desem?
Hmm, şu bağenlerim yok siliniyor, iletim sayım düşüyor bilmem ne saçma sapan sorular soran kişi.
Mobil Kulüp Sevdası başka ya.
Tekrar neden gelmiş acaba?
:zuhaha:

Elvera Elvera - #26
Hmm, şu bağenlerim yok siliniyor, iletim sayım düşüyor bilmem ne saçma sapan sorular soran kişi.
Mobil Kulüp Sevdası başka ya.
Tekrar neden gelmiş acaba?
:zuhaha:

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:
K karakutu - #27
cihazınızı fastboot moda alın
miflash tool den clean all i seçin
global rom yükleyin

HOCAM BEN Bootloader KİLİDİNİ AÇAMIYORUM TELEFONUM Redmi Note 7 the system has been destroyed HATASI ALDIĞIMDAN DOLAYI AÇARKEN SADECE FASTBOOTLA İŞLEM YAPABİLİYORUM ARAŞTIRMALARIMA GÖRE ROM YÜKLEMEM GEREKİYORMUŞ BAŞKA HANGİ YOLLARLA ROM ATABİLİRİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM Bootloader AÇAMAMA SEBEBİM miflash_unlock.exe te %99 da kalıyor Başka Türlü ROM atabilirmiyim....
Mi Flash Tool Programında "Flash xbl error" Hatası Alıyorum Bana Bir Çare Bulurmusunuz... Ne Yapmam Gerek

Ekran Alıntısı.PNG
Aydar Aydar - #28
HOCAM BEN Bootloader KİLİDİNİ AÇAMIYORUM TELEFONUM Redmi Note 7 the system has been destroyed HATASI ALDIĞIMDAN DOLAYI AÇARKEN SADECE FASTBOOTLA İŞLEM YAPABİLİYORUM ARAŞTIRMALARIMA GÖRE ROM YÜKLEMEM GEREKİYORMUŞ BAŞKA HANGİ YOLLARLA ROM ATABİLİRİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM Bootloader AÇAMAMA SEBEBİM miflash_unlock.exe te %99 da kalıyor Başka Türlü ROM atabilirmiyim....
Mi Flash Tool Programında "Flash xbl error" Hatası Alıyorum Bana Bir Çare Bulurmusunuz... Ne Yapmam Gerek
Bu konu Note 8 için sizin cihaz ise Note 7 zaten forumada konu aç mısınız.
M muhitti353504 - #29
bu yazılımı yükledikten sonra ekran ışığı yanıp sönüyor ne yapmam lazım hiçbir işlem yapmıyor?
S sdrsnr - #30
sayın yetkili benimde aynı sıkıntı var. yadımcıolabilir misiniz? direk mesaj gönderemedim.
S sdrsnr - #31
Benimde xaiomi note 8 çöktü. Yardımcı olabilir misiniz?. Burada yazılanların hepsini yaptım global sürümleri Miflash pro üzerinde yükleme yaparken eror veriyor
Aydar Aydar - #32
Benimde xaiomi note 8 çöktü. Yardımcı olabilir misiniz?. Burada yazılanların hepsini yaptım global sürümleri Miflash pro üzerinde yükleme yaparken eror veriyor
Bootloader kilidi açık olmadığı için bu hatay'ı veriyor.
N n3teller - #33
Bootloader kilidi açık olmadığı için bu hatay'ı veriyor.
hocam özel mesaj yazamadım. twrp yüklemeye çalışırken cihaz brick oldu görüntü yok fastboot, recovery yok. sp flash tool için yetkili hesap gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfen telefon yeni alındı ve benim bile değil.
Aydar Aydar - #34
hocam özel mesaj yazamadım. twrp yüklemeye çalışırken cihaz brick oldu görüntü yok fastboot, recovery yok. sp flash tool için yetkili hesap gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfen telefon yeni alındı ve benim bile değil.
Cihazınız Note 8 Pro mu?
Note 8 mi?
N nzmdnz - #35
kolay gelsin soulfly üstad bana bi yardımcı olurmusun bu redmi note 8 pro destroyed hatası alıyorum cihazda açıldığında redmi yazısı gelip tekrar kapanıp duruyor ve factory reset bölümüne girmek istediğinde destroyed hatası veriyor açılmıyor fastboot moda giriyor cihazın bootloaderi kilitli yalnız ondan dolayı rom yüklenemiyor bu konuda yardımcı olursan sevinirim özelden yazarmısın bana sana zahmet
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-the-system-has-been-destroyed-sorunu.9905/