Xperia Klavye

Xperia Klavye

sertancay sertancay - #1
Türkçe karakter desteği
beyaz ve siyah klavye seçimi
t9 klavye ve akıllı klavye özelliği vb. özellikleri de bulunmakta.

Link :
silivriserdar silivriserdar - #2
Paylaşım için teşekkürler. Forum kuralları gereği sitemizde açık link paylaşımı yasaktır. Linklerinizi gizlemek için bakın.
sertancay sertancay - #3
Acemi Olduğum için bilmiyordum Uyarı için Teşekkürler.
Paradox Paradox - #4
Paylaştığınız uygulamalar neden izine tabi?
@silivriserdar paylaşılan bağlantıları kontrol ediyor musunuz?
silivriserdar silivriserdar - #5
Türkçe karakter desteği
beyaz ve siyah klavye seçimi
t9 klavye ve akıllı klavye özelliği vb. özellikleri de bulunmakta.

Link :
İçerikleri tek tek düzenleyin hepsi izin istiyor. Yoksa kokularınızı kilitleyeceğim.

İçeriklere bakmadım sadece gizleme işlemi yaptım.
Paradox Paradox - #6
İçerikleri tek tek düzenleyin hepsi izin istiyor. Yoksa kokularınızı kilitleyeceğim.

İçeriklere bakmadım sadece gizleme işlemi yaptım.

Ben forumda paylaşılan her bağlantıya tıklarım.
Bağlantı çalışıyor mu, link reklam sistemi kullanılmış mı, dosya yerinde duruyor mu veya dosyaya erişim var mı, mutlaka kontrol ederim.
silivriserdar silivriserdar - #7
Ben forumda paylaşılan her bağlantıya tıklarım.
Bağlantı çalışıyor mu, link reklam sistemi kullanılmış mı, dosya yerinde duruyor mu veya dosyaya erişim var mı, mutlaka kontrol ederim.
Evet güzel bir yöntem. Bende kontrol edeyim diyorum ama bazı linkler var tıklayınca başlıyor inmeye bende mobilden girdiğim için açıkçası indirmek istemiyorum. Çünkü İnternetim gidiyor. [emoji16]

Tapatalk ile giriyorum tüm konu başlıklarını konu içeriklerini konu bölümünü kontrol ediyorum. 2 akşamdır yanlış yere açılan konuları tek tek taşıdım. Çok çalışıyorum çok. [emoji16]
sertancay sertancay - #8
Gerekli Düzeltmeyi yaptım inşallah sıkıntı yoktur.
Paradox Paradox - #9
Evet güzel bir yöntem. Bende kontrol edeyim diyorum ama bazı linkler var tıklayınca başlıyor inmeye bende mobilden girdiğim için açıkçası indirmek istemiyorum. Çünkü İnternetim gidiyor. [emoji16]

Tapatalk ile giriyorum tüm konu başlıklarını konu içeriklerini konu bölümünü kontrol ediyorum. 2 akşamdır yanlış yere açılan konuları tek tek taşıdım. Çok çalışıyorum çok. [emoji16]

Çalışmak iyidir.
Size yaptığınız işi benimsettiği gibi, önemli bilgilerde verir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xperia-klavye.5645/