Yumatu Androped ST-1010 Rom

Yumatu Androped ST-1010 Rom

S srdr - #1
Üstadlar acil rom lazım yardımlarınızı bekliyorum.saygılar..
braveturks braveturks - #2
Tabletin anakartının fotoğrafını paylaşırsan belki yardımcı olabilecek birileri çıkar.
silivriserdar silivriserdar - #3

Burası acil servis değil kardeşim. Hem bir tabletin ne kadar aciliyeti olabilir ki? Yardım istiyorsan biraz Sabırlı olacaksın.

Şimdi sorununa gelecek olursak.
Burada bulunan konudan faydalanarak yazılım aşaması yapabilirsin. Resimleri konuya düzgünce atarsan bizde yardımcı oluruz.
S srdr - #4
Burası acil servis değil kardeşim. Hem bir tabletin ne kadar aciliyeti olabilir ki? Yardım istiyorsan biraz Sabırlı olacaksın.

Şimdi sorununa gelecek olursak.
Burada bulunan konudan faydalanarak yazılım aşaması yapabilirsin. Resimleri konuya düzgünce atarsan bizde yardımcı oluruz.
hocam acil kelimesini kullandığım için özür dilerim.Tablet açılmayınca çaresiz kaldım.yardımlarınız için teşekkür ederim.resimleri en kısa sürede paylaşacağım.
S srdr - #5
Tabletin anakartının fotoğrafını paylaşırsan belki yardımcı olabilecek birileri çıkar.
Hocam tabletin mainboard resimlerini en kısa sürede paylaşacağım.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #6
Hocam tabletin mainboard resimlerini en kısa sürede paylaşacağım.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bekliyoruz.
S srdr - #7
S srdr - #8
paradox hocam yardımlarınızı bekliyorum.saygılarımla..
silivriserdar silivriserdar - #9

Resimlerinizi direk konuya ekliyorum.
5573d6d3d4637cf7ea82515e951dd8a0.jpg
a67081455d87a969826025667722e573.jpg
f95dffb0332ff91e5e412bef704da03e.jpg
Paradox Paradox - #10
Telefunken TF-MID1006 ve eStar MID1028 sizin cihazınızla aynı ana kartı kullanıyor gibi duruyor.
Tabii, yanılmıyorsam.
bulunan yazılımı dener misiniz?
S srdr - #11
paradox hocam verdiğiniz rom olmadı.benim tabletle birebir uyumlu olan tablet ''nextbook m1010kp'' olan tablet.Fakat rom dosyasını bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #12
paradox hocam verdiğiniz rom olmadı.benim tabletle birebir uyumlu olan tablet ''nextbook m1010kp'' olan tablet.Fakat rom dosyasını bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Konu hakkında uzun uzun araştırmalar yaptım ama ne yazık ki, araştırmalarım sonucunda elde ettiğim bütün bağlantılar kırık.
Bir de bulunan yazılımı dener misiniz?

S srdr - #13
paradox hocam bu rom da olmadı.Cihazı yumatu servisine gönderdim.Ücretsiz yaparız dediler.Saygılarımla..
Paradox Paradox - #14
paradox hocam bu rom da olmadı.Cihazı yumatu servisine gönderdim.Ücretsiz yaparız dediler.Saygılarımla..

Hadi hayırlısı.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/yumatu-androped-st-1010-rom.2015/