ZTE Blade S6 Flex Rom

ZTE Blade S6 Flex Rom

DragonRush DragonRush - #1
Bu modelin rom dosyasına ihtiyacım var. Bulamadım elinde mevcut olan yükleyebilir mi ?
145316 145316 - #2
ZTE Blade S6 OLARAK MI GEÇİYOR :unsure:

:buyucu:

Nasıl Yapılır zip. Dosyasının İçinde :yaz:
DragonRush DragonRush - #3
Bu modelin farkli sürümleri var. Hepsi ayni değil. ZTE Blade S6, S6 Lite, S6 Plus ve S6 Plex.. Piyasada bulunan Turkcell T60'ın tam karsiligi ZTE Blade S6 Plex.. Bu rom a ihtiyacım var.. ZTE sitesinden kaldirmis romu bazi sitelerde parayla satiyor..
Paradox Paradox - #4
Siz Turkcell T60 yazılımını mı arıyorsunuz?
Şayet öyle ise,
ve buraya bakınız.
DragonRush DragonRush - #5
Şayet öyle ise,
ve buraya bakınız.

Hayır hocam Turkcell T60'ın klonu olan ZTE Blade S6 Flex ROM'unu arıyordum. Sitenin birine 3 dolar ödeme yapıp aldım. Paylaşacağım sizlerle. Lazım olan arkadaşlar para ödemek zorunda kalmasın. Malum Turkcell'in romları felaket ötesi. Uyarlayıp bunu telefonuma yükleyeceğim.
Paradox Paradox - #6
Hayır hocam Turkcell T60'ın klonu olan ZTE Blade S6 Flex ROM'unu arıyordum. Sitenin birine 3 dolar ödeme yapıp aldım. Paylaşacağım sizlerle. Lazım olan arkadaşlar para ödemek zorunda kalmasın. Malum Turkcell'in romları felaket ötesi. Uyarlayıp bunu telefonuma yükleyeceğim.

Paylaşımınızı bekliyoruz efendim.
DragonRush DragonRush - #7
Paylaşımınızı bekliyoruz efendim.

Evet başarılı bir kurum oldu görüldüğü üzere :) Kurmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum. İyi günler dilerim herkese.

47076742_2162363750451216_3419119221194358784_n.jpg47106523_337622760125001_4501442084909088768_n.jpg
Sufyan94 Sufyan94 - #8
Usta şu romu nezaman paylaşcan
N noxeble - #9
Kardeşim keşke rom'u paylaşsaydın bizde yararlansaydık :)
Paradox Paradox - #10
Kardeşim keşke rom'u paylaşsaydın bizde yararlansaydık :)

Zaten paylaşılmış.
Göremiyor musunuz?

2037
DragonRush DragonRush - #11
N noxeble - #12
Teşekkürler gözümden kaçmış hocam göremedim kusura bakmayın.
Paradox Paradox - #13
Teşekkürler gözümden kaçmış hocam göremedim kusura bakmayın.

Ara sıra olur böyle şeyler.
G gokturk1 - #14
bu romu yukleyıncede sım kart yok hatası olusuyormu acaba cok merak ettım.

Cunku kactane t60 geldıyse hepsınde sım kart yok hatası mevcut ben romdan kaynaklı oldugunu dusunuyorum.

Zıra sebeke çipi değiştikten sonra bile aynısı oluyor.
DragonRush DragonRush - #15
bu romu yukleyıncede sım kart yok hatası olusuyormu acaba cok merak ettım.

Cunku kactane t60 geldıyse hepsınde sım kart yok hatası mevcut ben romdan kaynaklı oldugunu dusunuyorum.

Zıra sebeke çipi değiştikten sonra bile aynısı oluyor.

Deneyin hocam. Zira bu rom t60in orjinal romudur. Turkcellin romu modtur..
mesut mesut - #16
Ara sıra olur böyle şeyler.
selam ustam ben yüklemeye çalıştım fakat hata vero
Paradox Paradox - #17
selam ustam ben yüklemeye çalıştım fakat hata vero

Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?
mesut mesut - #18
kurmaya çalıştığım sd card kalitesiz olduğu içinmiş başkasıyla denedim başarılı kurulum oldu. kullanıyorum fakat bu romda ekrana çift tıkla aç kapa diğer sensör özellikleri yok mesela onları nasıl geri getirebiliriz.bildirim çubuğu kısayol çubuğu herneyse ordaki özellikleri değiştiremiyoruz .şebeke problemi falan yok,gayet sade rom zımbırtısız. bide turkcellin kendi romuna nasıl dönebiliriz istesek ? teşekkürler şimdiden .
M Machine - #19
kurmaya çalıştığım sd card kalitesiz olduğu içinmiş başkasıyla denedim başarılı kurulum oldu. kullanıyorum fakat bu romda ekrana çift tıkla aç kapa diğer sensör özellikleri yok mesela onları nasıl geri getirebiliriz.bildirim çubuğu kısayol çubuğu herneyse ordaki özellikleri değiştiremiyoruz .şebeke problemi falan yok,gayet sade rom zımbırtısız. bide turkcellin kendi romuna nasıl dönebiliriz istesek ? teşekkürler şimdiden .
Geçmiş olsun.
Aşağıda adminimiz turkcell'e ait olan romu paylaşmış.
Şayet öyle ise,
ve buraya bakınız.
mesut mesut - #20
tamam şimdi turkceel roma dönmek istiyorum faka t t60 recovery yok o lazım var mıdır kimsede
sadsasdadsa sadsasdadsa - #21
sağol knk turkcellin lanet yazılımından kurtuldum root atıp recovery degiştirip attım yoksa imza dogrulanamadı hatası veriyodu stabil gereksiz uygulamalar yok tavsiye ederim ısınmadan kapanma olmuyo şimdi :)
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/zte-blade-s6-flex-rom.7174/