Stock Rom ZTE Blade V7 Lite Stock Rom Android 6

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Merhaba arkadaşlar bu konuda ZTE cihazına yazılım yüklemeyi anlatacağım. Ilk önce aşağıdaki download'dan yazılımı indirelim. Indirdikten sonra update isimli dosyamızı fat32 şeklinde biçimlendirilmiş hafıza kartının içine atalım. Ve cihaza takalım, cihazı kapatalım 10 saniye bekleyelim. Cihazı ses kısma ve power ile açalım logo gözüktüğü zaman Power'dan elimizi çekelim ses açma basılı kalsın.

Çıkan menüde instal zip kısmından update isimli rom'u yükleyelim. Bu işlemler için şarjımız %50 ve üstü olsun. Yapacağınız işlemlerden doğacak olan sorunlardan ben ve Mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir. Kolay gelsin, takıldığınız yerde konudan yardımcı olmaya çalışacağım.

Zekeriya96

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
2
2
3
28
Resurrectıon remıx diye bir rom kurdum benim V7 lite a çok eksileri var gps düzgün çalışmıyor camera hatası alıyorum çoğu zaman, orjinal roma dönemedım bır türlü pc den yükleme yaparak telefonumda TWRP yüklü olduğun dan bu anlattığın işlemi bu akşam yapmayı denicem bakalım inşallah olur

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Resurrectıon remıx diye bir rom kurdum benim V7 lite a çok eksileri var gps düzgün çalışmıyor camera hatası alıyorum çoğu zaman, orjinal roma dönemedım bır türlü pc den yükleme yaparak telefonumda TWRP yüklü olduğun dan bu anlattığın işlemi bu akşam yapmayı denicem bakalım inşallah olur

Sonucu buradan paylaşır mısınız ?
Diğer dostlarımıza yardımcı olmak babında.

• Beğen
Tepkiler: sar12345

Zekeriya96

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
2
2
3
28
Sonucu buradan paylaşır mısınız ?
Diğer dostlarımıza yardımcı olmak babında.
Yükleme sırasında twrp den ınstall zıp yaptığımda hata verdi yükleme yapamadım fat 32 şeklinde biçimlendırılmıs hafıza kartında değildi ondan olabilir mı ama bu hafıza kartımdan defalarca rom yükledim hiç öyle olmamıstı başka nerde eksık bişey yapıyorum acaba

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Yükleme sırasında twrp den ınstall zıp yaptığımda hata verdi yükleme yapamadım fat 32 şeklinde biçimlendırılmıs hafıza kartında değildi ondan olabilir mı ama bu hafıza kartımdan defalarca rom yükledim hiç öyle olmamıstı başka nerde eksık bişey yapıyorum acaba

Özellikle fat32 olarak biçimlendirilmiş olması gerektiği belirtilmiş birinci mesajda.
Kart da önemli bilgi var ise, bilgisayara yedekleyerek biçimlendirim,
yazılımı kurmayı dener misin ?

• Beğen
Tepkiler: sar12345