ZTE Blade V7 Lite Stock Rom Android 6

ZTE Blade V7 Lite Stock Rom Android 6

silivriserdar silivriserdar - #1
615f93b92950ab9a1032682cbe640c72.jpg

Merhaba arkadaşlar bu konuda ZTE cihazına yazılım yüklemeyi anlatacağım. Ilk önce aşağıdaki download'dan yazılımı indirelim. Indirdikten sonra update isimli dosyamızı fat32 şeklinde biçimlendirilmiş hafıza kartının içine atalım. Ve cihaza takalım, cihazı kapatalım 10 saniye bekleyelim. Cihazı ses kısma ve power ile açalım logo gözüktüğü zaman Power'dan elimizi çekelim ses açma basılı kalsın.

Çıkan menüde instal zip kısmından update isimli rom'u yükleyelim. Bu işlemler için şarjımız %50 ve üstü olsun. Yapacağınız işlemlerden doğacak olan sorunlardan ben ve Mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir. Kolay gelsin, takıldığınız yerde konudan yardımcı olmaya çalışacağım.

eric northman eric northman - #2
bunu yükleyince root da oluyor mu ?
Paradox Paradox - #3
bunu yükleyince root da oluyor mu ?

Olmaz.
Z Zekeriya96 - #4
Resurrectıon remıx diye bir rom kurdum benim V7 lite a çok eksileri var gps düzgün çalışmıyor camera hatası alıyorum çoğu zaman, orjinal roma dönemedım bır türlü pc den yükleme yaparak telefonumda TWRP yüklü olduğun dan bu anlattığın işlemi bu akşam yapmayı denicem bakalım inşallah olur
M Machine - #5
Resurrectıon remıx diye bir rom kurdum benim V7 lite a çok eksileri var gps düzgün çalışmıyor camera hatası alıyorum çoğu zaman, orjinal roma dönemedım bır türlü pc den yükleme yaparak telefonumda TWRP yüklü olduğun dan bu anlattığın işlemi bu akşam yapmayı denicem bakalım inşallah olur

Sonucu buradan paylaşır mısınız ?
Diğer dostlarımıza yardımcı olmak babında.
Z Zekeriya96 - #6
Sonucu buradan paylaşır mısınız ?
Diğer dostlarımıza yardımcı olmak babında.
Yükleme sırasında twrp den ınstall zıp yaptığımda hata verdi yükleme yapamadım fat 32 şeklinde biçimlendırılmıs hafıza kartında değildi ondan olabilir mı ama bu hafıza kartımdan defalarca rom yükledim hiç öyle olmamıstı başka nerde eksık bişey yapıyorum acaba
M Machine - #7
Yükleme sırasında twrp den ınstall zıp yaptığımda hata verdi yükleme yapamadım fat 32 şeklinde biçimlendırılmıs hafıza kartında değildi ondan olabilir mı ama bu hafıza kartımdan defalarca rom yükledim hiç öyle olmamıstı başka nerde eksık bişey yapıyorum acaba

Özellikle fat32 olarak biçimlendirilmiş olması gerektiği belirtilmiş birinci mesajda.
Kart da önemli bilgi var ise, bilgisayara yedekleyerek biçimlendirim,
yazılımı kurmayı dener misin ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/zte-blade-v7-lite-stock-rom-android-6.2283/