4.5 G

sbpsz121

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Kas 2018
3
0
1
30
merhaba arkadaşlar. yurtdışı Htc desire 820 plus kullanıyordum. bi süe sonra telefon kapandığı için bi yerden imei attırdım. ondan sonra internetimde çok aşırı bi yavaşlama oldu. cihaz ile sim kart 4.5 G uyumlu olduğu halde seçeneklerde sadece 2 G 3G var. bu konuda bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden tşkler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaşlar. yurtdışı Htc desire 820 plus kullanıyordum. bi süe sonra telefon kapandığı için bi yerden imei attırdım. ondan sonra internetimde çok aşırı bi yavaşlama oldu. cihaz ile sim kart 4.5 G uyumlu olduğu halde seçeneklerde sadece 2 G 3G var. bu konuda bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden tşkler.

Bu sorunu ancak cihazınıza IMEI attırdığınız yerde çözdürebilirsiniz.
Cihaza IMEI atarken bazı dosyaları değiştirmişlerse veya özel bir ayar yapıldıysa ki öyle görünüyor,
Cihazınızda yeniden işlem yapılması gerekir.
Bunun içinde Box veya Dongle denilen özel araçlar kullanılmaktadır.

sbpsz121

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Kas 2018
3
0
1
30
Bu sorunu ancak cihazınıza IMEI attırdığınız yerde çözdürebilirsiniz.
Cihaza IMEI atarken bazı dosyaları değiştirmişlerse veya özel bir ayar yapıldıysa ki öyle görünüyor,
Cihazınızda yeniden işlem yapılması gerekir.
Bunun içinde Box veya Dongle denilen özel araçlar kullanılmaktadır.
memlekete gittiğimde yaptırmıştım. ne yazık ki oraya gitmem imkansız şimdilik. bunu kendim çözebileceğim bir yöntemi yok mu

sbpsz121

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Kas 2018
3
0
1
30
Ne yazık ki kendi imkanlarınızla bu sorunu çözemezsiniz.
Bir teknik servisten yardım almanız gerekli.
kendi imkanlarınla çözemezsin derken bunu bir şeye dayanarak mı söylediniz mi yoksa ezbere mi konuştunuz şayet teknik servise götürecek olsam böyle bir siteye üye olmazdım. biraz araştırdım htc ye programla 4.5 açtırma diye bir sey gördüm. o yoldan şansımı denicektim ama öncesinden sizin 8 yıllık deneyiminizden yararlanayım dedim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kendi imkanlarınla çözemezsin derken bunu bir şeye dayanarak mı söylediniz mi yoksa ezbere mi konuştunuz şayet teknik servise götürecek olsam böyle bir siteye üye olmazdım. biraz araştırdım htc ye programla 4.5 açtırma diye bir sey gördüm. o yoldan şansımı denicektim ama öncesinden sizin 8 yıllık deneyiminizden yararlanayım dedim.

Söyledikleriniz kendi içerisinde biraz çelişmiş.
Deneyimlerinden faydalanmak istediğiniz birisini ezbere konuşmakla itham etmek, doğrusu pek yakışı kalmamış.
Her neyse, sizin yardıma ihtiyacınız yok.