Alcatel 8063 Tablet FRP Sorunu

• Konbuyu başlatan refik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 14K
 Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dostum sen bir dahisin , tam olarak aradığım olay buydu . Süpersin . süpersin . süpersin .

Arkadaşlar anlatılan işlemi uyguladıktan sonra , cihazdaki android sisteme herhangi bir zarar gelmiyor , sistem silinmiyor . Sürekli eski mail adresini isteyen , mail adresini ve şifresinide doğru girdiğim halde aptalca hata veren tablet . Bu işlem sonrası sıfırdan mail adresi istedi .

Yani androidi yeniden yüklemek rom vs. uğraşmak yok . Yeni mail adresi ile tabletini sıfırdan kur kullan.

Teşekkürler iyi çalışmalar . Emeğe çok büyük saygılar

Geri bildirim için teşekkürler.

mtskltcndr

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2017
2
0
1
28
bu olayı yaptım spflashtoolda start dedikten sonra tablet kapalı bir şekilde başlatıyorum fakat programda tık yok bilgisayara usb aygıt bağlama sesi geliyo sonra çıkarıldı diye ses geliyo usb aygıtı tanınmadı diyor ve şarj olma yerinde öylece kalıyo

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu olayı yaptım spflashtoolda start dedikten sonra tablet kapalı bir şekilde başlatıyorum fakat programda tık yok bilgisayara usb aygıt bağlama sesi geliyo sonra çıkarıldı diye ses geliyo usb aygıtı tanınmadı diyor ve şarj olma yerinde öylece kalıyo

Bilgisayarınıza cihazınızın sürücüleri yüklemezseniz, yazılım yükleme aracı cihazınızı göremez.

erconi06

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eki 2019
1
0
1
36
Dostum sen bir dahisin , tam olarak aradığım olay buydu . Süpersin . süpersin . süpersin .

Arkadaşlar anlatılan işlemi uyguladıktan sonra , cihazdaki android sisteme herhangi bir zarar gelmiyor , sistem silinmiyor . Sürekli eski mail adresini isteyen , mail adresini ve şifresinide doğru girdiğim halde aptalca hata veren tablet . Bu işlem sonrası sıfırdan mail adresi istedi .

Yani androidi yeniden yüklemek rom vs. uğraşmak yok . Yeni mail adresi ile tabletini sıfırdan kur kullan.

Teşekkürler iyi çalışmalar . Emeğe çok büyük saygılar
hocam çokiyi anlatmışsında bende niye olmuo bu kafayı yiycem

bestcool78

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2019
7
0
1
46
box olmayanlar FRP için Alan
Manual Format Satırı :