Android ve iOS

Yazdır

cagatay2892

Yeni üye
Yasaklı üye
17 Eki 2017
10
3
3
31
Erzincan
Android ve IOS modelli telefonlara en iyi yardımcı ve gerekli uygulamalar hangileri sizce?Ve de nedenini ...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Android ve IOS modelli telefonlara en iyi yardımcı ve gerekli uygulamalar hangileri sizce?Ve de nedenini ...

Size bunları okulda ödev olarak mı veriyorlar?
:zuhaha:

Sorguğunuz sorunun cevabına arama motorlarından faydalanarak erişebilirsiniz.
Bizim yazacaklarımız daha önceden zaten yazılmış.
Biz tekrar yorulmayalım.

cagatay2892

Yeni üye
Yasaklı üye
17 Eki 2017
10
3
3
31
Erzincan
Acaba seni de buraya oynayan maymun olarak mı koydular ne dersin birşey bilmiyorsan kaybol dostum ben burda kavga etmeye değil bilgi almaya çalışıyorum birşey biliyorsan bilmiyorsan karşımda hayvanlık yapma

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Acaba seni de buraya oynayan maymun olarak mı koydular ne dersin birşey bilmiyorsan kaybol dostum ben burda kavga etmeye değil bilgi almaya çalışıyorum birşey biliyorsan bilmiyorsan karşımda hayvanlık yapma

Şimdi bir bakalım.
Beni buraya koymadılar. Burayı ben kurdum.
Bir yandan insanlara faydalı olmaya çalışırken, bir yandan da sizin gibi nerede ne konuşacağını bilmeyen hadsizleri ayıklıyorum.
Geçenlerde bir soru sormuşsunuz. cevap verdim.
Baktım ki bir teşekkür dahi etmemişsiniz.
Bende sonuç olarak size ayrılan zamanın ziyandan başka bir şey olmadığına karar verdim.
Bu nedenle de sizi bugün arama motorlarına yönlendirdim.

Konuyu toparlarsak:
Hem cahilsiniz, yardıma muhtaçsınız, hemde burada insanların bilgi seviyelerini ölçüyorsunuz.
Bu ne kendini bilmezlik?
Sizin için harcanan zamana ve verilen emeğe teşekkür etmeyecek kadar nezaketsizsiniz ve kabasınız.
Emir verecek kadar diktatör.
Nerede ne konuşacağını bilmeyecek kadar da görgüsüzsünüz.
Üstüne üstlük, bir de hakaret ediyorsunuz.
Ne hakla?

Ben size "hayvan" bile diyemiyorum.
İnanın, onlardan daha aşağalıksınız.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bunlar çoluk çocuk hep. Yanlış yetiştirilme ürünü olarak hayata devam ediyorlar. Burada anne ve babasının büyük suçu var. Bu çocuğu yakından gidip biri araştırsın dediklerimi mutlaka anlar. Çocuk ailenin aynasıdır, ne eklerseniz onu biçersiniz.

Bu hayat öyle bir hayat ki herşey bu forumdan uzaklaştırılmak kadar basit değil. Bizim bu arkadaşa yapacağımız en fazlası budur. Yani forumdan uzaklaştırmak biraz nasihat vermek.

Ama hayat denilen şey ona öyle bir tokat çarpar ki, işte o zaman kendine gelir ve onun için sonuçları bu siteden uzaklaştırılmak kadar basit olmaz. Çünkü insan nasihatten anlamaz, bir müsibet bin nasihatten iyidir. Oda bu hayatın içinde mutlaka müsibet denilen olayı yaşayacaktır. Bu hayat onun öyle yada böyle budayacaktır. Bu kaçınılmaz, o zaman işte nerde nasıl hareket etmesi gerektiğini ve nasıl konuşması gerektiğini anlar.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bunlar çoluk çocuk hep. Yanlış yetiştirilme ürünü olarak hayata devam ediyorlar. Burada anne ve babasının büyük suçu var. Bu çocuğu yakından gidip biri araştırsın dediklerimi mutlaka anlar. Çocuk ailenin aynasıdır, ne eklerseniz onu biçersiniz.

Bu hayat öyle bir hayat ki herşey bu forumdan uzaklaştırılmak kadar basit değil. Bizim bu arkadaşa yapacağımız en fazlası budur. Yani forumdan uzaklaştırmak biraz nasihat vermek.

Ama hayat denilen şey ona öyle bir tokat çarpar ki, işte o zaman kendine gelir ve onun için sonuçları bu siteden uzaklaştırılmak kadar basit olmaz. Çünkü insan nasihatten anlamaz, bir müsibet bin nasihatten iyidir. Oda bu hayatın içinde mutlaka müsibet denilen olayı yaşayacaktır. Bu hayat onun öyle yada böyle budayacaktır. Bu kaçınılmaz, o zaman işte nerde nasıl hareket etmesi gerektiğini ve nasıl konuşması gerektiğini anlar.

Söylenecek çok şey var ama boş yere zaman harcamak istemiyorum.
:zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar