Yardım Apple Watch Seri 3'ü Samsung Telefonda Kullanma

• Konbuyu başlatan Ghost.
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 426

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2017
60
14
8
Selamun Aleyküm iyi günler,
Telefonum Samsung S10 Plus'ta Apple watch 3 Saati kullanmam mümkün müdür acaba yada bir yolu var mıdır. Arama yapması, cevaplaması vs önemli değil sağlık bilgilerini gelen uygulama bildirimlerini göstermesi benim için yeterlidir.
Yada ipad 2 üzerinden veya iphone 6 telefon üzerinden kurulum yapıp bu Samsung S10 Plus'a entegre etme şansım olabilir mi kullanmak için nasıl bir yol izleyebiliriz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
maalesef apple watch sadece ios ile eşleştirelebilir

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Saatinizi Android işletim sistemli bir cihazla eşleştirmeniz kolay olmasa da mümkün.
Lakin, bu eşleştirme için harcadığınız emeğin karşılığında alacağınız sonuç sizi tatmin edecek mi?
Kesinlikle hayır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
maalesef apple watch sadece ios ile eşleştirelebilir

Bir cihaza, bu cihaz her ne olursa olsun, bir veya bir tansiyon ölçme cihazı da olabilir.
Bir şekilde yazılım yüklenmişse, bu cihaza yine bir şekilde yazılım yüklenebilir veya yüklenen yazılım güncellenebilir.
Yine bir cihaz, bu cihaz her ne olursa olsun, bir TV kumandası veya bir hesap makinesi olabilir.
Bir şekilde başka bir cihazla iletişim kuruyorsa, bu cihaza yine bir şekilde yetkili veya yetkisiz olarak erişim sağlanabilir.
İşin içine 1'ler ve 0'lar girince, her şey olasıdır.
Henüz yöntemler keşfedilmemiş olabilir ama az önce dediğim gibi her şey olasıdır.
Bu nedenle, böyle durumlarda hiç bir zaman kesin bir dille konuşmayınız.

• Beğen
Tepkiler: ByDark