İstek Arama Sırasında Müzik Dinletmek

Yazdır

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
Merhabalar,
N920C Model cep telefonum ile görüşme yaparken (KULAKLIK TAKILI HALDE) karşı taraftaki kişiye müzik dinletmek isriyorum. Google play müzik ile denedim fakat sadece medya sesi en üst seviyede olduğunda karşı tarafa ses gidiyor. Müziğin sesini bir tık dahi kıssam hiçbir ses gitmiyor karşıya. En üst seviyede açtığımda ise bu sefer karşı tarafın ne dediğini anlayamıyorum. Bunun bir çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Attığınız videonun içeriğindeki uygulama Play storden kalkmış, video altındaki linkler ise konuyla alakasız şeyler. Sanırım izleyip hemen attınız linki. Umarım bulurum

Bazen elma her zaman sepette gelmez.
Gidip elmayı dalından kopartmak gerekir.
Uygulamanın adı belli.
Google üzerinden yapacağınız kısa bir arama ile uygulamanın APK dosyasını kolayca edinebilirsiniz.

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
Bazen elma her zaman sepette gelmez.
Gidip elmayı dalından kopartmak gerekir.
Uygulamanın adı belli.
Google üzerinden yapacağınız kısa bir arama ile uygulamanın APK dosyasını kolayca edinebilirsiniz.
Teşekkür ederim, uygulamayı buldum. Fakat pubg falan oynarkende işe yarayacak bir mp3 player olsaydı keşke

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
O da var aslında.
Lakin sizin telefonunuz bu kadar yükü kaldırır mı, önce ona bakmak lazım.
Isınma nedeni ile lehimleri eriyen cihazlar gördüm ben.
Sonra cihazınıza yazık olmasın?
pubg falan derken, free fire oynuyorum. pubg nin çakması. telefonumda o oyun haricinde hiçbir uygulama yok desem yalan olmaz. gereksiz sistem uygulamaları bile devre dışı. ısınacağını sanmıyorum ben. bildiğiniz bi uygulama varsa paylaşın denerim

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
telefonun modeli not 5. zannetmiyorum ısınacağını

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200219-004742.png
    Screenshot_20200219-004742.png
    185.3 KB · Görüntüleme: 7

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
Cihazınız Root'lu ise, mevcut YouTube uygulamasını kaldırınız.
Daha sonra cihazınıza YouTube Vanced uygulamasını yükleyiniz.
Böylece her durumda cihazınızdan müzik dinleyebilirsiniz.
youtube vanced zaten, yüklü. oyun esnasında hem diğer oyuncularla konuşup hem vancedden müzik dinleyebiliyorum. fakat dinlediğim müziği diğer oyuncular duyamıyor. ben diğer oyuncular duysun istiyorum. ingilizcem olmadığı için yabancı kaynakları araştıramıyorum. denemeyede korkuyorum açıkcası virüs kaparsa diye.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şuanlık öyle yapıyorum ama açıkcası çok şaşkınım. 2020 yılındayız, kimsenin aklına gelipte böyle bi uygulama yapmamış.

Yanılmıyorsam daha önce böyle bir şeyi birisi uygulama ile değilde, telefonun kaynak kodları ile oynayarak yapmıştı.
Rus forumlarından birisinde görmüştüm sanırım.
Doğru yıl olmuş 2020, sizinde aklınıza gelmiş.
Neden siz böyle bir şey yapmak için çabalamıyorsunuz?

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
Yanılmıyorsam daha önce böyle bir şeyi birisi uygulama ile değilde, telefonun kaynak kodları ile oynayarak yapmıştı.
Rus forumlarından birisinde görmüştüm sanırım.
Doğru yıl olmuş 2020, sizinde aklınıza gelmiş.
Neden siz böyle bir şey yapmak için çabalamıyorsunuz?
Benim işim değil çünkü, ben kendi işimi yapıyorum, bu konuyla da bu alanın uzmanlarının ilgilenmesi gerekir. Mesela ben çaycıyım, size çay içmeyi düşündüyseniz neden kendiniz almıyorsunuz desem mantıklı olurmu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Benim işim değil çünkü, ben kendi işimi yapıyorum, bu konuyla da bu alanın uzmanlarının ilgilenmesi gerekir. Mesela ben çaycıyım, size çay içmeyi düşündüyseniz neden kendiniz almıyorsunuz desem mantıklı olurmu

İnsanlar hiç bir zaman meslek kalıplarının içine sıkışmazlar.
Sizin örneğinizle devam edersek, yemeği lokantada yememiz, çamaşırı çamaşırhane de yıkatmamız gerekir.
Kendimden örnek verecek olursam, bende elektronikçiydim.
Sonra yazılımcı oldum.

İnsan doğası gereği öğrenebilen ve kendisini geliştirebilen bir varlıktır.
Zamanımızın çoğu girişimcisi ise yeteneklerinin sınırlarını zorladıkları için değil, yeni yetenekler edindikleri için başarılı oldular.
Bu bu güne kadar böyleydi ve inanın bundan sonra da böyle olacak.

coolmantaner

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2019
24
0
1
İnsanlar hiç bir zaman meslek kalıplarının içine sıkışmazlar.
Sizin örneğinizle devam edersek, yemeği lokantada yememiz, çamaşırı çamaşırhane de yıkatmamız gerekir.
Kendimden örnek verecek olursam, bende elektronikçiydim.
Sonra yazılımcı oldum.

İnsan doğası gereği öğrenebilen ve kendisini geliştirebilen bir varlıktır.
Zamanımızın çoğu girişimcisi ise yeteneklerinin sınırlarını zorladıkları için değil, yeni yetenekler edindikleri için başarılı oldular.
Bu bu güne kadar böyleydi ve inanın bundan sonra da böyle olacak.
Anlatmak istediğim tam olarak bu değildi, yanlış telafuz ettiğim için kusura bakmayın.

Herkesin hayatında kendini geliştirmek istediği biir alan vardır, ben başka alanlarda kendimi geliştiriyorum. bahsettiğim uygulamayı yapmak az bir bilgiyle yapılacak birşey değil sanırım. ve çevremde bu konuda destek alabileceğim bir yazılımcıda yok. o yüzden bu uygulamayı yazabilecek olanağım yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anlatmak istediğim tam olarak bu değildi, yanlış telafuz ettiğim için kusura bakmayın.

Herkesin hayatında kendini geliştirmek istediği biir alan vardır, ben başka alanlarda kendimi geliştiriyorum. bahsettiğim uygulamayı yapmak az bir bilgiyle yapılacak birşey değil sanırım. ve çevremde bu konuda destek alabileceğim bir yazılımcıda yok. o yüzden bu uygulamayı yazabilecek olanağım yok.

Anlıyorum.
O zaman birisinin böyle bir uygulama yapmasını beklemekten başka çaremiz yok gibi görünüyor.