Custom Rom Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta başlık: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta açıklama: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Cihazımdaki asus logosunda kalma recovery ekranına girememe sorundan sonra bulduğum çözümü sizlerle paylaşmak istyiorum.
Bendeki cihaz WW K012 yazılıma ait olan cihazdan.
Arkadaşlar öncelikle yazılım ve yükleme aracımızı alttaki linklerden indirelim.

Asus flash tool'u açalım ve ardından model sekmesinden FE170CG seçip yanında buluna alandan wipe data yes yapıyoruz ve yazılım dosyamızı zip olarak belirtiriyoruz.Ardında cihazımızı ses açma ve açama kapama tuşlarına basarak açıyoruz.Asus logosu geldiğinde açma kapama tuşundan elinizi çekin ve ses açma tuşuna basmaya devam ediniz.Ekrana fastboot ekranı gelicek birşeye tıklamadan bilgisayarımıza bağlıyoruz.Asus flash tool programında altta cihazımız gözüktüğü zaman üstüne tıklayıp Start tuşuna basıyoruz ve bekliyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

maxuma

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
12
5
3
34
model numarası bölümünde fe170cg yok.
tabletimiz asus logosuda kalıyor.
arka kapakta model no okunamıyor.
anakart uzerindeki kodlar ile fe170cg olduğu bilgisi çıkıyor.
droidboot ta product kısmında tr_memo_p çıkıyor.

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Cihazının anakart ve droidboot ekran resimlerinin yollarmısnız.Ona göre yardımcı olayım.Ayrıca vermiş olduğum linkteki flash tool'un model listesinde söylemiş oldugunuz model mevcut

Son düzenleme:

maxuma

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
12
5
3
34
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

anlatımında yapmaya çalışıyorum hata veriyor sanırım yazılım doğru değil

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: tojikatonoji

maxuma

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
12
5
3
34
hocam başka bir siteden aynı versiyondan bulup indirdim.fe170cg model de var listede fakat yine hata verdi.dediğim gibi model uyuşmazlığı söz konusu sanırım

• Beğen
Tepkiler: teknisyen4935

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Bendede ilk başta hata veriyordu fakat bir kaç denemeden sonra kabul edip flashı yükledi.Şarja tak beklet dolsun.Cihazının recovery ekranına girebiliyormusun ?

• Beğen

maxuma

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
12
5
3
34
asus u arayıp görüştüm.cihaz seri numarasını vererek doğru olan model numarasını ilettiler.cihazım
FE7010CG imiş. seri numarasındaki 0 (sıfır) yüzünden ilk etapta bulamadık fakat o (ordu) karakteri ile düzettirerek model numarasını temin edebildik

• Beğen

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39

Likteki yazılımı indirip isminin k012_2_sdupdate.zip yaparak hafıza kartına kopyala sonrasında sdupdate veya download bölümünden dene olmassa ASUS_BUNDLE.zip yap öyle dene

• Beğen
Tepkiler: ukayl

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Cihazımdaki asus logosunda kalma recovery ekranına girememe sorundan sonra bulduğum çözümü sizlerle paylaşmak istyiorum.
Bendeki cihaz WW K012 yazılıma ait olan cihazdan.
Arkadaşlar öncelikle yazılım ve yükleme aracımızı alttaki linklerden indirelim.

Asus flash tool'u açalım ve ardından model sekmesinden FE170CG seçip yanında buluna alandan wipe data yes yapıyoruz ve yazılım dosyamızı zip olarak belirtiriyoruz.Ardında cihazımızı ses açma ve açama kapama tuşlarına basarak açıyoruz.Asus logosu geldiğinde açma kapama tuşundan elinizi çekin ve ses açma tuşuna basmaya devam ediniz.Ekrana fastboot ekranı gelicek birşeye tıklamadan bilgisayarımıza bağlıyoruz.Asus flash tool programında altta cihazımız gözüktüğü zaman üstüne tıklayıp Start tuşuna basıyoruz ve bekliyoruz.

Elinize sağlık , söylediğiniz gibi yükledim. hata vermeden yüklüyor fakat yine asus ekranında kalıyor. asus logosunun altında daire dönüp duruyor. farklı dosyalar denedim ama işe yaramıyor. ne yapmamız lazım bilginiz varmı.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Elinize sağlık , söylediğiniz gibi yükledim. hata vermeden yüklüyor fakat yine asus ekranında kalıyor. asus logosunun altında daire dönüp duruyor. farklı dosyalar denedim ama işe yaramıyor. ne yapmamız lazım bilginiz varmı.

Asus cihazları yazılım ve format atınca geç açar. Ne kadar beklediniz?

atum

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2018
1
0
1
53
AsusFlashToolInstaller1.14 de ŞİFRE VAR ama yok deniyor gel de bu siteden aldığın bilgilere güven şimdi ben güvenmem buradan aldığım bilgileri yok hükmünde görüyorum artık. Hatalar saymakla bitmiyor AsusFlashToolInstaller1.14 versiyonunda FE170GC yok. ;)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
AsusFlashToolInstaller1.14 de ŞİFRE VAR ama yok deniyor gel de bu siteden aldığın bilgilere güven şimdi ben güvenmem buradan aldığım bilgileri yok hükmünde görüyorum artık. Hatalar saymakla bitmiyor AsusFlashToolInstaller1.14 versiyonunda FE170GC yok. ;)

Yapmayın yahu.
Sözlerinizi okuduktan sonra kahroldum resmen.

Lazımsa, ihtiyacınız olan programı indirebilirsiniz.

Unutmadan, sizin neyi yok sayıp neyi var saydığınız bizi hiç ilgilendirmiyor.